Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Legion - serial (2017)
http://davidicke.pl/forum/legion-serial-2017-t15965.html
Strona 1 z 1

Autor:  klesk88 [ 11 mar 2017, 8:52 ]
Tytuł:  Legion - serial (2017)

Dla dla mnie bardzo dobry serial o tematyce mind control.
Tutaj pomocna recenzja
phpBB [video]

Oglądał ktoś może ???

Autor:  Sponsor [ 11 mar 2017, 8:52 ]
Tytuł:  Legion - serial (2017)


Autor:  Mirek [ 24 kwie 2017, 8:34 ]
Tytuł:  Re: Legion - serial (2017)

klesk88 pisze:
Oglądał ktoś może ???

Obejrzałem wczoraj cały sezon :D . Wciągnął mnie. Dobry, niezła psychodela, trochę Davida Lyncha (nieraz nie wiadomo o co chodzi jak w zagubionej autostradzie), trochę Matrixa... ale ogólnie oryginalny, niepodobny do innych. Powiedziałbym że 'okultystyczny', ukazujący temat kontroli umysłu itp...

Polecam, chociaż nie dla każdego, trzeba lubić takie kino.

Autor:  klesk88 [ 22 kwie 2018, 12:52 ]
Tytuł:  Re: Legion - serial (2017)

No i zaczął się drugi sezon, jeszcze bardziej psychodeliczne rozkminy, prowadzące jeszcze głębiej w głąb króliczej nory, odsłaniając głęboko ukryte lęki i emocje, i konsekwencje działa głównych bohaterów przeplatane z międzywymiarowymi podróżami wizjami gdzie czas nie istnieje. a wypędzony pasożyt (coś na wzór reptilianskiego bytu) nadal ma duży wpływ na rozwój wydarzeń. Wojna hiperwymiarowa wkracza na jeszcze bardziej odkrecony poziom. DLA MNIE SERIAL REWELACJA !!! polecam i czekam na jakieś komentarze, bo chyba nikt poza forum lepiej symbolicznie tego nie zinterpretuje.

phpBB [video]

Autor:  assun [ 22 kwie 2018, 21:15 ]
Tytuł:  Re: Legion - serial (2017)

A ja oglądam serial Westworld
http://www.filmweb.pl/serial/Westworld- ... 2988/descs

Wizja przyszłości ale... równie dobrze może to być nasza teraźniejszość odnosząc się do naszego całego gatunku ludzkiego. Takie mam skojarzenia po 10 odcinkach.

Autor:  klesk88 [ 05 paź 2019, 9:08 ]
Tytuł:  Re: Legion - serial (2017)

No i skończył się 3 sezon ostatni. Jako całość wszystko trzymało poziom od początku do końca. W trzecim sezonie pojawiają się podróże w czasie i anomalie gdzie bohaterowie wypadają poza ramy czasowe, i toczą coś w rodzaju duchowych pojedynków na planie astralnym z dziwnymi bytami.

Fragment recenzji
Cytuj:
Trzecia część sagi o Davidzie Hallerze w całości opiera się na ostatniej fazie szaleństwa naszego arcypotężnego bohatera. Czy też właściwie – antybohatera, jako że nasz niegdyś nękany przez demona jegomość przeszedł bardzo długą drogę. Teraz to on jest powszechnie – i skądinąd całkiem słusznie – postrzegany jako globalne zagrożenie. Jego chaotyczne, skrajnie nieodpowiedzialne i bezwiedne używanie niemal nieograniczonych mocy zmusza jego dawnych przyjaciół i organizację Division 3 do coraz bardziej desperackich posunięć. I wreszcie, w sytuacji, która zazwyczaj zakończyłaby w mig tego typu zmagania, pojawia się kluczowa dla reszty sezonu zmienna w postaci Switch, mutantka posiadająca umiejętności podróży w czasie. Tym samym Legion będzie tym samym areną zmagań, w których stawką jest zdewastowanie bądź ocalenie całego świata.


https://moviesroom.pl/recenzje/recenzje ... j-prostej/

phpBB [video]


Cały czas zachęcam do zapoznania się z serialem, bo w tego typu tematyce chyba nie powstanie nic lepszego.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/