Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Modyfikacja pogody a broń pogodowa
http://davidicke.pl/forum/modyfikacja-pogody-a-bron-pogodowa-t15157.html
Strona 1 z 1

Autor:  Ripsonar [ 19 wrz 2015, 9:50 ]
Tytuł:  Modyfikacja pogody a broń pogodowa

Zaparzam do mojego najnowszego dokumentu
"Modyfikacja pogody a broń pogodowa" jako wprowadzenie dla tematyki Geoinżynierii.

Modyfikacja pogody jest faktem i ma już przeszło 100 letnią tradycję z wdrażaniem operacyjnym włącznie. I o ile ta dziedzina raczej jest do zaakceptowania, to już broń pogodowa oparta na tej koncepcji staje się nie do pomyślenia. A to błąd.. Ten dokument postara się nakreślić owe ukryte bądź przemilczane idee, cele oraz funkcjonujące programy wojskowe (pod płaszczykiem niekiedy badań naukowych) wykorzystujący potencjał przyrody jako broni.

Modyfikacja pogody a broń pogodowa 1/4
phpBB [video]


Modyfikacja pogody a broń pogodowa 2/4
phpBB [video]


Modyfikacja pogody a broń pogodowa 3/4
phpBB [video]


4 część jest w trakcie robienia..

Autor:  Sponsor [ 19 wrz 2015, 9:50 ]
Tytuł:  Modyfikacja pogody a broń pogodowa


Autor:  Ann_Lakszmi [ 19 wrz 2015, 16:04 ]
Tytuł:  Re: Modyfikacja pogody a broń pogodowa

Bardzo dobry materiał. Nie opiera się na teorii spiskowej, ale na faktach powtarzanych przez autentyczne postacie przez dziesiątki lat.
Skoro to twój filmik to pozwolę sobie wyrazić moje zdanie. Dla mnie napisy leciały nieco za szybko. Nie można było na spokojnie poczytać, tylko trzeba było użyć umiejętności szybkiego czytania Mruga Do tego muzyka nieco dekoncentruje człowieka. Osobiście lubię się rozsiąść i mieć sporo czasu w trakcie filmu na przeczytanie oraz zebranie informacji do kupy w głowie.
Czemu filmik jest podzielony na części? Ograniczenia YouTube'a czy taki twój zamysł?

Autor:  Ripsonar [ 19 wrz 2015, 22:27 ]
Tytuł:  Re: Modyfikacja pogody a broń pogodowa

@Ann_Lakszmi witaj. dzięki za uwagi. Zaczynając od końca mam ograniczenia na YouTube. Odnośnie napisów.. hmm, może i faktycznie są zbyt szybko-jak człowiek setny raz czyta to w kółko, to i może nie zauważa prawidłowego czasu do odtwarzania, stąd ten problem.. W sprawie muzyki: starałem się zrównoważyć tempo muzyki do treści ale widać nie wyszło. W niektórych miejscach miałem nawet wyciąć tło muzyczne, ale pochłonęłoby to już i tak za dużo czasu, który temu poświęciłem. A termin mnie gonił... no cóż, trzeba brać co jest:) Ale oczywiście rady dla mnie są bardzo ważne, i za to dziękuję.

Autor:  Ann_Lakszmi [ 20 wrz 2015, 12:59 ]
Tytuł:  Re: Modyfikacja pogody a broń pogodowa

Muzyka nie przeszkadza, jednakże jest dosyć głośna, szybka i przejmująca a więc automatycznie skupia na sobie uwagę. Dlatego wolniejsze napisy byłyby bardzo przydatne. Sama muzyka nie przeszkadza, dla niektórych może być dekoncentrująca, ale zamiast paprać się z usuwaniem muzyki czy zmianą jej, łatwiej (chyba) spowolnić napisy.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/