Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Dr. Steven Greer. Jak działa tajny rząd [2015]
http://davidicke.pl/forum/dr-steven-greer-jak-dziala-tajny-rzad-t15331.html
Strona 1 z 1

Autor:  Ripsonar [ 20 sty 2016, 19:45 ]
Tytuł:  Dr. Steven Greer. Jak działa tajny rząd [2015]

Mam zaszczyt zaprosić na przełomowe moim zdaniem ekspose Dr Stevena Greera z listopada 2015 roku. Prawie 4 godziny świetnie przygotowanej, merytorycznej, popartej dokumentami rządowymi prezentacji, które po prostu wgniata i to dosłownie widza w fotel:) Istne tsunami informacji.

Zaktualizowałem dotychczasowe 5 części, dotłumaczyłem resztę materiału i udało się przetłumaczyć całą prezentację. Zapraszam, bo pozycja obowiązkowa - a i wnioski końcowe są całkowicie szokujące:)

Dr. Steven Greer. Jak działa tajny rząd [2015
phpBB [video]


Zapraszam do waszej dyskusji - bo będzie na pewno mocno emocionalna.

Ave

Autor:  Sponsor [ 20 sty 2016, 19:45 ]
Tytuł:  Dr. Steven Greer. Jak działa tajny rząd [2015]


Autor:  Windu [ 24 sty 2016, 20:31 ]
Tytuł:  Re: Dr. Steven Greer. Jak działa tajny rząd [2015]

Ripsonar czy wiesz gdzie można zobaczyć skany tych wszystkich dokumentów?

Greer myślę jest niezwykłą postacią i bardzo zastanawiający jest fakt, iż wszelkiego rodzaju truth seekerzy poświęcają tak małą uwagę na wyciągnięcie wszelkich informacji na jego temat. Oglądałem wiele jego audycji, wykładów, seminariów oraz miałem okazję widzieć Greera na żywo we wrześniu ubiegłego roku. Jest totalni pochłonięty przez to co robi ale równocześnie jest w nim coś niepokojącego.
Od lat powtarza, że jego wujek pracował dla Lockheed Martin przy budowie modułu lunarnego ale czy chociażby ta informacja jest do zweryfikowania? Po za tym zrzesza pokaźną liczbę świadków na wysokich szczeblach. W kółko powtarza, że były szef CIA żalił mu się przy wspólnym obiedzie, że nie wie co z robić w kwestii ET. Otwarcie mówi, że zaproponowanao mu miliard $ (!) za to by przestał zajmować się tymi sprawami. Ostatnio powtarza, że w Lockheed jest kilku zdecydowanych świadków, którzy są gotowi mówić jak tylko zdecyduje się na to więcej ich kolegów.

Niby coś tam James Bartley na jego temat wspomniał. Ale to wciąż mało. Greer zaraz może się okazać być bardzo znaczącą osobą w mainstreamie, odpowiedzialną za doprowadzeni do tak zwanego ujawnienia (oczywiście w mojej opinii ujawniania tylko tego co będzie przydatne całemu kompleksowi militarno przemysłowemu).

Nie ważne czy to totalna dezinformacja i mydlenie oczu lub prawda ostateczna, bez wątpienia Greer to osoba nr. 1 we współczesnej mainstreamowej ufologi.

Wyciągając luźne wnioski pokusiłbym się o stwierdzeni, że jego działania wyglądają na coś w rodzaju rozeznania (wątpię, że świadomego) gdzie, skąd, ile i jaki zasięg mają przecieki. Jeśli tacy ludzie jak on żyją i działają to znaczy, że w społeczeństwie jest zapotrzebowanie na tego rodzaju informacje. Według mnie w ostatnich latach zapotrzebowanie to rośnie i trzeba upuszczać coraz więcej powietrza z tej bańki.

Autor:  czart [ 24 sty 2016, 20:37 ]
Tytuł:  Re: Dr. Steven Greer. Jak działa tajny rząd [2015]

I tak zupełnie na luzie dr. Greer chwali się ,że ma żonę żydówkę ,która go wspomaga i finansuje .Już samo to mówi za siebie !Najciemniej pod latarnią!Nasi politycy też mają żony żydówki ,nawet Stalin też miał !
poczekamy co dalej ,może dowiem się czegoś nowego!

Autor:  Ripsonar [ 08 kwie 2016, 23:39 ]
Tytuł:  Re: Dr. Steven Greer. Jak działa tajny rząd [2015]

Kolejna cześć dodana w pierwszym poście.


@Windu - nie zauwazyłem, że ktoś tu coś pisał:(... Na dniach Ci odpowiem, czy uda mi się zaleść w moim gąszczu materiałów, lub internetowej otchłani:)

@czart "I tak zupełnie na luzie dr. Greer chwali się ,że ma żonę żydówkę ,która go wspomaga i finansuje .Już samo to mówi za siebie !Najciemniej pod latarnią!Nasi politycy też mają żony żydówki ,nawet Stalin też miał ! poczekamy co dalej ,może dowiem się czegoś nowego!" - w tej prelekcji Greere tłumaczy dokładnie po co to robi. Co przeszedł i jaki ma cel. Dla mnie rewelacja, która potwierdza i tak juz wyrobione zdanie tego co osiągnął w 2001 roku. A że ma żydówkę za żonę, no i? Myślisz że ciśnie go w nocy by robił to lub tamto wg wzorca wyższych chazarskich idei? :) Nie mierzmy wszystkich jedna miarą.

Autor:  Ripsonar [ 18 maja 2016, 17:37 ]
Tytuł:  Re: Dr. Steven Greer. Jak działa tajny rząd [2015]

Kolejne tłumaczone materiały dodane na początku tematu.

Ave

Autor:  Ripsonar [ 21 lis 2017, 7:06 ]
Tytuł:  Re: Dr. Steven Greer. Jak działa tajny rząd [2015]

Temat zaktualizowany. Cały wykład jest juz przetłumaczony więc zapraszam do zapoznania.

Autor:  Teddyhamburg [ 04 maja 2018, 15:36 ]
Tytuł:  Re: Dr. Steven Greer. Jak działa tajny rząd [2015]

Obejrzałem już wcześniej całość, jestem pod wrażeniem, i jestem trochę w szoku już nie z powodu naprawdę niesamowitych informacji które dr. GEer przekazał, ale ... z powodu braku jakiejkolwiek głębszej reakcji i dyskusji wśród Polaków, na tym portalu, bo nie ukrywam że szukałem w Internecie bardzo długo jakiegoś forum polskojęzycznego gdzie spodziewałem się gorącej dyskusji po tej prelekcji Greera, a tu ....klapa. Jakby facet nie opowiedział o naistotniejszych dla ludzkości sprawach i zasadach funkcjonowania Świata i jego najbliższej przyszłości !!! I pal licho już tu że faktycznie cała "sprawa trochę śmierdzi "bo osobiście z całym szacunkiem do Greera i dobrze mu życzę, to dziwne jest że parę dni po tym jego wystąpieniu w 2015 nie pojawiła się gdzieś tylko skromna wzmianka że dr Greer nie żyje bo posliznal się w hotelowej łazience lub coś podobnego. Gdzieś tam już czytałem wypowiedzi po filmie Sirius z 2012 że Greer to agent bo to niemożliwe skąd znał i miał dostęp do tak ważnych osób i faktów itp itd, nie ukrywam jest to kontrowersyjne, że to wszystko trochę dziwne i budzi mieszane lub może budzic mieszane odczucia itd, no ale właśnie i tu myślałem że będzie gorąca dyskusja, bo przecież jeśli On nie mówi prawdy tj całość projektu jest sfingowana przez 25 lat !!! przez agencję rządowe USA to pytanie : POOO COOOO??? Jeśli to celowe działanie NWO to jak straszną prawdę w porownaniu do tego co Greer ogłasza ONI UKRYWAJĄ !!! I chyba tu jest pies pogrzebany, jeśli ktoś wie gdzie można znaleźć konkretne forum gdzie ktoś jeszcze myśli w tym kraju i można na ten temat pogadać póki nie będzie już całkiem za późno to proszę o podanie kontaktu. Pozdro

Autor:  mariuszJ [ 08 cze 2018, 17:24 ]
Tytuł:  Re: Dr. Steven Greer. Jak działa tajny rząd [2015]

Steven Greer niewiele może dlatego jest tolerowany. Gdyby to była Marilyn Monroe to by go zabili, tak jak ja zabili bo chciała to wszystko wyjawić na konferencji prasowej. Zablokowane technologie wyprzedzają oficjalną naukę o kilkaset lat. Powodem jest system władzy typu piramidy czyli dyktatura. Ludzie sa nieprzytomni jak pijani więc możemy tylko czeka na pojawienie się obozów koncentracyjnych. Jedną rzecz mówi nieprawdziwą, że niby wszystkie cywilizacje w kosmosie są dobre. Połowa cywilizacji jest złych i wyjaśniał to Alex Collier na konferencji w Los Angeles w roku 2009.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/