Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

A co Ty powiedziałbyś obcemu?
http://davidicke.pl/forum/a-co-ty-powiedzialbys-obcemu-t3103.html
Strona 1 z 2

Autor:  RoX [ 15 lip 2010, 13:32 ]
Tytuł:  A co Ty powiedziałbyś obcemu?

A co Ty powiedziałbyś obcemu?
Obrazek

Przez lata przedstawianych było wiele wyjaśnień dlaczego obce formy życia - jeśli istnieją - nie skontaktowały się jeszcze z Ziemią. Jednak po obszernych badaniach "The Daily Telegraph" może ujawnić prawdziwy powód: Obcy mają zdecydowanie zbyt dobry smak.

Miesiąc temu rozpoczęto konkurs na znalezienie najlepszej wiadomości jaką moglibyśmy wysłać w kosmos, by uczcić pięćdziesiątą rocznicę programu SETI (Search for Extra-Terrestrial Intelligence) oraz publikacji nowej książki astrofizyka Paula Davisa "Niesamowita Nauka: Czy jesteśmy sami we Wszechświecie?". Zwycięskie propozycje zostaną ogłoszone w piątek (12.03.2010), a następnie wysłane w kosmos ze stacji w Cornwall.


Spodziewaliśmy się głównie tekstów podnoszących na duchu lub o charakterze duchowym - wiadomości o międzygwiezdnej przyjaźni, pokoju i miłości. Coś w ten deseń. Jednak jak bardzo się myliliśmy! Niemal 1000 sugestii dotarło do nas z całego globu, ale malowały one obraz planety tak żałosny, że nie moglibyśmy winić ET za trzymanie się od nas z daleka.


Więc czego dowiedzieliśmy się o Ludzkości? Po pierwsze jesteśmy okropnymi istotami, które odwaliły kawał dobrej roboty niszcząc własny dom. "Proszę zabijcie nas teraz ... nie miejcie litości" napisał pewien gentelman z Indii. "Jesteśmy źli i musicie się przed nami bronić". "Trzymajcie się z daleka od tej planety" zgadza się Pamela z Sycylii. "Jedynym celem Ludzkości jest eksploatowanie, znęcanie i niszczenie. Zrobią to samo Wam gdy się o Was dowiedzą. Ludzkość jest najgorszym wirusem we Wszechświecie. Zostaliście ostrzeżeni"

Nick z Calne ujął to równie dosadnie: "Jeśli już uda Wam się znaleźć sposób by do nas podróżować, nie zawracajcie sobie tym głowy, gdyż prawdopodobnie was wykorzystamy, spróbujemy wysadzić albo gorzej, ukradniemy Waszą technologię, a następnie na Was napadniemy... Życzę miłego dnia"


Rob z Georgii tymczasem był przygotowany by rzucić resztę ludzkości lwom na pożarcie: "Drodzy Obcy, jeśli zdecydujecie się podbić Ziemię, proszę nie zabijajcie ani nie bierzecie w niewolę tych, którzy są w stanie wymienić wszystkich 12 ludzi, którzy chodzili po Księżycu. Jesteśmy jedynymi wartymi przeżycia" Seema z Elgin miała bardzo przekonujący powód dla Obcych, aby nas nie niepokoili: "Jeśli planujecie odwiedzić naszą planetę, proszę wiedzcie, że będziecie musieli usunąć cały metal jaki posiadacie, zdjąć buty, poddać się pełnej kontroli, trzymać wszystkie płyny, żele, areozole w czystych plastikowych butelkach nie większych niż jeden litr, oddać zapalniczki, baterie, spakować dżemy, galaretki (ciasta mogą być wniesione)... A tak, jeszcze jedno, witamy na Ziemi!" A jakby mało jeszcze było negatywnych propozycji, następna głośno i jasno twierdzi, że nawet te cechy Ludzkości, które prowadzą do unicestwienia własnego gatunku są wyjątkowo potrzebne. "Przyjdźcie i się przywitajcie" błaga Doug z Dublina. " Wy już popełnialiście nasze błędy w przeszłości, przyjdźcie i nas przestrzeżcie oszczędzając nam więcej cierpień!"

"Są nas miliony, a jednak czujemy się wyjątkowo samotni" lamentuje Stacey z Calgary. "Dążymy do tego, aby znaleźć sens w naszym samotnym życiu i być może Wy będziecie w stanie nam pomóc. Odezwijcie się wkrótce."


Bardziej praktyczne podejście zostało podjęte przez Garego z Dagenham: "Sorry, że zwalamy to na Was, ale tak jakby zniszczyliśmy naszą planetę. Jest jakaś szansa żebyśmy zamieszkali z Wami? Mamy piwo."


Dziwnym trafem, nawet Ci, którzy widzieli w Ludzkości dobro postanowili ostrzec naszych pozaziemskich sąsiadów w sprawie jednej konkretnej kwestii. "Cokolwiek nasze rządy mogłyby zrobić" mówi Joshua z Californii, "my, zwykli ludzie szczerze za to przepraszamy".

"Cokolwiek zrobicie" zgadza się Richard z Teksasu, "trzymajcie się z dala od Waszyngtonu. Nie znajdziecie tam inteligencji" Michael z Hawaii był równie zgodny: "Ratujcie się! Trzymajcie się z daleka! Mamy polityków!", a Marianna z Devon dokłada swoje brytyjskie dwa słowa: "Jestem pacyfistką, ale jeśli Tories wygra elekcję proszę rozpocznijcie brutalny atak z natychmiastowym skutkiem. To dla Waszego dobra".


Czy Ludzkość spisana jest zatem na straty? Być może nie. Z pewnością nasza duchowa spuścizna pozostanie. Jeden z naszych korespondentów z chęcią położyłby ręce na szybszym od światła statku kosmicznym: "Musi być darmowy, w świetnym stanie, z dożywotnią gwarancją oraz zapasem paliwa, darmowe utrzymanie oraz udogodnienia. Konieczna agielskojęzyczna instrukcja". "Do sprzedania lub wymiany," targuje się twardo Anrew z Albert "na kilka miliardów ton dwutlenku węgla. Wszystkie rozsądne oferty będą brane pod uwagę! Tylko pick up, nie statek" Karen z Nailsea pomyślała nieco szerzej: "Piękna, niebieska planeta, tętniąca życiem, ulokowana na granicach Drogi Mlecznej. Fantastyczne widoki na Galaktykę andromedy i dalej. Prawdopodobnie najlepsza lokalizacja we Wszechświecie. Jeden bilion bilionów bilionów bilionów ONO. Konieczna gotowość do zajęcia się tutejszą fauną i florą".

Wciąż jednak nagroda za pomysłowość wędruje do Thomasa z Abu Dhabi, który sądzi, że Obcy nie spotkali się jeszcze ze spamem: "Powodem dla którego się z Wami kontaktuję jest potrzeba pomocy w postaci transferu 5 milionów dolarów amerykańskich do zaufanego banku na Waszej planecie".

Pośród zgłoszonych propozycji była też prośba o odpowiedź na wielkie pytanie dotyczące życia i Wszechświata: "Czy jest tylko jeden Wszechświat? Czy Wy też myśleliście że jesteście sami we Wszechświecie?" napisała Pani Munro z Nottingham.

Również religia była popularnym tematem. "Proszę, skontaktujcie się z nami" błaga Dennis z Londynu. "A jeśli bylibyście w stanie potwierdzić, że Wszechświat nie został stworzony prze Boga, rozwiązałoby to wiele spraw tu na dole". John z Preston z kolei odkręca pytanie: "Dwa tysiące lat temu mieliśmy bardzo znaczącą wizytę Syna Stwórcy. Czy Was też już odwiedził?"

Ponad wszystko, propozycje potwierdziły, że nie ważne ile obcych gatunków może się tam znajdować, Ludzkość może równać się z innymi pod względem różnorodności i pomysłowości. "Czy macie okręgi w zbożu na waszej planecie?" pyta Kelvin z Telford. Michael z West Sussex był pewien że tak jest: "Uprzejmie proszę o nie tworzenie kręgów w zbożu na naszej planecie. Międzyplanetarne graffiti nie jest najlepszą formą przedstawienia się, więc proszę o ekspresję w bardziej adekwatną do wagi wydarzenia". Jeden z uczestników chciał zdjęć z obcych uroczystości; inny postanowił zaprosić Obcych na kolację ("Dajcie znać co do preferencji dietetycznych"). Pete z Westcliff wyznał miłość dla formacji 4-4-2 i zapytał jakie jest podejście Obcych do odpowiednika ulubionego przez niego Fabio Capello (trener włoski - piłka nożna). Andrew z Manchester chciał przeprosić za złą jakość telewizji, która jest wysyłana w kosmos, podczas gdy Gavin z Easrbourne był bardziej bezpośredni: "Ok, gadajcie. co zrobiliście z Elvisem?"


W innych propozycjach uczestnicy naszego konkursu ukazali zarówno najlepsze jak i najgorsze elementy Ludzkości - gościnność, agresję, ciekawość. Pierwsze zostało wykazane przez Suzanne z Chigwell: "Pozdrowienia z Collegu GGSK, Chingwell, Essex. Wpadnijcie do nas któregoś dnia - na dachu jest miejsce do lądowania dla jednego statku kosmicznego. Proszę bądźcie w piątek, kiedy mamy chana i puri na szkolną kolację. Wyjątkowo pyszne." O drugim pisze chris z Brisbane: "Moi nietaktowni sąsiedzi prowadzą całonocne imprezy, które nie mogą być tolerowane. Proszę przylećcie i ich zabierzcie. Jestem przekonany, że będą świetnym materiałem do eksperymentów". I ostatnia cecha podkreślona przez Jeremego z Borehamwood, który oczekuje przybycia obcych z jednego konkretnego powodu: "Gdzieś tam musi być coś lepszego niż moja teściowa"

żródełko: So what would YOU say to ET?
http://www.telegraph.co.uk/science/spac ... to-ET.html
Tłumaczenie dla Paranormalne.pl: FCrimson

Autor:  Sponsor [ 15 lip 2010, 13:32 ]
Tytuł:  A co Ty powiedziałbyś obcemu?


Autor:  Mariusz223 [ 18 lip 2010, 11:10 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

Ja bym powiedział "zabierz mnie stad" :)

Autor:  Maciej55 [ 18 lip 2010, 11:16 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

Ja bym powiedział że "Ziemianie są hardkorem" :język:

Autor:  voich [ 18 lip 2010, 11:27 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

Stanisław Lem wyczerpał temat ...o komunikacji, kontakcie (teoria okna kontaktu tłumacząca dlaczego nigdy nie dojdzie do spotkania ) i jak by ufoludki wyglądały.
Dlatego ten temat jest dla ludzi, którym słowo pisane jest obce.
Lem jako jedyny na świecie wyprowadził algorytm, który wszystkie marzenia o ufo degraduje do poziomu bajek andersena

...chyba, że Lem to wielki insajder ( o co go coraz bardziej podejrzewam mimo wielkiej miłości do jego książek )

walczą we mnie dwie strony...jedna Lema druga Icka. Rozum za Staśkiem a intuicja za Ickiem

Autor:  Tangerine [ 21 lip 2010, 13:57 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

dla mnie bardzo ciekawe jest, że większośc ludzi podkreśla tylko złe cechy naszego gatunku oraz błaga o unicestwienie. duga duża grupa to ci, którzy proszą o pomoc. zobaczcie jak to rokuje w wypadku prawdziwego przybycia obcych (nawet jesli bedzie to przybycie wyreżyserowane, a obcy wcale nie tacy obcy): połowa od razu bezwarunkowo odda się im we władanie, a druga zaraz po tym jak dostanie kosmiczne gadźety jako prezent powitalny.

Autor:  Krzysztof [ 21 lip 2010, 14:03 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

Myślę że powiedziałbym:
"W czym mogę wam pomóc ?"
lub
"Co was tu sprowadza ? "

Autor:  voich [ 21 lip 2010, 14:10 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

wyskakuj z drobnych :język:

Autor:  Tangerine [ 21 lip 2010, 14:43 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

redmuluc pisze:
Myślę że powiedziałbym:
"W czym mogę wam pomóc ?"
lub
"Co was tu sprowadza ? "

:lol: :lol: :lol: :lol: :spoko:

Autor:  Małowiedzący [ 21 lip 2010, 14:56 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

Spytalbym sie czy moge "pobujac" sie spodkiem... :mrgreen:

Autor:  Mason33 [ 21 lip 2010, 15:10 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

Ja bym powiedział: " Ściągać te maski przebierańcy" :lol:

Autor:  detro [ 21 lip 2010, 15:24 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

ja bym powiedzial:

" Zapraszam na forum David Icke .pl do dzialu Techniki treningu umysłu
- mozecie nauczyc sie czegos ciekawego,
lub podzielic sie z nami
swoimi metodami... "

:)

Autor:  kibur [ 21 lip 2010, 20:04 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

detro pisze:
ja bym powiedzial:

" Zapraszam na forum David Icke .pl do dzialu Techniki treningu umysłu
- mozecie nauczyc sie czegos ciekawego,


A ja stojąc za Tobą, za plecami...upadłabym z gracja zemdlona z zadziwienia :shock: :lol:
....potem bym zapytała, który gad tu rządzi i niech prowadzą do lidera. A potem już, to jak buh dał :D-improwizacja..

Autor:  Aniszai [ 21 lip 2010, 20:13 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

A to zależy któremu :język:
Bo jak gadzina albo szarak, to "spieprzaj dziadu" :lol:

Autor:  zulugula [ 23 lip 2010, 21:17 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

Hmmm najpierw bym strzelał, później rozmawiał :)

Autor:  Cottontail [ 23 lip 2010, 21:47 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

Obcym powiedziala bym ze sa podli, bez wzgledu czy to dobrzy kosmici czy gady, bo na ich miejscu zamiast patrzec jak jeden gatunek niszczy planete bedaca domem dla milionow innych istot, interweniowala bym dla dobra calego zycia na Ziemi i zapalila ludziom porzadnego kopala oraz sprobowala nauczyc ich czegos. Kto z was ogladal "Dzien w ktorym zatrzymala sie Ziemia"? Wlasnie takiego Klaatu nam trzeba teraz, nie wiem na co ten czubek jeszcze czeka.

Autor:  bar-tek [ 24 lip 2010, 12:49 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

hej-jak macie tam u siebie internet,to lece z WAMI :P

tak naprawde -jezeli pozytywny obcy to: dziekuje za wyroznienie i mozliwosc kontaktu i zadanie ewentuanych pytan,oraz przepraszam za ludkość :cry:

jak negatywny- Nie jedzcie mnie,kiedyś ugryzł mnie pies i po 15min zdechł :lol:

Autor:  Tańcząca z wilkami [ 24 lip 2010, 15:10 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

Zulugula
Cytuj:
Hmmm najpierw bym strzelał, później rozmawiał :)


Haju zulu. Bardzo się cieszę ,że Cię tu widzę :uścisk:

Ja to nic bym nie powiedziała bo bym w majty popuściła ze strachu :oops: ;) :lol:

Autor:  zulugula [ 26 lip 2010, 9:31 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

O jakie miłe powitanie :hejka: No Tańcząca to razem byśmy w majty popuścili haha . To trzeba napisać jakie majty ubrać na spotkanie z obcymi :). Stringi odradzam, bo straty będą większe :) Bokserki też, bo mogą nogawki ucierpieć haha.

O czym ja gadam niech mnie kto palnie :bangheadwall: hehe

Autor:  Optimus [ 26 lip 2010, 18:12 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

Ja powiedział bym tak... (chyba)
Chciałbym poznać dziewczyny z poza naszej planety (no to lecimy gdzieś na inną planetę lub w inny wymiar fizyczny)
{do Pań >> Ziemskie dziewczyny są najpiękniejsze} :D :język: 8-)

Autor:  zulugula [ 26 lip 2010, 19:30 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

No oni są wszyscy tak "rozwinięci" , że się pewnie rozmnażają w zbiornikach :) A takie kontakty to dla nich feee ;P

Autor:  RoX [ 27 lip 2010, 6:45 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

Optimus pisze:
Ja powiedział bym tak... (chyba)
Chciałbym poznać dziewczyny z poza naszej planety (no to lecimy gdzieś na inną planetę lub w inny wymiar fizyczny)
{do Pań >> Ziemskie dziewczyny są najpiękniejsze} :D :język: 8-)


O kolego jakbyśmy trafili na króliczki Meiera to było by super hehe :zakochany:
Obrazek
taki ktoś moze do mnie przylatywać kiedy chce :haha:

@zulugula mam nadzieję że się mylisz

Autor:  zulugula [ 27 lip 2010, 8:58 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

Co do plejadian to właśnie się rozmnażają z tego co dobrze wyczytałem w zbiornikach. Są hodowani :)

I tak wole ciemnowłose ;) Najlepsze witaminy mają ziemskie dziewczyny :D

Autor:  Claude mOnet [ 28 lip 2010, 2:26 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

A ja bym się zapytał, za ile wzięli by mnie w podróż kosmiczną tzn. ile by mi zapłacili za podróże międzygwiezdne ( może do czegoś bym im się przydał oprócz testów medycznych ;) )...

Autor:  The Lantian [ 28 lip 2010, 6:06 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

Temat ściągnięty z forum paranormalne.pl

Wypowiadałem się tam w nim.

Post brzmiał :

Cytuj:
[quote name='Andromedan' date='19.03.2010 - 03:00' timestamp='1268960416' post='376322']
W celu eksperymentu ;) ?
Śmieszny tekst, fajny, pośmiałem się trochę, tylko na ile w nim prawdy, albo wzięto same "rodzynki" i zrobili z tego pole do pośmiania się. Nie mniej jednak, większość ludzi i tak moim zdaniem nie jest gotowa na taki kontakt. I nie będzie gotowa, zanim nie ogarnie paru spraw.
Gdybym miał taki kontakt i mógł zapytać, zapytałbym :
- w jakim tu celu przybyli, skąd pochodzą
- za kogo nas mają i jak nas widzą
- czy zostawią mi coś by wzywać ich w razie chęci dalszego kontaktu
- czy mają piękne i mądre kobiety, bo to że to w parze nie idzie to oddzielny temat
- i chciałbym by zapewnili mi, że ludzkość powstanie z kolan jeżeli pojmie czym jest świadomość i pole świadomości
- chciałbym zobaczyć jaką naprawdę historię ma planeta Ziemia

wiem, to nie koncert życzeń ;)


Tak brzmiał mój post parę miesięcy temu.

Dzisiaj dodałbym do tego wiele innych pytań.
W zasadzie pytałbym
- na ile moje DNA się przekształciło
- czy mają jakieś fajne rośliny ze sobą (opiekowałbym się)
- czy są z Galaktycznej Federacji
- jak naprawdę wygląda przejście w wyższą wibracyjnie strefę czy za pomocą Photon Belt czy inaczej
- czy mają jakieś miłe zwierzątko chętne zostać ze mną na Ziemi do ich powtórnego powrotu :hi hi:

i jedno z najważniejszych pytań
- jak to jest naprawdę z tym przebudzeniem na Ziemi, gdyby mogli rozłożyć to procentowo jakby to wyglądało (jeżeli by byli pozytywnie nastawieni do Ziemi) oraz czy samo przebudzenie i świadomość są skuteczne na tyle by odeszły siły zła, lub straciły w ogóle kontrolę nad tą planetą i zakończyli tutaj swoją część misji

oraz drugie
- Czy mocno "rozrabiałem" (z dobrym skutkiem) w innych wcieleniach :P i jak to wyglądało

Autor:  Rofe [ 09 sie 2010, 22:46 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

Ja po spotkaniu ufoka powiedziałbym:

- Przepraszam bardzo, która jest godzina?

Autor:  BluePaladyn [ 12 sie 2010, 13:12 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

Wziąłbym nabitą dwururkę i poprosił by spojrzeli w tą "lornetkę", po czym zaprezentował jak gorąca jest ludzka gościnność. :twisted:
Chociaż, tak na prawdę to bym zemdlał... :drugged:

Autor:  Lipton [ 29 sie 2010, 16:57 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

Gdzie Wasza polska gościnność?

Powitałbym chlebem i sola...
... no i chlusniem bo usniem...co by się języki rozwiązały :zęby:

Autor:  mefisto [ 29 sie 2010, 17:15 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

zaprosiłbym ich do pisania postów na forum davidicke.pl :mrgreen:

Autor:  Poszukiwacz [ 29 sie 2010, 18:55 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

mefisto pisze:
zaprosiłbym ich do pisania postów na forum davidicke.pl :mrgreen:


a skąd pewność że już tego nie robią :spox:

Autor:  thozo [ 03 wrz 2010, 8:13 ]
Tytuł:  Re: A co Ty powiedziałbyś obcemu?

Ja bym powiedział coś mniej więcej tak:

"Dajcie mi się poznać, a ja pozwolę poznać wam siebie. Przygotujcie się na ostrą jazdę. Genetycznie przez te wszystkie biologiczne życia wrosłem w taką mnogość gatunków na Ziemi poprzez codzienny kontakt, że jeden w tą czy w tamtą nie robi na mnie większego wrażenia. Jestem nieco dziki, więc postarajcie się mnie nie wkurzyć, wtedy nasza współpraca odbędzie się gładko. Obydwie strony jej potrzebują i dobrze o tym wiecie. Inaczej nie było by was tutaj i teraz." :D :D :D

Pozdrawiam

Strona 1 z 2 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/