Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Mroczne sekrety Hollywood
http://davidicke.pl/forum/mroczne-sekrety-hollywood-t16162.html
Strona 1 z 1

Autor:  Mirek [ 16 paź 2017, 12:12 ]
Tytuł:  Mroczne sekrety Hollywood

Tytuł tematu zapożyczyłem od "filmu, którego Hollywood nie chce ci pokazać" (tak jest reklamowany) - "Mroczny sekret Hollywood": Dokument o pedofilach w Fabryce Snów. Można będzie tu wrzucać informacje o zbrodniach i występkach gwiazd światowego kina uwielbianych i wręcz czczonych jak bogowie przez miliony nieświadomych fanów.

Jednak ostatnio głośno jest o innej zbrodni. Kilka dni temu wybuchła afera dotycząca gwałtów Harveya Weinsteina wpływowego producenta, grubej ryby. "Skandal jest tym większy, że choć pogłoski o zachowaniu Weinsteina krążyły w środowisku filmowym od lat, to nikt nie zdecydował się przerwać zmowy milczenia. Sprawa ujrzała światło dzienne po publikacji dziennika "The New York Times". " (http://tvn24bis.pl)


Cytuj:
Rewelacje dziennikarki mogą pogrążyć Russella Crowe'a i Matta Damona. Gwiazdorzy kryli Harveya Weinsteina?

Była dziennikarka "The New York Timesa" zdradziła, że już w 2004 r. planowano upublicznić informacje o Harveyu Weinsteinie, którego oskarża się, że przed kilkadziesiąt lat molestował swoje współpracownice. Jednak sprawę zamieciono pod dywan, m.in. pod naciskami ulubieńców Hollywood – Matta Damona i Russella Crowe'a.

Sprawą Harveya Weinsteina żyje cała Ameryka. Jak podaje "The New York Times", hollywoodzki gigant i producent takich hitów jak "Pulp Fiction", "Sin City - Miasto grzechu" czy "Władca Pierścieni" miał przez ostatnie kilkadziesiąt lat molestować niezliczoną ilość kobiet i płacić za ich milczenie. Wśród nich znalazły się asystentki oraz aktorki, m.in. Rose McGowan i Ashley Judd.
"Zostałam zgwałcona przez hollywoodzką szychę". Wpis Rose McGowan zrobił się przerażająco aktualny.

Artykuł amerykańskiej gazety odbił się szerokim echem i jest obecnie najbardziej komentowaną publikacją w Stanach. Głos zabrały hollywoodzkie gwiazdy, które zgodnie potępiły zachowanie Weinsteina.
Harvey Weinstein: Zdobywcy Oscarów dziękują mu częściej niż Bogu

- Haniebne wieści o Harveyu Weinsteinie zbulwersowały wielu z nas, których pracę i działania przez lata wspierał - napisała Meryl Streep, a w ślad za nią podobne stanowisko zabrał m.in. George Clooney.

Jednak okazuje się, że czwartkowy reportaż "The New York Timesa" nie był pierwszą próbą zdemaskowania słynnego producenta i czynów, jakich dopuścił się na przestrzeni 30 lat.

Sharon Waxman, która kiedyś pisała do wspomnianej gazety, poinformowała, że w 2004 r. przygotowywała podobny artykuł. Jednak sprawa została wyciszona pod naciskami hollywoodzkich gwiazd – Matta Damona i Russella Crowe'a, którzy osobiście wydzwaniali do dziennikarki.

W tamtym czasie Weinstein stał na czele Miramaxu, które wyprodukowało takie hity z udziałem aktorów jak m.in. "Pan i władca: Na krańcu świata" i "Buntownik z wyboru", za którego Damon został uhonorowany Oscarem.

Powyższe informacje Waxman opublikowała w serwisie TheWrap, którego od kilku lat jest redaktorką naczelną. Po przeczytaniu jej artykułu aktorka Jessica Chastain napisała na Twitterze, że ta informacja "złamała jej serce".

https://film.wp.pl/rewelacje-dziennikar ... 348789889a

Dziś zbulwersowana jest Meryl Streep, której pracę i działania przez lata wspierał ten zwyrodnialec, ale w 2012 roku nazwała go bogiem.

Cytuj:
"Niewłaściwe zachowanie" - tak władze wytwórni filmowej The Weinstein Company (TWC) komentują przyczyny, dla których znany amerykański producent filmowy Harvey Weinstein został zwolniony z własnej firmy. Jak precyzują media, chodzi o molestowanie seksualne.

"W świetle nowych informacji, które pojawiły się w ostatnich dniach, o niewłaściwym zachowaniu Harveya Weinsteina, dyrektorzy firmy (...) postanowili i poinformowali Harveya Weinsteina, że jego praca z Weinstein Company została zakończona ze skutkiem natychmiastowym" - cytują media oświadczenie TWC, firmy, którą 2005 roku Harvey Weinstein zakładał razem ze swym bratem Robertem.

Poważne oskarżenia

Dziennik "New York Times" poinformował w czwartek, że Harvey Weinstein w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat molestował seksualnie aktorki, asystentki i inne pracownice swojej firmy. Jedną z jego ofiar miała być znana aktorka Ashley Judd. Według gazety co najmniej ośmiu kobietom producent zapłacił za milczenie. 65-letni producent wydał oświadczenie, w którym przeprosił za błędy, ale jednocześnie zapowiedział pozew sądowy przeciwko dziennikowi "New York Times".

Więcej podziękowań niż dla Boga

Harvey Weinstein jest producentem ponad 300 filmów, (między innymi "Pulp Fiction", "Zakochany Szekspir", "Angielski pacjent", "Władca Pierścieni") i jednym z najpotężniejszych ludzi w Hollywood. Według wyliczeń brytyjskiego dziennika "Daily Mail" podczas ceremonii rozdania Oscarów więcej osób dziękowało Weinsteinowi niż Bogu.

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swia ... 79671.html


Cytuj:
Courtney Love ostrzegała przed Harveyem Weinsteinem już w 2005 roku

Niektóre kobiety nie boją się nikogo. Courtney Love publicznie ostrzegała przez Harveyem Weinsteinem już w 2005 roku.

Nagranie, które 12 lat temu nie wzbudziło wielkiego zainteresowania, teraz nabiera zupełnie innego znaczenia. Courtney Love ostrzegała bowiem w nim kobiety przed spotkaniem z potężnym producentem filmowym.

Klip powstał przy okazji roastu Pameli Anderson w telewizji Comedy Central. Love została zapytana przez reporterkę, jakie ma rady dla młodych dziewczyn, które próbują swoich sił w Hollywood.

- Hmm, na pewno będą mnie obrażać, jak to powiem - nieco kluczyła Courtney Love. - Jeśli Harvey Weinstein zaprasza Cię na prywatną imprezę do hotelu Four Seasons, nie idź!

Klip można obejrzeć na Twitterze.

Gdy nagranie trafiło do serwisu społecznościowego Courtney Love od razu skomentowała, że sama nie była ofiarą Harveya Weinsteina. Artystka dodała także, że z powodu swoich wypowiedzi została "całkowicie zbanowana" przez Creative Arts Agency, czyli najważniejszą agencję artystyczną w Stanach Zjednoczonych.

Jeszcze w 2001 roku podczas imprezy charytatywnej w restauracji Russian Tea Room w Nowym Jorku Courtney Love żartowała, że Harvey Weinstein nie poszedłby z nią do łóżka, bo jest siksą (w znaczeniu nie jest Żydówką).

Przypomnijmy, że magazyny "New York Times", a następnie "New Yorker" ujawniły, że Harvey Weinstein przez 30 lat molestował kobiety. Dochodziło też do gwałtów. Wśród pokrzywdzonych są m.in. Asia Argento, Lucia Evans, Mira Sorvino, Ashley Judd i Rose McGowan.

Po tych sensacyjnych doniesieniach Harvey Weinstein został zwolniony ze swojej firmy The Weinstein Company, a także został wyrzucony z przyznającej Oscary, Akademii Filmowej. FBI podobno prowadzi swoje śledztwo. Nawet Bob Weinstein odwrócił się od brata, nazywając go "chorym i zepsutym".

Filmy wyprodukowane przez Harveya Weinsteina i jego wytwórnie ponad 300 razy nominowano do Oscara, a nagrodzono ponad 80 razy. Sam Harvey Weinstein został nagrodzony statuetką jako producent filmu "Zakochany Szekspir".

Courtney Love to rockmanka, znana głównie z zespołu Hole. Jedyna solowa płyta wdowy po Kurcie Cobainie to "America's Sweetheart" z 2004 roku. Amerykanka ma też aktorski dorobek. Jej talent nie tak dawno można było podziwiać w serialach "Synowie anarchii", "Imperium" i "Zemsta". Wystąpiła też w filmie "Menendez: Blood Brothers". W 1977 roku za rolę w dramacie "Skandalista Larry Flynt" otrzymała nominację do Złotego Globa.

http://barock.pl/news/90463/Courtney-Lo ... -2005-roku

Dlatego filmy są takie krwawe, nasączone przemocą, seksem, demoralizujące - bo tacy są ich twórcy, bo tacy mają być, gdyż takie jest nwo, tacy są rządzący światem.

Autor:  Sponsor [ 16 paź 2017, 12:12 ]
Tytuł:  Mroczne sekrety Hollywood


Autor:  Ripsonar [ 26 paź 2017, 9:52 ]
Tytuł:  Re: Mroczne sekrety Hollywood

Harvey Weinstein i mroczne oblicze Hollywood
phpBB [video]


Ave

Autor:  C.G.B.Spender [ 04 gru 2017, 13:01 ]
Tytuł:  Re: Mroczne sekrety Hollywood

A o to nowe rewelacje od Katy Perry:

http://www.eska.pl/hotplota/news/katy-p ... t/n/105282

Niedawno głos na ten temat zabrał również Mel Gibson:

http://telewizjarepublika.pl/szokujace- ... 57480.html

Pozwolę sobie zacytować:

"Każdego roku przerzucają ogromną liczbę dzieci. Ich duchowe przekonania, jeśli możesz je tak nazwać, kierują ich na zbieranie energii od tych dzieci. Ucztują na tym materiale i na tym się rozwijają. Co mam na myśli? To NIE JEST żadna artystyczna abstrakcja. Oni zbierają krew dzieci. Jedzą ich ciała. Wierzą, że to daje im siłę życiową."

Czy nie o tym mówi Icke od lat 90tych? Oczywiście Mel przedstawia to z perspektywy katolika, nie mniej
nie umniejsza to jego roli w demaskowaniu spisku. Bardziej ciekawi mnie śmiała wypowiedź Pani Perry -
może ta lekkość ma za zadanie wmówić społeczeństwu że to żadne odchylenie, a kanibalizm jest demonizowany? Wypowiedź na zasadzie kontry do wypowiedzi Gibsona?

Ostatnimi dniami mam dziwne uczucie, że niedługo wydarzy się coś dużego. Intuicyjnie czuje że jesteśmy już w przedsionku jakiegoś wielkiego skandalu, jakiegoś katastrofalnego zdarzenia. Za dużo tego typu tematów wypływa w tym roku ot tak na światło dzienne.

Autor:  ZORRO [ 05 gru 2017, 13:35 ]
Tytuł:  Re: Mroczne sekrety Hollywood

Dodam jeszcze od siebie cegiełkę. Jest to szczegółowy opis spożycia uda młodej białej kobiety zamieszczony w publikacji p.t. "The Secret Life of a Satanist" autorstwa Blanche Barton. Notabene jest ona Magistra Templi Rex z Church of Satan. Żeby było jeszcze ciekawej opis ten został umieszczony w rozdziale 6 zatytułowanym "Walpurgisnacht, 1966" (wtedy powołano do życia tę organizację).

Cytuj:
One seminar on “Cannibalism and Human Sacrifices” covered the subject in more than just words. Students were invited to partake of a cooked thigh of a young white woman. The leg had been biopsied and provided by a Berkeley physician who attended Anton’s lectures regularly. Diane basted the main course of puaka balava, “long pig,” in Triple sec, fruit juices and grenadine. She served it with fried bananas and yams, just as the Fiji Islanders did, adding Tonka bean wine and caterpillars to round out the meal. The meat was described as tasting somewhere between pork and lamb , with a consistency rather fibrous like pork chops, but sweeter, and not quite as tender or salty as lamb. The diners exhibited little squeamishness except when ti came to eating the caterpillars. But the LaVey’s three-year-old daughter,Zeena, polished them off with enthusiasm.

Zwróćcie proszę uwagę na to, że był to rok 1966! I o tym się oficjalnie pisze! Z tego, co się orientuje wiele osób związanych w owym czasie z "show-biznesem" było co najmniej zainteresowanych nową ideologią Antona La Veya. Teraz to mamy raczej do czynienia ze skalą masową, jeżeli tak to mogę ująć... :shock:

Nie wiem, czy pamiętacie serię filmów "Hostel" - teraz odnoszę wrażenie, że to, co tam pokazywano odbywało się i odbywa nadal na prawdę. A dlaczego to pokazano? Z prostej przyczyny: prawda czasami okazuje się taka groteskowa, że aż niewiarygodna.

Pozdrawiam,
ZORRO

Autor:  Mirek [ 08 mar 2019, 12:09 ]
Tytuł:  Re: Mroczne sekrety Hollywood

Wczoraj w tv widziałem film Bękarty (2017) tyt. org: Father Figures:
https://www.filmweb.pl/film/B%C4%99karty-2017-751878
w niezłej obsadzie. Film jak film, nie najgorszy, chociaż też nie jakiś wybitny - ale na samym końcu, ostatnie słowa praktycznie bez żadnego kontekstu brzmiały: iluminaci istnieją.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/