Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

JUŻ OFICJALNIE - PIS Sprowadzi do Polski Miliony Imigrantów
http://davidicke.pl/forum/juz-oficjalnie-pis-sprowadzi-do-polski-miliony-imigrantow-t16355.html
Strona 1 z 1

Autor:  Tańcząca z wilkami [ 07 cze 2018, 7:38 ]
Tytuł:  JUŻ OFICJALNIE - PIS Sprowadzi do Polski Miliony Imigrantów

Mamy typowe Okno Overtona -->ukraińcy-->azjaci--->żydzi--->niebawem arabowie Cel: Polska ma być jako już jeden z nielicznych narodów wymieszana.(wszystko zgodnie z planem)
Oczywiście lud pisowski jak to wyznawcy nadal jak wierny Pies przy swoim Panu bez jakiegokolwiek choćby śladu racjonalnego myślenia liczy się tylko wiara w populistyczne hasła.

phpBB [video]phpBB [video]

Autor:  Sponsor [ 07 cze 2018, 7:38 ]
Tytuł:  JUŻ OFICJALNIE - PIS Sprowadzi do Polski Miliony Imigrantów


Autor:  C.G.B.Spender [ 07 cze 2018, 12:24 ]
Tytuł:  Re: JUŻ OFICJALNIE - PIS Sprowadzi do Polski Miliony Imigran

I tak najgorsze jest to, że nasi rodacy dalej będą wybierać "dymanie" przez którąś ze stron PO / PiS.

Autor:  Tańcząca z wilkami [ 07 cze 2018, 13:46 ]
Tytuł:  Re: JUŻ OFICJALNIE - PIS Sprowadzi do Polski Miliony Imigran

C.G.B.Spender pisze:
I tak najgorsze jest to, że nasi rodacy dalej będą wybierać "dymanie" przez którąś ze stron PO / PiS.


Nie byłabym tego taka pewna czy oni zasługują na miano "nasi rodacy" ja uważam za swojego rodaka człowieka świadomego , odpowiedzialnego, racjonalnie myślącego, życzliwego, nie zaś za ofiarę populizmu, krasomówstwa, miłośnika telewizora i kompletnie emocjonalnie zablokowanego na fakty. No ja nie wiem czy taki ktoś jest godzien być moim RÓDakiem. 8-) tzn wiem nie jest absolutnie godzien. Z amebą umysłową trzeba szybko, krótko i treściwie; ukazać jak bardzo są ograniczeni i infantylni mentalnie i jak bardzo się mylą. Innymi słowo trzeba im wprost mówić ,że są po prostu debilami itp.itd. :)

Autor:  klesk88 [ 24 cze 2018, 12:49 ]
Tytuł:  Re: JUŻ OFICJALNIE - PIS Sprowadzi do Polski Miliony Imigran

Domyślam się że Ator jak nagrywa tego typu materiały to są one dobrze przygotowane i nie robione na ślepo na podstawie jakiś niesprawdzonych informacji tylko domysłów.
Dlatego z góry powiem, że materiału nie oglądałem by emocjonalnie się z nim nie identyfikować nie przyjmować na siebie złych emocji sprawiając tym samym że też się płynie z prądem nawet jak temat jest prawdą, bo z tą wiedzą wchodzi się w matrixowy tłum i słyszy się inne punkty widzenia i ma się tą chęć zmiany zmanipulowanego otoczenia, a to wcale nic nie da, mimo że wielu ludziom się wydaje że to cos da, byle by się wyprzeć perspektywy realnego zagrożenia.
Zamiast się frustrować i na siłę robić nagłaśnianie tematu wśród uśpionych pojedyńczych jednostek, że ma przybyć masa ciapatych dzikusów i że lada moment będzie się żyło w jeszcze bardziej skrępowanym kraju, to wolę po prostu zachować wewnętrzny spokój i równowagę, bo każda moja interwencja może się skończyć kłótnią i niezrozumieniem, a to niestety rozładowywuje człowieka emocjonalnie.
Dlatego uważam że na niektóre rzeczy nie ma się wpływu. No może gdyby pojawiła się jakaś większa nagłośniona inicjatywa tak jak swego czasu "przeciwko ACTA" to można by się dołączyć. Tak sam z siebie to musiałbym za bardzo wystawić swoją obecną "stabilność życiową" na odstrzał z akceptacją faktu, że dużo poświecę czasu i energii i nic z tego nie będzie.
W życiu nawet jak w perspektywie czeka mnie coś negatywnego i nie mam na to wpływu to dziś staram się to zaakceptować nie zależnie od sytuacji, wierząc, że jednak nic złego się nie stanie. Chociaż to co może się wydarzyć wydaje się straszne, np może kreować się się strach, że tu w Polsce napadnie mnie banda ciapatych, lub bojówka ukraińska mająca swoje dzielnice, czy nie daj boże jakaś żydowska spółka dobierze się z byle powodu do mnie rozpiepszając moją infrastrukturę życiową.

Autor:  Tańcząca z wilkami [ 23 paź 2018, 8:36 ]
Tytuł:  Re: JUŻ OFICJALNIE - PIS Sprowadzi do Polski Miliony Imigran

wybory,wybory... już za 4 lata , już za 4 lata w Polsce wygra partia mulitikultiświata :muza:

"Ukraińcy twierdzą, że już jest ich w Polsce ponad 10 mln" - Wywiad z Panią Lucyną

phpBB [video]

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/