Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Demony dla Rosji
http://davidicke.pl/forum/demony-dla-rosji-t12392.html
Strona 1 z 1

Autor:  dar66 [ 13 lip 2013, 7:25 ]
Tytuł:  Demony dla Rosji

"Istnieje teoria, że głównym celem elity światowej jest zmniejszenie populacji planety i zniewolenie pozostałej części wszczepując im chipy … Czy to prawda?

Znany angielski pisarz, autor teorii spiskowych współczesnych czasów David Icke stosunkowo niedawno opublikował kolejny sensacyjny artykuł. Mówi w nim o tym, że każda choroba nowotworowa jest łatwa do uleczenia oraz fakt, że od raka umiera prawie 9 mln. ludzi to realizacja planu NWO zmniejszenia populacji ludności na świecie.

I tak w ręce Davida Ickea dostały się tajne ponad czterdziestoletnie dokumenty. Okazuje się z nich, że jeszcze 1969 roku w centrum Rockefellera na zamkniętej konferencji lekarze szczególnie bliscy elicie przedstawili tajny referat….

Nie widać zmniejszenia śmiertelności od chorób onkologicznych po dobrze zaplanowanej operacji specjalnej w celu osłabienia układu odpornościowego ludzi z pomocą produktów żywnościowych, dodatków spożywczych, pestycydów, herbicydów, zanieczyszczonego powietrza i wody."

phpBB [video]


albo@
http://treborok.wordpress.com/2013/07/1 ... 6-2012-pl/

Autor:  Sponsor [ 13 lip 2013, 7:25 ]
Tytuł:  Demony dla Rosji


Autor:  Ann_Lakszmi [ 28 kwie 2016, 9:47 ]
Tytuł:  Re: Demony dla Rosji

To może mieć więcej sensu niż myślimy. Zastanawiało mnie czemu ostatnio tak modne jest jedzenie bio, że w każdym supermarkecie można znaleźć półki z taką "zdrową" żywnością. Może właśnie udało im się już skazić glebę, deszcz, wodę i powietrze na tyle, że nic sobie nie robią z pożywienia bio, bo wcale nie jest bio?

Autor:  owcz4r [ 28 kwie 2016, 11:27 ]
Tytuł:  Re: Demony dla Rosji

Zdrowo to ludzie sie odzywiali jak nie mieli stalych osad, 5 lat w jednym miejscu, potem do drugiego, pozostalosci po starej osadzie rozwiewal wiatr... Zabrali naturze tyle samo co oddali, rownowaga... Wielki moloch, wielka populacja na malej przestrzeni, pierwsze stale miasto babilon (podobno), duze klopoty. Jak zator w zyle, a woda musi plynac... Musi! Inaczej klopoty! Jak emocje i zale gleboko schowane i zamiecione pod dywan powoduja choroby, jak stojaca woda zamienia sie w bagno...
Ale to naturalna kolej rzeczy a nie wielki spisek, jak rozwoj techniczny powoduje inwigilacje..PrZed yin i yang tylko jedna ucieczka...
apropo wody, metale mozna usunac za pomoca mrozenia, szukajcie "woda protijewa".

Autor:  dar66 [ 29 kwie 2016, 18:13 ]
Tytuł:  Re: Demony dla Rosji

nie wszystkie metale,no ale i tak sporo
woda-strukturowana-t10641.html
Ogólnie gadasz do ścian-to wymaga pewnych czynności,pamięci,wpojenia sobie i zapamiętania,dbania... :)
Czyli dziś,jutro,pojutrze..a potem?Potem jakoś poleci z kranu czy z butelek plastikowych,prawda?

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/