Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

PŁASKA ZIEMIA - bezzałogowy dron
http://davidicke.pl/forum/plaska-ziemia-bezzalogowy-dron-t16138.html
Strona 1 z 1

Autor:  levibc [ 15 wrz 2017, 21:50 ]
Tytuł:  PŁASKA ZIEMIA - bezzałogowy dron

http://wiedzoholik.pl/polski-bezzalogow ... st-plaska/

https://pomagam.pl/plaskaziemia

Mój ulubiony fragment to:

Cytuj:
Maszyna będzie mierzyć ok 35 metrów (w trakcie weryfikacji) rozpiętości skrzydła głównego i wzniesie się na wysokość 16-26 km


Zabawne, nie bez powodu helikoptery nie latają wyżej niż 6-7 tyś metrów a samoloty wyżej niż 10km. Najlepsze wojskowe maszyny jak F-117 czy B-2 latają do 11-14 km i jest ku temu prosta przyczyna - tam nie ma już siły nośnej. Nie bez powodu wysyła się tam balony a nie lata samolotami. Chce zobaczyć drona który będzie latać na tej wysokość, zabierając 10 tyś ton wysoko oktanowego paliwa lotniczego do silnika odrzutowego z doplaczami. Bo chyba nie będzie to silnik smigłowy czy turbosmigłowy. Chyba, że będzie zasilany Magravem :mrgreen:

No i niestety 30 km to za nisko by zobaczyć krzywiznę ziemi. Ale co tam, można zgarnąć fajną sumę od ludzi.

phpBB [video]

Autor:  Sponsor [ 15 wrz 2017, 21:50 ]
Tytuł:  PŁASKA ZIEMIA - bezzałogowy dron


Autor:  tomasz.wojcik4 [ 17 wrz 2017, 11:34 ]
Tytuł:  Re: PŁASKA ZIEMIA - bezzałogowy dron

Witam;Ciekawe nie ma co. [ muzyka i tekst są super. dotyczy clipu ]. Płaska ziemia i budowa drona, za 1,5 mln.? Dochodzę do wniosku że i m pomysł bardziej absurdalny ,to może znaleźć poparcie na świecie. Trzy stówki uzbierał już . Ciekawe jaki będzie bilans końcowy? Ja bym proponował wsiąść na rower i spróbować objechać ziemię dookoła. Jeżeli pojedzie inie wróci, to znaczy że jest płaska i się spindolił do kosmosu. A jeśli objedzie i wróci ,to znaczy że jest okrągła. Koszt naprawdę minimalny, i samo zdrowie [ ruch na świeżym powietrzu ]. Ciekawi mnie ilu znajdzie się chętnych do takiej – składki - wycieczki. Mam cichą nadzieję że będzie niewielu chętnych. Że zdrowy rozsądek nie umarł śmiercią naturalną.
Robi się smutno na duszy , w jakim my świecie żyjemy.Pozdrawiam. :pisze:

Autor:  Poszukiwacz Prawdy [ 17 wrz 2017, 17:59 ]
Tytuł:  Re: PŁASKA ZIEMIA - bezzałogowy dron

Skoro mowa o płaskiej Ziemi to można znaleźć info także o kwadratowej:

http://wiadomosci.onet.pl/tablica/bibli ... watek.html

Do wyboru, do koloru. 8-)

Autor:  Claude mOnet [ 18 wrz 2017, 13:25 ]
Tytuł:  Re: PŁASKA ZIEMIA - bezzałogowy dron

...i jeszcze wklęsłej, ale tym się nikt praktycznie nie zajmuje, a nawet nie wie... :)

Autor:  klesk88 [ 21 wrz 2017, 10:54 ]
Tytuł:  Re: PŁASKA ZIEMIA - bezzałogowy dron

Miałem to wkleic w innym isteniejacym temacie, tu na forum dotyczącym płaskiej i wklęsłej Ziemi, ale temat jest zamknięty, więc wklejam tutaj, bo temat na prawde dużo wyjaśnia skąd to się bierze.

„Płaska Ziemia” – operacja PsyOps Judeosatanistów

Cytuj:
Zwolennicy teorii płaskiej ziemi nie potrafią odpowiedzieć na wiele banalnych pytań:

– Dlaczego są pory roku?
– Dlaczego z Australii nie widać nieba północnego
– Jeśli grawitacja i księżyc nie istnieje to skąd się biorą pływy morskie?
– Jak wytłumaczyć dzień i noc polarną?
– Jeśli słońce ma 30 mil średnicy i znajduje się 4000 mil od Ziemi to dlaczego podczas wchodu i zachodu nie staje się mniejsze?

Potrafią natomiast niczym zacięta płyta w kółko krytykować (niekiedy całkiem słusznie) NASA, tylko szkoda że oprócz NASA jest ponad 50 innych agencji, i setki tysięcy astronomów amatorów, i jakoś nikt niczego nie zauważył.

Jeżeli ktoś nie potrafi odpowiedzieć czy nawet znaleźć odpowiedzi na powyższe pytania tzn. że przyjął teorie płaskiej ziemi bez namysłu, na wiarę.

Większość niedorzecznych teorii takich jak teoria płaskiej ziemi zostały stworzone przez masonerię, w celu siania dezinformacji w środowiskach alternatywnych – counter information. Tak samo ruch new age promujący sztuczną równość i poprawność został stworzony przez CIA

Niemal wszystkie środowiska opozycyjne są zainfekowane judeomasońskimi agentami promującymi absurdalne idee, jak „płaska Ziemia”, negującymi wszystko co się da. Celem jest sprowadzenie do absurdu działań opozycji, skojarzenie inteligentnych obserwatorów rzeczywistości z obłąkańcami. Idea „niepoprawności politycznej” czy też „teorii konspiracji” już nie działa, wprowadzane są więc nowe metody, nad którymi przez lata pracowali specjaliści z Tavistosk Institute czy też innych juedomasońskich instytucji o charakterze ludobójczym.

Na YouTube pojawia się coraz więcej filmików sponsorowanych przez judeosatanistyczną mafię Rotszyldów mających na celu przekonanie opinii publicznej, że Ziemia jest płaska.

(Zobacz także: Taktyka działania płatnych naganiaczy od płaskiej Ziemi)

Okazuje się, że brednie nt. tzw „Płaskiej Ziemi” są sowicie sponsorowane z Londynu przez masonerię Illuminati. Każdy z promujących „płaską ziemię” musi się rozliczyć ze swojej skuteczności i zależnie od tego ile mu się udało wcisnąć komentarzy i ewentualnie zwabić kolejne ofiary, dostaje odpowiednią sumę. Jak pisze Henry Makov, znakomity badacz judeomasonerii, a szczególnie ich elit czyli tzw. Illuminati w artykule „Operacja psychologiczna Płaska Ziemia jest konspiracją stanowiącą rzeczywiste zagrożenie„, operacja ta ma na celu zdekoncentrowanie, podzielenie i zdyskredytowanie grup tych osób, które rozumieją, że społeczeństwo zostało zniewolone przez masonerię żydowskiego pochodzenia. Operacja ta ma na celu stworzenie dysonansu poznawczego, który w rezultacie stworzy sytuację, że wątpliwe staną się wszelkie założenia, szczególnie te, które są prawdziwe. Jest to wiec poważne zagrożenie dla prawdy obiektywnej.


Ciąg dalszy pod tym linkiem
https://www.nwo.report/nwo/plaska-ziemi ... istow.html

Autor:  dar66 [ 21 wrz 2017, 18:03 ]
Tytuł:  Re: PŁASKA ZIEMIA - bezzałogowy dron

Lot w stratosferze 11.06.2016 - cały lot
phpBB [video]


2bańki nawet w plecy-komu??
nie,nie jest płaska ,nie -nie jest okrągła

tak od 1h,bo można przysnąć

bardziej księżyc po drugiej stronie jest płaski,ot ciekawostka

Autor:  angelrage [ 05 paź 2017, 11:35 ]
Tytuł:  Re: PŁASKA ZIEMIA - bezzałogowy dron

Expanding Earth
phpBB [video]


https://wolnemedia.net/czy-ziemia-sie-r ... any-balon/

Autor:  yogen8 [ 14 lis 2017, 18:00 ]
Tytuł:  Re: PŁASKA ZIEMIA - bezzałogowy dron

:spoko: :mrgreen:


phpBB [video]

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/