Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Pożegnanie z forum.
http://davidicke.pl/forum/pozegnanie-z-forum-t16415.html
Strona 1 z 1

Autor:  Krzysztof [ 02 lis 2018, 9:07 ]
Tytuł:  Pożegnanie z forum.

Chciałem się z Wami pożegnać jako administrator i założyciel davidicke.pl

Można by napisać bardzo wiele dlaczego tak się stało ale to nie będzie mieć i tak żadnego znaczenia i niczego nie zmieni. Czasem gdy coś człowieka spowalnia i już dalej nie można czegoś pchnąć do przodu to trzeba to zostawić aby pójść dalej i szybciej.

Dziękuję wszystkim za udział w tworzeniu tego forum i mam nadzieję że informacje tutaj zostawione komuś się przydadzą. Tym samym żegnam się osobą Davida Icke oraz z Wydawnictwem na zawsze. Oczywiście bez najmniejszego żalu. Zacytuję może właścicieli radia "Truth Frequency" parafrazując "Będę tu i za dwadzieścia lat, ale nie dlatego, że jestem za duży, aby upaść . Tylko dlatego, że jestem zbyt PRAWDZIWY, aby zawodzić."

Wkrótce ruszę z własnym projektem który będę finansował ze swoich środków. Zrobię to dla Siebie, nie będzie nigdzie reklam ani kont na YouTubie czy Facebooku itp, jak ktoś będzie szukał wartościowych informacji to je znajdzie.


Pozdrawiam

Krzysztof

Moje konto zostanie wkrótce usunięte.

Autor:  Sponsor [ 02 lis 2018, 9:07 ]
Tytuł:  Pożegnanie z forum.


Autor:  why? [ 02 lis 2018, 10:15 ]
Tytuł:  Re: Pożegnanie z forum.

Z żalem przeczytałam wiadomość, że odchodzisz, @Krzysztof, z forum. Dziękuję Ci ze swojej strony za wiedzę, z którą dzieliłeś się z nami przez te lata. Życzę Ci powodzenia w realizacji nowego projektu i mam nadzieję, że Cię jakoś "odnajdę" w internetowej przestrzeni. Wszystkiego dobrego!

Autor:  piranha [ 02 lis 2018, 22:12 ]
Tytuł:  Re: Pożegnanie z forum.

Sporo mądrych ludzi się tu przewinęło, sporo dobrej roboty zostało wykonane. Mam nadzieję, że z nowym projektem pójdzie po Twojej myśli i że na niego trafię, i że będę mógł poczytać, ew uczestniczyć. zdrówka i pomyślności.

Autor:  NarajanaJane [ 02 lis 2018, 22:21 ]
Tytuł:  Re: Pożegnanie z forum.

Szacunek Krzysiek ogromny za całokształt! Oby do następnego - gdzieś i niebawem.. POWODZENIA!

Autor:  klesk88 [ 03 lis 2018, 1:13 ]
Tytuł:  Re: Pożegnanie z forum.

Ja Krzysztofa poznałem na obozie UFO w Tucznie w 2014 roku. Niestety ludzi zainteresowanych samym tematem było tam mało, co najwyżej się podczepili ci co nic o obozie nie wiedzieli. Bardzo doceniłem Krzysztofa za wielką wiedzę, którą tam przekazał, mimo małej obecności ludzi to i tak nie zawsze wykazywali chęć by zebrać się na wykład o określonym czasie, co było jak dla mnie takim brakiem szacunku dla kogoś kto przekazuje tak ciekawą wiedzę bezinteresownie. Był to ostatni obóz UFO w Tucznie z prawdziwego zdarzenia gdzie była konkretna wiedza, bo potem obozy były już bez Krzysztofa. Mimo wszystko te czasy miło wspominam, a forum poznałem po powrocie z obozu i z uwagą czytałem posty Krzysztofa jak nie raz musiał wyprostowywać pewne tematy w dyskusjach. To też dzięki temu bardziej ukierunkowałem się na samodzielne myślenie jeśli chodzi o tematy z wiedzy alternatywnej, i już nie chwytałem wszystkiego co z samego tytułu wydawało się interesujące i pochodzące ze znanych kanałów o wiedzy alternatywnej na yt, tracąc tylko czas, a już nie daj boże zainteresować się jakimś "uzdrowicielem", co czyni cuda....... ale kurs I i II stopnia kosztuje tyle i tyle....
Wielki szacunek i wielkie dzięki dla Ciebie za Twój dotychczasowy udział na forum i nie tylko. Życzę Ci Krzysztof udanej realizacji Twojego projektu, bo na pewno będzie wart uwagi bym go sprawdził jak wyjdzie.

Autor:  Nibiru9 [ 03 lis 2018, 21:53 ]
Tytuł:  Re: Pożegnanie z forum.

Dziękuję krzysztofie ,wszystkiego dobrego, cokolwiek zrobisz sam bedzie napewno bardzo ciekawe jeśli bezie to wszystko inne inż " Ja i Moja droga do przebudzenia " :D

A na poważnie proszę nie usuwaj postów wiele tematów mocno na tym straci.

Pozdrawiam
Nibiru.

Autor:  Melody [ 04 lis 2018, 8:54 ]
Tytuł:  Re: Pożegnanie z forum.

Krzysztof, dziękuję za Twoją pracę tu na forum i całą Twoją wiedzę, którą tu przekazywałeś, za filmy, tłumaczenia. Sporo pracy i czasu na to poświęciłeś...to było najlepsze forum i najlepsza wiedza :tak:
Życzę powodzenia z nowym projektem, mam nadzieję, że odnajdę :bużki: :hejka: :bużki:

Autor:  Indianka [ 04 lis 2018, 20:04 ]
Tytuł:  Re: Pożegnanie z forum.

Również przyłączam się do podziękowań Drogi Krzysztofie i strasznie żałuję ,że odchodzisz ,ale nigdy nie jest za późno na stworzenie czegoś swojego.

Dziękuję za mozolną pracę włożoną w rozwój tego forum :serce:
za wartościowe materiały :serce:
za chęć podzielenia się swoją wiedzą z innymi :serce:

Powodzenia w tworzeniu projektu i myślę ,ze również odnajdę nową odsłonę wartościowych informacji.

Autor:  Awar [ 04 lis 2018, 20:06 ]
Tytuł:  Re: Pożegnanie z forum.

Cóż, powodzenia życzę :)
Dziękuję za stworzenie miejsca, gdzie kiedyś mogły się ścierać energie/świadomości wszelakich rodzajów.
:hejka:

Autor:  RAY ESTE [ 07 lis 2018, 13:52 ]
Tytuł:  Re: Pożegnanie z forum.

No szkoda...ale dzieki i powodzenia na 'nowej drodze zycia' ;-)

Pozdrowienia,

Autor:  C.G.B.Spender [ 13 lis 2018, 11:36 ]
Tytuł:  Re: Pożegnanie z forum.

Bardzo smutna wiadomośc, nie ukrywam że ciekawi mnie co się stało że osoba która tyle lat krzewiła w Polsce teorie DI, tłumaczyła książki opuszcza forum jak i temat DI. No cóż, życzę powodzenia!

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/