Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Szwecja: diaboliczny plan likwidacji gotowki rozpoczety!
http://davidicke.pl/forum/szwecja-diaboliczny-plan-likwidacji-gotowki-rozpoczety-t2625.html
Strona 1 z 1

Autor:  germanwatcher [ 04 cze 2010, 11:10 ]
Tytuł:  Szwecja: diaboliczny plan likwidacji gotowki rozpoczety!

Tytul tego wpisu nie zostal dobrany przypadkowo.

Doskonale wpisuje sie bowiem w ogolny trend lansowany przez bilderbergow, banksterow i ich slugusow.
Na razie wybranej grupie (wybrane panstwa i spolecznosci) "wstrzykiwane" sa szczepionki majace wywolac wstrzas anafilaktyczny na widok gotowki, pieniadza w formie papierowej. Jak zwykle banda glupich owiec zahipnotyzowanych i kompletnie znieczulonych z otwartymi ramionami wydaje sie witac Nowy Porzadek Swiata zaplanowany przez wlascicieli calej tej hodowli :stop: . Czas chyba obudzic to cale towarzystwo.

Juz w przypadku Grecji zapalily mi sie lampki ostrzegawcze w glowie, przy czytaniu propozycji Wloskich politykow dot. ograniczenia operacji gotowkowych do pewnej wysokosci juz i ja zrobilem sie "czerwony", ale po tym newsie musialem peknac i cos napisac w tej sprawie. Ale do konkretow. Byc moze mamy pierwsza kandydature na prawdziwie, tfu :boisie: wirtualne spoleczenstwo zgodne z kanonami NWO


Po Grecji i Włochach teraz Szwecji moze grozic zakaz posiadania gotowki. Jednak z "małą" różnicą: podczas gdy w krajach południowej Europy niewielkie kwoty beda mogly być nadal wypłacane w gotówce, Szwecja chce znieść całkowicie pieniadz papierowy jaki znamy powszechnie.

Zakaz posiadania gotowki Szwecji

Obecnie w Skandynawii, zaobserwowac mozna bezprecedensową kampanię medialną przeciwko gotówce. Działania te odnosza się do lęku i tym samym "kryminalizuja" właścicieli środków pieniężnych w gotowce. Wpływowi lobbisci walczą o KOMPLETNY zakaz tzn likwidacje gotówki.

Sprzeciw spoleczenstwa? Brak (!). Większośc Szwedów akceptuje ten pomysl i uwaza plan za całkiem dobry. Przecież: "Kto ma gotówkę, ma przewaznie coś do ukrycia..."

Celem kampanii jest przygotowanie spoleczenstwa do LIKWIDACJI szwedzkiej korony i wprowadzenia (tylko i wylacznie) WIRTUALNYCH pieniedzy (cos nam to przypomina prawda??? przyp. aut.)

Kampania medialna ukrywa prawdziwe przeslanki. Przede wszystkim celuje w najnizsze instynkty (i wibracje) jak lęk bowiem "Każdy, kto ma gotówkę, jest zagrożony - moze byc zaatakowany i obrabowany"...

Zgodnie ze wskaznikiem tzw "napadometrem", którym to regularnie agencje finansowe (nalezace do banksterow) wstrząsaja opinia publiczna, 25 procent pracowników szwedzkich handlowcow/kupcow -detalistów już stalo się ofiarami napaści i przemocy. Niektórzy z nich nawet kilka razy. "To po prostu nie do przyjęcia, że ludzie idąc do pracy muszą się bać napadów czy aktow przemocy" powiedział dyrektor szwedzkiego Ministerstwa Pracy.

Inna manipulacja wykorzystywana chetnie w tej kampanii medialnej kryminalizuje obywateli naznaczajac właścicieli środków pieniężnych pietnem potencjalnego przestepcy zgodnie z motto: "Kto ma gotówkę, ma tez coś do ukrycia."

"Z trzech koron w gotówce, dwie korony pochodza z szarej strefy", przypuszcza szefowa szwedzkich zwiazkow zawodowych, Pani Löök. "Nie wiadomo, gdzie faktycznie krąży gotowka. A to nie oznacza nic innego jak tylko że jest to część szarej strefy" dodaje. Jej zdaniem przewaznie ci ktorzy korzystania najczesciej z gotówki, maja do ukrycia najwiecej: "Za prostytutki tez nie placi sie chetnie karta kredytowa", mówi ta sama Marie Löök.

"Gotowka to krew w żyłach zbrodni", ogłosił prezydent policji w Sztokholmie, Carin Götblad. W celu okielznania przestępczości zorganizowanej, nie ma innej alternatywy jak tylko kompleksowe ograniczenie wszelkich transakcji gotówkowych.

Zbliżający się zakaz poslugiwania sie papierowymi srodkami pieniężnymi (gotowka) jest skierowany głównie przeciwko małym sklepom prowadzonym przez cudzoziemców, mówi Maroun Aoun, który jest przewodniczącym stowarzyszenia małych przedsiębiorców IFS. "Przeciez nie jesteśmy przestępcami".
Przymusowe inwestycje w terminale platnicze lub zamknięte systemy kart platnosci wirtualnych może sprawic ze wiele sklepów nie przetrwa tej operacji, zreszta ich istnienie juz było wczesniej zagrożone.

tlumaczenie powyzsze bazuje na:
http://www.spiegel.de/wirtschaft/soziales/0,1518,697191,00.html
oraz
http://www.mmnews.de/index.php/politik/5689-bargeldverbot-in-schweden

Moim skromnym zdaniem

PROBLEM - REACTION - SOLUTION

Wnioski pozostawiam Wam.
Wasz obserwator z Berlina pozdrawia.

Autor:  Sponsor [ 04 cze 2010, 11:10 ]
Tytuł:  Szwecja: diaboliczny plan likwidacji gotowki rozpoczety!


Autor:  Iriomote [ 04 cze 2010, 14:01 ]
Tytuł:  Re: Szwecja: diaboliczny plan likwidacji gotowki rozpoczety!

Wnosisz duzy wklad w doinformowanie nas wszystkich, Kolego.
Wiem ze twoje wiadomosci dotyczace euro tez sie sprawdza w koncu. Wydaje mi sie ze wlasnie to ze sie nie sprawdzily w oczekiwanym terminie, spowoduje jeszcze wieksze pozniejsze reperkusje- gdyby system zawalil sie wczesniej, jeszcze by bylo co ratowac. Dlatego "elita" zwleka i lata dziury do ostatniej chwili, pompujac niewyobrazalne dla przecietnego laika sumy pieniedzy w dziure bez dna.
Dzieki, i dzialaj dalej. Przekazuje tego typu informacje komu sie da- z duzym odzewem.

Autor:  Lipton [ 04 cze 2010, 17:26 ]
Tytuł:  Re: Szwecja: diaboliczny plan likwidacji gotowki rozpoczety!

Krok po kroku plan wchodzi w życie :ninja:

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/