Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Paweł Szydłowski wiarygodność
http://davidicke.pl/forum/pawel-szydlowski-wiarygodnosc-t14912.html
Strona 1 z 1

Autor:  klesk88 [ 02 kwie 2015, 15:27 ]
Tytuł:  Paweł Szydłowski wiarygodność

Trochę się dziwię czemu tu na forum nikt jeszcze nie wziął pod lupę tego człowieka.

Cytuj:
Kanał Pawła Szydłowskiego autora książki"Tajemnice Pisma Świętego" przeznaczony jest do zapoznania ludzi z dosłowną wiedzą jaka zawarta jest w Biblii, Kabale i u historyków antycznych.Ponadto głównym celem jest pokazanie globalnych metod prania mózgów i kontroli umysłów w skali globalnej.


https://www.youtube.com/user/rationalat ... 0/featured

Cytuj:
Paweł Szydłowski urodził się w Łodzi w roku 1957. Od 16 lat mieszka w Vancouver w Kanadzie. Wykonywał w swoim życiu wiele zawodów, od dzieciństwa jednak jego pasją była historia. Gdy jego rodzinę dotknęły problemy zdrowotne, zainteresował się bliżej medycyną antyczną i osiągnięciami ówczesnych lekarzy, którzy potrafili leczyć nieuleczalne dziś choroby. Wiedzę tę uzupełnił studiując współczesną literaturę medyczną w języku polskim i angielskim. Następnie wraz z żoną, absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu, otworzył klinikę dietetyczną, w której pacjenci otrzymywali porady oparte na zasadach znanych przez tysiąclecia, a dzisiaj zapomnianych.


Tak od siebie dodam, że kanał tego człowieka poznałem całkowicie przypadkiem, i zwrócił on moją uwagę swoimi publikacjami. Sprawia wrażenie bardzo pewnego siebie jeśli chodzi o to co przedstawia. Chociaż jestem ciekaw ile jest w tym prawdy a ile dezinformacji. Najciekawszymi dla mnie publikacjami na jego kanale jest cała seria filmików o przed katolickiej historii Polski. Szukałem tego typu tematów, i wszystko co znajdywałem do tej pory było dla mnie jakoś mało przekonujące bym zaczął to studiować. Dopiero u niego na kanale jest tego więcej zebrane i jakoś po kolei skompilowane, by zachęcić do sprawdzenia.
Ciekaw jestem jakie jest Wasze zdanie na temat publikacji tego człowieka.

Autor:  Sponsor [ 02 kwie 2015, 15:27 ]
Tytuł:  Paweł Szydłowski wiarygodność


Autor:  etznab [ 03 kwie 2015, 13:13 ]
Tytuł:  Re: Paweł Szydłowski wiarygodność

Wiarygodność?
Wystarczy przeanalizować źródła które podaje - jest w tym wszystkim prawda pomijana przez aktualną naukę i oficjalną propagandę upokarzania naszej SŁOWIAŃSKIEJ kultury.

Proponuję przy tej okazji przestudiować strony:
Czesława Białczyńskiego - http://bialczynski.wordpress.com/aktualnosci/
Opolczyka - http://opolczykpl.wordpress.com/
Treboroka - https://treborok.wordpress.com/
Wspaniała rzeczpospolita - http://wspanialarzeczpospolita.pl/2014/12/15/slowianski-abs-czyli-absolutny-brak-samoglosek/
Adama Fularza - http://adamfularz.salon24.pl/posts/7,1,historia
Tadeusza Mrozińskiego - http://apokalipsa-eden.bloog.pl/?_ticrsn=3&smoybbtticaid=614516
Dragomiry - http://dragomira.bloa.pl/2014/11/10/nasza-historia-3/

Autor:  wieszprzeciez [ 18 paź 2015, 19:12 ]
Tytuł:  Re: Paweł Szydłowski wiarygodność

Szkoda że tak niewiele osób wyraziło swoją opinię. Chętnie poznałbym zdanie innych. To niesamowite czego mozna dowiedziec sie od P.Szydłowskiego. Wspomina on np: o potyczkach Lechitów z Sumerami...

Autor:  WestBoyMister [ 19 paź 2015, 17:57 ]
Tytuł:  Re: Paweł Szydłowski wiarygodność

Zachowane kroniki i literatura

Autor:  dar66 [ 19 paź 2015, 19:51 ]
Tytuł:  Re: Paweł Szydłowski wiarygodność

Cytuj:
Paweł Szydłowski: Szokująca historia pierwszych chrześcijan-Neron, Kaligula i fenicki Chrystus.Historia.

To co wyznajemy nie jest żadną religią, proszę nie mylić WIARY z religią. Religia to system dogmatyczny, który wyrządza na świecie tylko i wyłącznie zło – w każdej swojej postaci. Religia jest źródłem nieustannych wojen i nieszczęść, źródłem nietolerancji i krzywdy wyrządzanej ludziom przez pośredników boga – kapłanów-Pasożytów oraz krzywdy wyrządzanej jednym zwykłym ludziom przez innych zwykłych ludzi.

Wierzymy w to co mówimy/czynimy, wierzymy w nasze działania. Działamy dla Wolności Człowieka i dla pożytku Matki Ziemi i Przyrody oraz dla powszechności zrozumienia Istoty Nieskończonej Świadomości.

Żałujemy każdego Osobowego Materialnego Bytu obdarzonego świadomością, który uwiązł w ułudzie i niewoli zafundowanej przez Pasożytów. Jednak nie namawiamy nikogo wbrew jego woli aby otworzył oczy i zobaczył. Głosimy jedynie to co wiemy na pewno:

Świadomość Nieskończona nie jest dobra ani zła, Świadomość Nieskończona jest Jednością w Wielości i Wielością w Jedności, Świadomość Nieskończona zarządza Światem (Widzialnym i Niewidzialnym), każda Istota Świadoma ma w Sobie Cząstkę Świadomości Nieskończonej i poprzez nią komunikuje się z Macierzą/Ojcem. Każda Istota Świadoma korzystając z Mocy Świadomości Nieskończonej ma obowiązek działać dla pożytku Matki Ziemi i Przyrody, siebie samego oraz innych Istot Świadomych i bytów materialnych oraz niematerialnych zasiedlających Ziemię.

CB

22.Szokująca historia pierwszych chrześcijan-Neron, Kaligula i fenicki Chrystus.Historia.
phpBB [video]


Biblia to test na inteligencje, czy jesteśmy rasą rozumną, czy też jeszcze nie.
O dostarczeniu Biblii cesarzowi rzymskiemu Konstantynowi Wielkiemu, zobacz mój film : „31. Starożytne UFO. Dostarczenie Biblii w 325 r.n.e. O kanibaliźmie wśród żydów zobacz mój film”5.Czy Jezus był kanibalem?” – Paweł Szydłowski.

źródło:
https://bialczynski.wordpress.com/2015/ ... -historia/


=
Poczytajcie komentarze!
:

Cytuj:
...bialczynski said, on 19 Październik 2015 at 7:19

Ponieważ przed moim wczorajszym wyjazdem do Wrocławia na Zjazd NTV zacząłem otrzymywać przez skrzynkę na FB pogróżki, że jeśli nie zrezygnuję i będę tam wykładał to wyląduję na cmentarzu albo w szpitalu, rozumiem że sprawa Polskich Pogan, czyli wyznawców Wiary Przyrodzonej Słowiańskiej będących jednocześnie Wolnymi Ludźmi, dla polskiego judeo-chrześcijaństwa podlegającego Jezuicie-Masonowi z Watykanu i dla członków-pośredników oraz podległych im rabów-wyznawców poglądów Korporacji Watykańskiej zgromadzonych wokół Delegatury Watykanu we Wrocławiu, nazywanej Kurią Wrocławską, stała się sprawą zagrażającą ich panowaniu nad umysłami Polaków. To prawdziwa klęska klechów i całej watykańskiej machiny propagandowej, dysponującej przecież bez ograniczeń kasą znanego w świecie banksterskiego banku.
...
...
[ciąg dalszy tekstu komentarza-link w poprzednim cytacie]

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/