Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Albert Ignatenko
http://davidicke.pl/forum/albert-ignatenko-t15900.html
Strona 1 z 1

Autor:  Indianka [ 16 sty 2017, 15:20 ]
Tytuł:  Albert Ignatenko

Czy ktoś z Was może spotkał się z pracami Alberta Ignatenko ?

W ciągu wielu lat przeprowadził znaczną ilość badań w dziedzinie parapsychologii, również wykonał serię eksperymentów naukowych z transmisji telepatycznej .
Jako coach przetestował szereg zdalnych technologii psycho-informacyjnych, co przyczyniło się do usunięcia negatywnych emocji u pracowników firm, do rozwoju kreatywności, braku zmęczenia, wyeliminowania złych nawyków , zmniejszenia liczby chorób i poprawy jakości pracy etc

Znalazłam jeden filmik w jezyku angielskim obrazujący jego umiejętności , większość zamieszczonych jest w jezykach rosyjskich, rumuńskich

Professor Albert Ignatenko demonstrates telepathy and telekinesis
phpBB [video]Opracował też kilka urządzeń tzw Harmonizerów osobistych które rzekomo współpracują z naszymi meridianami , uzdrawiają i odmładzają organizm.
Nie ulega wątpliwości, że zdrowie psychiczne i fizyczne zależą w dużym stopniu równowagi energetycznej organizmu. W przypadku silnej energii, ludzie w zasadzie nie chorują, a znając metody ładowania swojej bioenergetyki, zapewniają sobie regenerację organizmu na całkiem przyzwoitym poziomie komórkowym. Profesor opracował zestaw ćwiczeń, poprawiających energetykę niestety nie są dostępne na stronach polskich czy tez angielskich. Bynajmniej ja znalazłam trochę na rosyjskich, serbskich. .
Zapewne wiele tych ćwiczeń opartych jest na Jodze.
Będąc na Chorwacji właściciel od którego wynajmowaliśmy domek robił taką zupkę energetyczną według przepisu profesora .
Na glinianej dachówce układał ziarna pszenicy po czym skrapiał je obficie wodą i przykrywał ręcznikiem . Powtarzał ten zabieg przez 3 dni , dopóki ziarno nie puściło kiełków. Następnie zbierał kiełki do miseczki i zalewał je szklanką ciepłego mleka z rozpuszczona łyżką miodu . Codziennie na śniadanie jadł taką zupę która przyczyniała się według niego do zwiększenia potencjału energetycznego człowieka . Przepis miał właśnie od profesora .

tu trochę info ale po rosyjsku niestety

http://www.cosmohumanism.org/

Autor:  Sponsor [ 16 sty 2017, 15:20 ]
Tytuł:  Albert Ignatenko


Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/