Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Bilionowy budżet USA na 2018 r. Uwierzycie?
http://davidicke.pl/forum/bilionowy-budzet-usa-na-2018-r-uwierzycie-t16221.html
Strona 1 z 1

Autor:  Ripsonar [ 21 gru 2017, 11:52 ]
Tytuł:  Bilionowy budżet USA na 2018 r. Uwierzycie?

Czy ktoś mi powie, dlaczego USA tak się zbroi na potęgę, przeznaczając z roku na rok coraz większe, wprost horondalne kwoty, które sami analitycy w Pentagonie mówią o totalnie irracionalnym podejściu.?! Czyżby Prezydent Dwight Eisenhower miał rację, przestrzegając Ąmerykę i świat przed kompleksem wojkowo -przemysłowym, w ktrórym zbyt i pernamentna wojna jest celem samym w sobie dla psychopatów neokonserwatystów zwanych Jastrzębiami, tak ściśle zagnieżdzonych w strukturach władzy od lat 80-tych? Czy Amerykański Wiek zwany Nowym Porządkiem Swiata (to nie teoria spiskowa a fakty polityki zagranicznej USA wdrażanych mocno od lat 40-tych XX wieku) ogłoszonym przez PNAC realizuje się na naszych oczach? A jeżeli tak, to maksymalizacja zbrojenia nie jest przypadkiem zbieraniem sił na tzw. absolutną dominację poprzez przygotrowania do wojny totalnej jak i ostatecznej, z której - jak to masoni rzeczą " Ordo Ad Chao" musi się wyłonić porządek z chaosu? To tylko moje gdybania, ale przed II WS maksymalne zbrojenia III Rzeszy również nie zaalarmowały na czas opinię światową jak powinny - gdy zwiastujące bicie w bębny wojenne zlekcewazono....


Bilionowy budżet USA na 2018 r. Uwierzycie?
phpBB [video]


Skrypt
http://ripsonar.pl/bilionowy-budzet-usa ... wierzycie/

Ave

Autor:  Sponsor [ 21 gru 2017, 11:52 ]
Tytuł:  Bilionowy budżet USA na 2018 r. Uwierzycie?


Autor:  Szaweł [ 22 gru 2017, 8:33 ]
Tytuł:  Re: Bilionowy budżet USA na 2018 r. Uwierzycie?

Przyczyn może być kilka np.
- interwencja wewnętrzna blokująca, zmniejszająca ryzyko recesji (standard to inwestycje zbrojeniowe);
- zamiar ataku na Koreę Płn. lub/i inne państwo;
- militaryzacja, jako temat zastępczy wobec problemów ekonomicznych/socjalnych USA.
Dawno nie było wielkiej wojny, a na każdej wojnie ktoś się bogaci, tym bardziej jeśli jest ona daleko od jego terytorium.
Kiedy w latach 30 - 40, Niemcy mordowali europejskich Żydów, do grudnia 1941r. finansjera amerykańska, robiła interesy z III Rzeszą Niemiecką, kwitł handel. Zdumiewające jest, że zdarzyło się nawet, że nie wpuszczano do amerykańskiego portu statku z uchodźcami żydowskimi z Europy.
https://opinie.wp.pl/stany-zjednoczone- ... 495422593a

Autor:  tomasz.wojcik4 [ 22 gru 2017, 13:21 ]
Tytuł:  Re: Bilionowy budżet USA na 2018 r. Uwierzycie?

Witam;Postawione pytania są odpowiedzią na ten temat. Temat – Wojna i globalne przejecie władzy nad całym światem. Pozostały trzy państwa które się nie chcą podporządkować. Są jeszcze w miarę niezależne,i silne militarnie. Chiny, Rosja, Korea-Płn. Chiny są potęgą przemysłową,militarną (prawdopodobnie też ), tylko
kulturowo odmiennym krajem. Rosja wschodnia , Też inna kultura. A Korea-Płn. Jest od lat w stanie wojny, z dobroczyńcą tego świata. Połowę państwa im odebrano siłą .
A więc nadszedł czas na drugą połowę,aby odebrać. Jeśli zdobędą ( zajmą siłą ). To droga do Chin stanie otworem. Wojnę na odległość jest dużo trudniej prowadzić. A granica na lądzie ,to jest albo jej nie ma – to sprawa umowna.
Problemem jest że Azjaci ,to całkiem inna mentalność ludzka.
Na ten przykład Japonia – tyle lat okupowana, ale skutek jest jaki jest. Japończycy nie kochają Zachodniego ( przyjaciela ). Odwołam się do przepowiedni,Trzecia światowa zacznie się od małego państewka,( prawdopodobnie ,podzielona Korea ). Maleńki okruszek, w stosunku do reszty zagarniętych państw. Mam nadzieję że Chiny zdają sobie z powagi sytuacji, ( to jest raczej pewne ). Tak że Korea dostanie wsparcie,jakby co do czego przyszło . Co zrobi Rosja? Szykują jej rozrywkę na zachodniej granicy. Chodzi o zabsorbowanie NIEDŹWIEDZIA- wiele psów atakuje równocześnie. Skutek - A to może nas mocno zaboleć, ( Polska ). Nasi ludzie ,dzieci,wnuki. Jako mięso armatnie. ( nie raz byli wykorzystywani ).
Próba skonfliktowania innych narodów, a niech się pozabijają. Giną zwykle patrioci,
i ludzie ambitni. Baba z wozu – koniom lżej. Z Europą robią co chcą, dosłownie. Europa ma wszystkie ważne stanowiska obsadzone ,ludźmi o dziwnych parametrach osobowych??? .Są to tylko -MARIONETKI- pociągane za sznurki ( sterowane ). Taki jest obraz dzisiejszego świata .( smutny obraz świata ).
Szaweł pisze ; nie było wojny. Wojny są cały czas nie przerwanie od 45-roku. To tylko
w europie nie toczą się oficjalne działania militarne. Na ten przykład - Polskie misje wojskowe,na małą skalę.
Chodzi głównie o zaangażowanie innych państw w konflikt . Podobno większość ma rację. Do tego - Wielka fikcja pieniądza,( pieniądz to zadrukowany papier-tylko ). Przygotowywanie do pieniądza - wirtualnego -. Dopiero wtedy zacznie się partyzantka ,czyli jazda bez trzymanki. Dołożyć do tego należy ,totalne ogłupianie
społeczeństw, nasza młodzież jest w stanie, prawie – AGONIA -. Próby dotarcia do ludzi spełzają na niczym. Chocholi taniec wciąż trwa.
Żeby nie było całkiem pesymistycznie. Idą Święta, niech choć przez chwilę będzie świątecznie i przyjemnie. Zdrowych i wesołych Świąt ,całemu -FORUM-życzy. :pisze:

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/