Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

The Lizards and The Jews
http://davidicke.pl/forum/the-lizards-and-the-jews-t613.html
Strona 1 z 1

Autor:  Mason33 [ 05 sie 2009, 16:26 ]
Tytuł:  The Lizards and The Jews

Ciekawy film dokumentalny nagrany w czasie pobytu Icke'a w Kanadzie.Nie ma latwego zycia ten David ale podziwiam jego konsekwencje i upor-niejeden by sobie dawno odpuscil.Musi byc rzeczywiscie blisko prawdy skoro zarzuca mu sie nawet antysemityzm-to swietna bron:jestes antysemita wiec musisz byc ostatnia swinia i zaraz cie uciszymy w imie poprawnosci politycznej...Probuja, znawcy jego teorii, wmowic ludziom ze jaszczurki to Zydzi, tylko skrzetnie zakamuflowani przez Icke'a i przedstawieni jako rasa pozaziemskich gadow :o ...a Icke goowno sobie z tego robi...idzie do radia na umowiona audycje gdzie dowiaduje sie ze niestety juz go nie chca goscic na antenie...i zaczyna sie gadka z radiowcem..."...i ty mowisz o wolnosci, nie potrafilbys tego slowa nawet przeliterowac" :D ...caly David Icke ;)
phpBB [video]

Autor:  Sponsor [ 05 sie 2009, 16:26 ]
Tytuł:  The Lizards and The Jews


Autor:  Mason33 [ 30 gru 2009, 17:27 ]
Tytuł:  Re: The Lizards and The Jews

Przypadkowo trafilem na ciekawe info odnosnie Richarda Warmana, goscia ktory odpowiadal za organizacje nagonki na Icke'a w Kanadzie, przyszywajac mu latke kryptoantysemity.

Tu udaje jaszczurke:

Obrazek


Cytuj:
Ustanowiona w 1977 roku rządowa Kanadyjska Komisja Praw Człowieka zajmuje się badaniem i orzekaniem przypadków tzw. mowy nienawiści. Do skazania wielu osób przyczynił się m.in. Richard Warman, kandyjski żydowski prawnik specjalizujący się w tropieniu i pisaniu donosów do CHRC i żyjący z tego procederu. W ciągu ostatnich 10 lat jedynie dwie sprawy rozpatrywane przez Komisję nie pochodziły od Warmana. W zeszłym miesiącu Komisja zajęła się jednak samym Warmanem, któremu zarzucono wzniecanie nienawiści. Warman, działając pod psedonimem, umieszczał na stronie internetowej Stromfront.org obelżywe i antysemickie wypowiedzi.


http://www.bibula.com/?p=10462

Sam sobie pajac interes nakrecal :bangheadwall:

Autor:  admIIn [ 03 sty 2010, 15:56 ]
Tytuł:  Re: The Lizards and The Jews

Nie pierwszy i nie ostatni to raz kiedy ktoś sam sobie nakręca koniunkturę jak ten Warman a David faktycznie łatwego życia nie ma, podobnie jak każdy inny który przedstawia info odbiegające o lata świetlne od g(ł)ównego nurtu :? :|

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/