Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Skąd Pan czerpie te informacje?!
http://davidicke.pl/forum/skad-pan-czerpie-te-informacje-t15713.html
Strona 1 z 1

Autor:  dar66 [ 25 wrz 2016, 13:01 ]
Tytuł:  Skąd Pan czerpie te informacje?!

25.09.2016-daje siódemkę ,uwielbiam tą liczbę ,będąc 5tką.
,
Stawiam dziś wszystko ma jedną kartę,
posłuchajcie Tego Człowieka,dawnego członka Świadków JHVH,masę lat

Gdzie go programowano na maxa i się oddzielił,bo zrozumiał ten cały burdel na kółkach....


Był wg mego osobistego mniemania na marginesie,do takich momentów:

Skąd Pan czerpie te informacje?! cz. 1/3
phpBB [video]

2/3
phpBB [video]

3/3
phpBB [video]
,

Każdą bombkę atomową biorę na siebie.no mercy
:)

Autor:  Sponsor [ 25 wrz 2016, 13:01 ]
Tytuł:  Skąd Pan czerpie te informacje?!


Autor:  ZORRO [ 25 wrz 2016, 17:07 ]
Tytuł:  Re: Skąd Pan czerpie te informacje?!

Sorry Dar, ale jak na mój gust gościu miesza prawdę z fikcją. Przejrzałem jego kanał na YT i co znalazłem? Filmiki opowiadające o gigantycznych drzewach (chodzi o o formacje skalne). Ewidentny scum. IMO szkoda na to czasu.

Pozdrawiam,
ZORRO

Autor:  dar66 [ 25 wrz 2016, 17:38 ]
Tytuł:  Re: Skąd Pan czerpie te informacje?!

Demaskujemy iluzję tego Świata,
dzięki,
czasem można się pomylić,w tak zwanych pierdołach z klocków Lego,
tu już historia dopowie,ta odsłoniona i wystawiona na światło dziennne

Tak ,czy siak,srak -w temacie powyższym...
Pozdro

Autor:  ZORRO [ 26 wrz 2016, 14:30 ]
Tytuł:  Re: Skąd Pan czerpie te informacje?!

Jeśli dobrze faceta zrozumiałem, to twierdzi on, że piramidy egipskie są dziełem Francuzów i do ich budowy użyto betonu? Nie wspomnę jeszcze o jego filmie na temat bomby atomowej zrzuconej na Hiroszimę, gdzie rzekomo użyto olbrzymiego ładunku paliwowo-powietrznego, a następnie rozpylono substancje radioaktywne. To w takim razie inne eksplozje jądrowe to też ściema? Car-bomba nigdy nie istniała? Zaczynam już być bardzo podejrzliwy i zdenerwowany. Jeszcze więcej takich teorii i możemy być pewni, że nikt nie będzie brał ruchu alternatywnego na poważnie...

Pozdrawiam,
ZORRO

Autor:  kotka_klotka [ 26 wrz 2016, 14:52 ]
Tytuł:  Re: Skąd Pan czerpie te informacje?!

Nawzajem Zorro, sorry, ale myślę że nie chodzi o to, czy ten pan ma rację, czy gada bzdury. Może ma rację, a może tylko trochę racji i miesza fikcję z faktami. A może w ogóle jest szalony... Ale... co to są fakty? Skąd wiesz, że "prawda", którą znasz, jest prawdziwa? Bo powiedzieli Ci w szkole? W szkole uczą, że piramidy zbudowali pierwsi faraonowie, i że były grobowcami. Niezależni badacze udowadniają, że to nie jest prawda... Natrafiłam na ten kanał całkiem niedawno, wysłuchałam kilku audycji i moje pierwsze wrażenie było podobne do Twojego. Ale zaczęłam się zastanawiać nad tym, że tak naprawdę nasza historia jest jedną niewiadomą. Nic nie wiemy o przeszłości Ziemi, i wszystko wskazuje na to, że historia jest fałszowana, w dodatku rzeczywiście z czasem jest coś bardzo nie halo. Facet może jest szalony, ale otwiera swoimi teoriami drzwi. Nie wolno zamykać umysłu na żadną teorię, nie wolno negować, trzeba słuchać, myśleć, badać i wyciągać swoje własne wnioski. Jeszcze Ci powiem, że według mnie nie istnieje tylko jedna rzeczywistość. Jest ich tak wiele, jak dużo jest ludzi na świecie. Każdy tworzy sobie swój własny wszechświat i dlatego może istnieć taka rzeczywistość, w której piramidy zbudowali Francuzi w 19 wieku. Istnieje Ziemia okrągła, płaska, wklęsła i każda inna, jaką ktoś sobie wyobrazi i obdarzy uwagą tak dużą, że zaistnieje w przestrzeni... Dzięki takim ludziom, jak pan z Królewskiej TV, wielu otworzy swój umysł i zacznie myśleć samodzielnie. Dodatkowy plus dla owego pana za odwagę w głoszeniu swojej wizji świata.

Autor:  R3C0NF1GUR3D [ 26 wrz 2016, 15:18 ]
Tytuł:  Re: Skąd Pan czerpie te informacje?!

kotka_klotka, heh, to chyba nie o to chodzi, prawdę trzeba zawężać i dociekać ale bez przesady z tymi drzwiami na oścież bo alternatywni stracą nie tylko wiarygodność ale i rozum. Facet po prostu plecie bzdury, dzisiaj mamy narzędzia żeby samemu sprawdzać, po co udowadniać po raz enty całemu światu że ziemia jest płaska! :)

Co do piramid i grobowców, wystarczy pojechać na wycieczkę a wcale nie jest droga, wystarczy mieć odrobinę wiedzy, rozumu i cały czar jak w moim przypadku na temat magicznych piramid pryśnie, wcale nie są takie wyjątkowe ani magiczne jak to się ludziom wmawia.

Grunt to nie dać się zwariować, bo chyba komuś na tym zależy.

Autor:  ZORRO [ 26 wrz 2016, 15:25 ]
Tytuł:  Re: Skąd Pan czerpie te informacje?!

kotka_klotka pisze:
Nawzajem Zorro, sorry, ale myślę że nie chodzi o to, czy ten pan ma rację, czy gada bzdury. Może ma rację, a może tylko trochę racji i miesza fikcję z faktami. A może w ogóle jest szalony... Ale... co to są fakty? Skąd wiesz, że "prawda", którą znasz, jest prawdziwa? Bo powiedzieli Ci w szkole?

I na tym polega problem. Każdy może otworzyć kanał/stronę i propagować jakieś informacje, na które nabiorą się łatwowierni ludzie. Odnośnie "prawdy" ze szkoły, to już dawno się przekonałem, że to g.prawda :)

kotka_klotka pisze:
Natrafiłam na ten kanał całkiem niedawno, wysłuchałam kilku audycji i moje pierwsze wrażenie było podobne do Twojego. Ale zaczęłam się zastanawiać nad tym, że tak naprawdę nasza historia jest jedną niewiadomą. Nic nie wiemy o przeszłości Ziemi, i wszystko wskazuje na to, że historia jest fałszowana, w dodatku rzeczywiście z czasem jest coś bardzo nie halo.

Zgadzam się z Tobą odnośnie naszej historii oraz przeszłości Ziemi.

kotka_klotka pisze:
Facet może jest szalony, ale otwiera swoimi teoriami drzwi. Nie wolno zamykać umysłu na żadną teorię, nie wolno negować, trzeba słuchać, myśleć, badać i wyciągać swoje własne wnioski.

Jak najbardziej. I na bardzo wczesnym etapie odfiltrowywać różnego rodzaju głupoty w stylu płaskiej Ziemi.

kotka_klotka pisze:
Jeszcze Ci powiem, że według mnie nie istnieje tylko jedna rzeczywistość. Jest ich tak wiele, jak dużo jest ludzi na świecie. Każdy tworzy sobie swój własny wszechświat i dlatego może istnieć taka rzeczywistość, w której piramidy zbudowali Francuzi w 19 wieku. Istnieje Ziemia okrągła, płaska, wklęsła i każda inna, jaką ktoś sobie wyobrazi i obdarzy uwagą tak dużą, że zaistnieje w przestrzeni...

I tutaj się z Tobą nie zgadzam. To jest solipsyzm i głoszenie głupot w stylu New Age Bullshit. Tak nie jest, że każdy tworzy sobie swoją odrębną rzeczywistość. Tu i teraz wszyscy współtworzymy tę rzeczywistość.

kotka_klotka pisze:
Dzięki takim ludziom, jak pan z Królewskiej TV, wielu otworzy swój umysł i zacznie myśleć samodzielnie.

Tak. Niech myślą samodzielnie i uczą się odfiltrowywać takie brednie jak najszybciej.

Pozdrawiam,
ZORRO

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/