Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Izrael zaatakował irańskie bazy i pozycje SAA w Syrii.
http://davidicke.pl/forum/izrael-zaatakowal-iranskie-bazy-i-pozycje-saa-w-syrii-t16344.html
Strona 1 z 1

Autor:  Ripsonar [ 10 maja 2018, 17:25 ]
Tytuł:  Izrael zaatakował irańskie bazy i pozycje SAA w Syrii.

Witajcie. Żle się dzieje. Zarzewie wojny dwóch potęg w regionie stoi na włosku. Izraela i Iranu.

Dzisiaj 10.05 - Izrael dokonał zmasowanego ataku na pozycje Iranu i wojsk Assada (SAA) w Syrii. Propaganda żydowska głosi, że to rakcja na atak Iranu, ale to jest wręcz absurdalna propaganda. Izrael od kilku dni głosił wprost o uderzeniu wyprzedzającym w celu wyeliminowania zagrożenia jakim jest umacnianie się Iranu w Syrii. Kolejnyjm abdurdem jest mówienie wszem i wobec, że owy pokojowy kraj jakim jest Iran chce Izrael zgładzić z powierzchni ziemi - co jest kolejnym karygodnym kłamstwem. Więcej informacji niebawem.

Dla kompletowania informacji z netu zachęcam do dzielenia się ze szczegółami tej agresywnej prowokacji oraz zaparaszam do merytorycznej dyskusji co z tego wyniknie. A rozwój wydarzeń może być bardzo niebezpieczny na pewno dla Bliskiego Wschodu a może i świata:(
Obrazek

Ave

Autor:  Sponsor [ 10 maja 2018, 17:25 ]
Tytuł:  Izrael zaatakował irańskie bazy i pozycje SAA w Syrii.


Autor:  tomasz.wojcik4 [ 01 lip 2018, 21:26 ]
Tytuł:  Re: Izrael zaatakował irańskie bazy i pozycje SAA w Syrii.

Witam; Niebezpieczna sytuacja w - IRANIE – Jest to kraj który się nie uląkł,jest dosyć spory ,jest nawet trochę silny; a więc jest potencjalne zagrożenie dla agresora. A agresor tego wyraźnie nie cierpi. Więc szuka punktu zaczepienia,czytaj prowokacji.
Agresora popiera wiele,państw – to wcale nie znaczy że go ludzie popierają. No chyba że ci co niewiele wiedzą ,albo nie orientują się. Co w sumie na jedno wychodzi. Jednym ze sposobów na obronę swoich granic jest , ( niestety ). Przyjaźń i współpraca z mocarstwem ,Jakim? - no nie ma tu za wielkiego wyboru. Koalicje z sąsiadami ,też nie są złe; wszakże pod jednym warunkiem ,nie są to koalicje na papierze; Na przykład w – 39- roku , Polska – Anglia. Papierowa przyjaźń, warta ilości papieru potrzebnego do podtarcia pewnej części ciała. Do tego jeszcze okradli nas. Przy okazji ,informacja
właśnie minął - 1000 – dzień wojny w – SYRII -, Agresor ciut-kę się przeliczył. Ten kraj dostał wsparcie od przyjaciół. I pomału zaczynają wychodzić na prostą. Obok silny sojusznik – to dobra perspektywa na najbliższe czasy. Kiwakom to nie bardzo się podoba, ale co mają robić? Robią dobrą minę do kiepskiej gry. A co nam pozostało? Historia wyraźnie podpowiada; schronienia szukaj tam ,gdzie jest perspektywa przeżycia. A nie chwilowego zwycięstwa. Jedna wygrana bitwa, nie czyni wojny – WYGRANĄ -. Pamiętajmy zawsze o tym. W jakiejś tam przepowiedni , jest powiedziane: Trzecia zacznie się od małego państwa. Jakie to państwo? Jest to państwo ,któremu woda sodowa uderzyła do głowy. To się stanie. A my możemy się tylko przygotować na tą rozrywkę. Lepiej albo gorzej. To tylko zależy od nas. Jak to zdarzenie potraktujemy. Tym mało optymistycznym akcentem kończę i pozdrawiam wszystkich przeciwników wojny. :pisze:

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/