Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Wiedza cywilizacji majów
http://davidicke.pl/forum/wiedza-cywilizacji-majow-t16188.html
Strona 1 z 1

Autor:  Rosomaczek [ 10 lis 2017, 21:07 ]
Tytuł:  Wiedza cywilizacji majów

Witam, przepraszam jeśli wstawiłem post w nieodpowiednim miejscu ale jestem zdesperowany i potrzebuje pomocy ludzi którzy się interesują takimi sprawami. Mianowicie oglądałem kiedy "Boso przez świat " na youtubie i Pan Wojciech Cejrowski opowiadał o majach i gdy zszedł do grobowca pod ziemią zaczął opowiadać o pokrywie grobowca oraz o hieroglifach. Stwierdził on ze były bardzo niestarannie wykonane oraz ze miały bardzo małe znaczenie. Moje główne pytanie zaczyna się w chwili gdy jak to zwykle bywa po obejrzeniu jakiegoś interesującego filmu na yt chcę sprawdzić inny punkt widzenia i przewijam na dół aby poczytać komentarze. Niestety pod filmem znalazłem tylko kilka krótkich wpisów, a jeden autor nie zgadzał się z Cejrowskim i wstawił link do link do innego filmu na yt, był on w paru częściach / partach chyba podzielony na 9 lub 12 tak że pierwszy film był oznaczony 1/9 lub 1/12 co takiego. Obejrzałem parę odcinków i jakoś mi sie nie chciało bo byly zbyt długi, ale nie zapisałem ich bo stwierdziłem ze w każdej chwili mogę go odnaleźć po filmie Boso przez świat. No i gdy chciałem wrócić do filmu okazało się, że odcinek został osunięty z yt razem z linkiem do filmu, który chce odnaleźć. Potrzebuje waszej pomocy. Nie znajedzie się osoba która może widziała film, który był wykładem jakiegoś profesora, chyba anglik to był, udzieła on wykładów przed publicznością i to było nagrywane, w nowym yorku i innych miastach, opisywał on własnie te hieroglify z tego sarkofagu, mówił o ich wyjątkowym znaczeniu. Mówił też o pasach Van Allena, o wpływu słońca na zycie na ziemi, o co miesięcznym przebiegunowaniu słońca, rozwijał on wzór E=mc^2 w taki sposób, że Bóg to czysta energi (E) a cały nasz materialny wszechswiat to włąsnie druga strona wzoru masa * predkość . Oraz uważał, że jeśli jesteśmy dobrzy dla innych nasza energia(częstotliwość wzrasta) dzieki temu zbliżamy sie do lewej strony równania, rodzimy się jako ludzie bogaci i będąc nimi nadal będziemy dobrzy dla innych to wkoncu trafimy do Boga czyli ( przemienimy sie w czystą energię (Bóg to czysta energia) a jeśli będziemy krzywdzić innych to nasza częstotliwość ( energi) bedzie maleć i bedziemy mieli wiecej pecha lub możemy się odrodzić jako np stado nierozumnych komarów. Jeśli ktoś zna linka lub nazwę filmu, albo jesli pomoze poszukać był bym bardzo wdzięczny.

Jeśli post jest w złym miejscu proszę go nie usuwać tylko przenieść w odpowiednie.

Autor:  Sponsor [ 10 lis 2017, 21:07 ]
Tytuł:  Wiedza cywilizacji majów


Autor:  tomasz.wojcik4 [ 12 lis 2017, 22:33 ]
Tytuł:  Re: Wiedza cywilizacji majów

Witam: Bardzo trudna sprawa,po mimo zainteresowania tymi tematami to trudno jest skojarzyć. W internecie jest tego cała masa. A nie które się powtarzają ,klonują ,dzielą. Co mogę poradzić na przyszłość. ( ja to robię ). Zapisywać adres z paska adresu. Ja wiem jest to bardzo nie wygodne i żmudne. ( niektóre adresy są bardzo długie ) .Myślę o zapisywaniu w zeszycie, a nie w plikach Pc-ta. ( dlaczego ? ) ja już straciłem takie dane, i to na zawsze. A w zeszycie mam do dzisiaj,plus do tego krótka recenzja, o czym to jest ,jakie długie ,jakieś uwagi. Nie ma żadnego problemu z odnalezieniem tego filmu – nagrania. Druga moja rada ,ważne filmy zapisuję na serwer, jestem w tej dobrej sytuacji że takowy mam ; ( leży pod łóżkiem ).
Albo – dysk używany od laptopa + kieszeń, na ten dysk. Najpierw nagrywasz na Pc-ta. A potem przegrywasz na ten przenośny dysk ,takie małe archiwum. Takie zabezpieczenie to prawie 100%, pewności że to wszystko się zachowa. Dla potomności. Koszta są naprawdę nie wielkie; Kieszeń 20 – 25 zł. Używany dysk od laptopa można kupić od 30 – 40 zł. Ten zestaw działa naprawdę. Wyśmienicie.
Przykro mnie że nie mogę pomóc .Pozdrawiam. :pisze:

Autor:  Rosomaczek [ 28 lis 2017, 21:16 ]
Tytuł:  Re: Wiedza cywilizacji majów

dzięki za odpowiedź. Teraz bym go zapisał ale nie wiedziałem, ten akurat z pozoru niepozorny film zmieni delikatnie moje postrzeganie na świat. No nic następnym razem będę wiedział jak postąpić. Co zapamiętałem to moje :D

-- 13 sty 2019, 12:45 --

Hej, udało się znalazłem ten film oglądając inny film youtubera który udostępnia coś o podobnej tematyce, nazywa się BaldTV- polecam goscia.
tutaj link:
phpBB [video]


Maurice Cotterell - Secrets of the Super Gods 1/19 (napisy PL)

Tutaj link do filmu o szerszej tematyce:
POLA MORFICZNE CZ.1 - DUCH W PRZYRODZIE
phpBB [video]

Pozdrawiam.

Autor:  dar66 [ 13 sty 2019, 17:42 ]
Tytuł:  Re: Wiedza cywilizacji majów

ależ refleks :shock:
dziś to odświeżyłeś

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/