Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Przedmioty - otrzymane od Boga ( bogów ).
http://davidicke.pl/forum/przedmioty-otrzymane-od-boga-bogow-t16287.html
Strona 1 z 1

Autor:  tomasz.wojcik4 [ 23 lut 2018, 17:03 ]
Tytuł:  Przedmioty - otrzymane od Boga ( bogów ).

Witam; Chciałbym przedstawić propozycję ,obejrzenia filmu o tematyce; Ciało -dusza – ezoteryka – energia – kolory – leczenie kolorami -kompasy psi - nasze istnienie – uzdrawianie – telepatia – cechy charakteru – wpływ daty urodzenia na nasze życie -To wszystko jest zawarte w tym filmie ( wykładzie ). Jest w nim mowa o różnych przedmiotach i znakach ( symbolach ). Niektóre z tych rzeczy są mnie znane i zarazem sprawdzone. Dlatego zdecydowałem się na zaproponowanie obejrzenia tego wytworu,zrobionego przez : Wojciecha Sergiela. Co do niektórych to nie mam wyrobionego zdania na ten temat,ale prawdopodobieństwo że są prawdziwe jest bardzo wysokie. Mówi on ( Wojciech ) o przedmiotach ,które są znane od bardzo dawna, ( tysiące lat ) .Dlaczego one działają? Tego nikt za bardzo nie wie,albo nie chce się przyznać. Jeśli na to wszystko popatrzeć z punktu ,( posiadania pewnej wiedzy ). To wszystko staje się proste i jasne jak słońce. Podam przykład , '' TELEPATIA'' jeśli jesteś kłamcą ,to masz problemy z telepatią .Aby posiadać telepatię potrzebna jest prawda; nie z okazji ,ale cały czas. Jeśli jesteś prawdomówny to dostęp do telepatii jest prawie z automatu. Po prostu ją masz, i możesz używać. Następny przykład ; Data urodzenia, ona rzutuje ,kim jesteś i jaki jesteś. Czy pasujesz do innego człowieka,czy nie pasujesz, data określa twoje cechy. Naturalne i nie tylko. Dalej weźmy kolory; dobre samopoczucie,albo złe, choroba albo zdrowie, Działanie kompasów -PSI .Pomagają zrozumieć jak to działa ,i co jest dobre tylko dla mnie. Mamy tutaj dużo zapożyczone z Chin . Przecież Chiny to jest bardzo stara kultura, wiele tysięcy lat. Dlaczego by nie skorzystać na tym ?
Znamy różne cudowne przedmioty, które w dalekiej przeszłości wybrani ludzie otrzymywali od Boga ( bogów ). Posiadały one niezwykłe właściwości, których nie potrafiono w dawnych czasach wyjaśnić ,( czyżby? ) . Albo wiedziano i stosowano,( skutecznie ).
O tych przedmiotach opowiada nam w swojej prelekcji Wojciech Sergiel, architekt z Warszawy. W Łódzkim Domu Kultury - klubie Kosmobiologii -
Link do filmu: Przedmioty-otrzymane od bogów. Autor : Wojciech Sergiel.
phpBB [video]


Warto obejrzeć ; i skonfrontować ze swoją wiedzą ; ewentualnie ją uzupełnić ,nigdy nie jest wiadomo co się może nam w dalszym życiu przydać, ( da się zastosować ). I kiedy?
Pozdrawiam. :pisze:

Autor:  Sponsor [ 23 lut 2018, 17:03 ]
Tytuł:  Przedmioty - otrzymane od Boga ( bogów ).


Autor:  dar66 [ 23 lut 2018, 17:55 ]
Tytuł:  Re: Przedmioty - otrzymane od Boga ( bogów ).

aa to jeszcze się zainteresuj gościem,którego uwalono
Nazywał się Calligaris
prof-calligaris-punkty-placche-i-zdolnosci-paranormalne-t1709.html

nie tylko symbole ale i pewne akupunkturowe miejsca na ciele potrafią zdziałać cuda

mafia farmaceutyczna mordki na kłódkę :evil:

zresztą to chyba źle określiłem-po prostu wiedza medyczno-akademicka ma to w 4ech literkach[na tym się nie da zarobić]

Autor:  fripp [ 25 kwie 2018, 19:52 ]
Tytuł:  Re: Przedmioty - otrzymane od Boga ( bogów ).

Wszystko pięknie ładnie mam swoje przeżycia energetyczne i to takie że człowiek nie wie czym i kim w tym momencie jest i co się dzieje . Pytanie kto tym kieruje skoro jest mowa , że dostajemy to co dostajemy i koniec i nic nie możemy z tym zrobić to są nasze cechy i tak ma być . Ale ciągłe pytanie co jest grane pasuje Mi , właśnie o co chodzi kim jestem , Ja który wie że jest, na pewno nie jestem tym czego jestem świadom że to mam posiadam . Chociaż by to że możemy widzieć swoje myśli i się im przyglądać i być ich świadomi i znowu kto jest ten kto to widzi , duch ,dusza, świadomość . Mówić można , to jett to , to jest takie , ale czy świadomość może poznać siebie samą i być siebie świadomą .Ja tego jeszcze nie doświadczam.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/