Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Chip Party
http://davidicke.pl/forum/chip-party-t16120.html
Strona 1 z 1

Autor:  VANunu [ 19 sie 2017, 21:29 ]
Tytuł:  Chip Party

USA - Chip RFID Party, podczas której pracownicy zostają radośnie zachipowani. Przyjdzie czas gdy nadzorcy zabiorą korytko poprzez wyłączenie chipa (jak mówił o planach nwo Russo) i będzie wesoło, mając nawet wszystko wokół nie mieć "legalnego" dostępu do niczego... :evil:

USA: No dips at this 'chip party' - company implants microchips into scores of employees
phpBB [video]

Autor:  Sponsor [ 19 sie 2017, 21:29 ]
Tytuł:  Chip Party


Autor:  tomasz.wojcik4 [ 20 sie 2017, 5:27 ]
Tytuł:  Re: Chip Party

Witam; to dopiero trzeba mieć mózg wyprany? Żeby dobrowolnie dać sobie to g..no zainstalować.Rozumiem że to jest powolne oswajanie społeczeństwa z rzeczywistością jaką nam chcą zgotować.Najpierw dobrowolnie,potem za cukierka,no a następnie nie dostaniesz wypłaty, nie zrobisz zakupów .[ znamię bestii ]. W przepowiedniach występuje. A wiec pofantazjujmy co można by z tym jeszcze zrobić. GPS - kontrola gdzie obecnie przebywasz. Trucizna - można na sygnał ją uwolnić. Albo środek usypiający, i śpisz jak niemowlę. Właściwie to niema ograniczeń. Pamiętam jak było z kartami do bankomatów, jaki to wspaniały wynalazek, złodziej nie może tobie ukraść pieniędzy. zawsze masz kasę przy sobie. Zapomnieli dodać że jednym naciśnięciem klawiatury compa, możesz stracić całą gotówkę. Że każdy zakup jest rejestrowany, opodatkowany, odnotowany. Po prostu jesteś śledzony. Ale ten wynalazek miał ograniczenia, więc go udoskonalono, tak powstał czip. Technika + technologia idą wielkimi krokami do przodu. A małpki skaczą i się cieszą. Smutno mnie się zrobiło, co nas czeka. Pozdrawiam. :pisze:

Autor:  ZORRO [ 20 sie 2017, 13:44 ]
Tytuł:  Re: Chip Party

Zwróćcie proszę uwagę na tatuaż znajdujący się na głowie osoby dokonującej implantacji chipa:

phpBB [video]


Czyżby zwykły zbieg okoliczności? A jestem ciekaw, czy ten pan też ma chip? No tak... Chipy mają być tylko dla motłochu. Elita ma je tylko produkować i implantować. Tym sposobem zostają upieczone dwie pieczenie na jednym ogniu. Biznesik się kręci (w końcu ta cała infrastruktura oraz jej serwis nie są za free) i dodatkowo ma się kontrolę nad stadkiem.

Pozdrawiam,
ZORRO

Autor:  Tańcząca z wilkami [ 04 cze 2018, 16:07 ]
Tytuł:  Re: Chip Party

Tysiące Szwedów zaczipowanych, Matrix staje się rzeczywistością.

"Szwedzkie firmy zaczęły masowo oferować swoim pracownikom podskórne czipy. Jak do tej pory z tej „okazji” skorzystało wiele tysiący osób.Szwedzi twierdzą, że są małym krajem a władza jest przyjazna ludziom [bua ha ha ha ha! – admin], więc mogą sobie pozwolić na innowacje i elektroniczne wygody, bo Matrix im nie grozi. Ich lekkomyślność sięga nawet do tego stopnia, że firmy organizują popularne „implant party”, gdzie czipuje się wszystkich gości.

Zapominają tylko że władza może się zmienić tak szybko jak pogoda, a jeszcze szybciej wejść w życie może inwigilacyjno-policyjna legislacja. I co wtedy?"
więcej :
https://marucha.wordpress.com/2018/06/0 ... wistoscia/

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/