Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Jan Taratajcio – apel do Sejmu i Rządu Polskiego
http://davidicke.pl/forum/jan-taratajcio-apel-do-sejmu-i-rzadu-polskiego-t15927.html
Strona 1 z 1

Autor:  tigeroo9 [ 07 lut 2017, 7:09 ]
Tytuł:  Jan Taratajcio – apel do Sejmu i Rządu Polskiego

Cytuj:
Jan Taratajcio: apel do Sejmu i Rządu Polskiego :spoko:

phpBB [video]


Bezpośredni link: https://www.youtube.com/watch?v=QeL4v6-OZ5I

Jako przedstawiciel suwerena tego kraju, czyli narodu polskiego, żądam:

1. Przebadania w Instytucie Kryminalistyki, przy udziale komisji społecznej, wszystkich leków i substancji sprowadzanych do Polski od 1980 roku przez Krajowy Zarząd Leków i ujawnienie ich składu chemicznego dla publicznej wiadomości.
2. Usunięcie z aptek i placówek opieki zdrowotnej wszystkich leków i substancji, które są szczególnie szkodliwe dla zdrowia i niebezpieczne dla życia. W szczególności na liście tych leków i substancji powinny się znaleźć te przebadane uprzednio w Instytucie Kryminalistyki, w których wykazano obecność szczególnie szkodliwych substancji. Kryteria szkodliwości powinny być konsultowane z przedstawicielami społeczeństwa.
3. Likwidacji Izby Lekarskiej i zastąpienie jej zrzeszeniem lekarzy – pracujących zarówno dla państwowych ośrodków opieki medycznej, jak i prywatnie.
4. Likwidacji Zakładu Opieki Społecznej (ZUS) oraz składek ZUS-owskich, zastępując je indywidualnymi opłatami wg. stawek u lekarza.
5. Zmiany treści i sposobu składania przysięgi lekarskiej (Hipokratesa) przez lekarzy na rzecz suwerena, a nie Izby Lekarskiej i jakichkolwiek organizacji czy też instytucji medycznych i przemysłowych, a co za tym idzie przeniesienia odpowiedzialności na indywidualnego lekarza, a nie jak dotychczas nieokreślonej organizacji, bez odpowiedzialności prawno – sądowej.
6. Likwidacji przymusowych szczepień z możliwością odmowy ich przyjęcia, co jest zgodne z Konstytucją RP Art. 39.: „Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.” Wszystkie szczepionki powinny zostać skrupulatnie przebadane i mogą być dopuszczone do użycia tylko po akceptacji przez niezależną komisję społeczną. Ich skład powinien być znany i podany dokładnie na opakowaniu. Za szkodliwość szczepionek powinna odpowiadać firma je produkująca, a prawo powinno przewidywać wysokie kary za uszkodzenia zdrowia nimi wywołane.
7. Dopuszczenia do wolnej sprzedaży jako środków medycznych, po odpowiednim przebadaniu, następujących substancji: boraksu, chlorynu sodu (MMS), czystego nadtlenku wodoru (do analizy), witaminy B17 w postaci Amigdaliny, leczniczej marihuany i konopi, a także Strophantyny jako leku na serce. Powyższa lista może być rozszerzona po dyskusji społecznej, a sposób użycia powinien być dokładnie ustalony – wg. danych dostępnych publicznie.
8. Monitorowania składu powietrza szczególnie jeśli chodzi o pierwiastki i związki chemiczne szkodliwe dla zdrowia (związki aluminium, strontu, baru, węgla, w tym w szczególności związki organiczne, mikroflora organiczna, włókno szklane itp.)
9. Powołanie przy Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych i wyrobów medycznych, niezależnej komórki społecznej składającej się z fachowców z różnych dziedzin nauki, w celu weryfikacji dopuszczonych leków, szczepionek, innych substancji i wyrobów medycznych.
10. Dopuszczenie do użytku jako urządzenia medyczne nowoczesnych urządzeń diagnostycznych i radionicznych, takich jak: analizator kwantowy, kamera Kirliana, Quantec, Oberon, elektronicznych urządzeń higieny osobistej takich jak zapper, biorezonator, generator częstotliwości itp., a także urządzeń wykorzystujących rezonans i wysokie napięcie, jak tarcze Lakowskiego, urządzeń plazmowych i innych osiągnięć naukowych i technologicznych, które mogą usprawnić i przyspieszyć leczenie różnych chorób.
11. Usunięcie i zakaz produkcji i obrotu broni biologicznej o nazwie umownej GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy).
12. Przeprowadzenia śledztwa w sprawie przetargów i umów na zakup leków, szczepionek oraz urządzeń medycznych sprowadzanych do Polski, przez zajmujące się tym instytucje, przy udziale niezależnej komisji społecznej. Wyniki śledztwa powinny być w 100% dostępne dla ogółu społeczeństwa.
13. Opodatkowania wszystkich zagranicznych firm i korporacji działających na terenie RP, na tych samych zasadach co firmy polskie.
14. Redukcji Urzędów Pracy.
15. Redukcji o 50% zatrudnienia w urzędach i instytucjach państwowych oraz nałożenie odpowiedzialności osobistej za podejmowanie złych decyzji.
16. Zerwanie wszystkich niekorzystnych dla narodu polskiego umów z innymi krajami czy też ich zrzeszeniami jak Unia Europejska, jednocześnie gwarantując nowe umowy, które uczynią nasz kraj równym partnerem, a nie wasalem, wobec kraju czy też zrzeszenia, z którym umowa jest podpisana.

Powyższa lista może być modyfikowana i rozszerzana w procesie dyskusji społecznej. Proszę bardzo o uwagi w komentarzach.

Jan Taratajcio, w imieniu Suwerena Polski – narodu polskiego.-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych,
ale mądrości musimy nauczyć się sami.


Autor:  Sponsor [ 07 lut 2017, 7:09 ]
Tytuł:  Jan Taratajcio – apel do Sejmu i Rządu Polskiego


Autor:  tomasz.wojcik4 [ 07 lut 2017, 12:55 ]
Tytuł:  Re: Jan Taratajcio – apel do Sejmu i Rządu Polskiego

WITAM; I popieram . Podpisuję się obiema rękami, pod tym pobożnym życzeniem. Szanse na to by zostało ono kiedykolwiek zrealizowane są równe zeru. Praktycznie nie ma takiej siły aby zmusiła rządzących do spełnienia mażeń większości Polaków. Moja propozycja to podzielić na detale, pod zespoły, pojedyncze żądania. I wtedy wysłać całą listę do GÓRY. Jeśli tylko spełnią jedno z życzeń, to i tak będzie malutka wygrana. Wtedy można wystąpić o następne, i tak krok za krokiem ,powolutku, pomalutku, Na całość
nigdy się nie zgodzą!!! Za dużo mieliby do stracenia, ale próbować można.A nawet trzeba.
:pisze:

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/