Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

AREA 51 - Holograficzny ILS
http://davidicke.pl/forum/area-51-holograficzny-ils-t15880.html
Strona 1 z 1

Autor:  Cassandra [ 05 sty 2017, 19:44 ]
Tytuł:  AREA 51 - Holograficzny ILS

AREA 51 - Holograficzny ILS

...WIADOMOŚĆ Z MUFON...

... Otrzymałem ostatnio telefon od emerytowanego pilota Trans World Airlines, który niezwłocznie chciał ze mną porozmawiać. Przedstawił się jako pilot komercyjnych linii lotniczych z 48 latami doświadczenia za sterami, który był świadkiem dwóch niesamowitych obserwacji podczas swojej kariery i dopiero teraz po odejściu na emeryturę czuł się na tyle komfortowo, żeby swobodnie o tym mówić. W każdym razie nie to skłoniło go do rozmowy ze mną, a intrygująca historia.

Był drugim pilotem lotu Trans World Airlines z Saint Louis do San Francisco. Lot był opóźniony kilka godzin z powodu problemów mechanicznych, ale samolot w końcu oderwał się od ziemi późnym wieczorem, kierując na zachód. Podczas gdy zbliżali się do granic stanu Nevada, Kontrola Ruchu Powietrznego przerwała ciszę twierdząc, że na tym obszarze był ruch, po czym zażądała dokonania natychmiastowego zwrotu o 90 stopni na północ i oczekiwania na dalsze instrukcje, co było dziwnym poleceniem o godzinie 1 rano, niemal 11 kilometrów nad ziemią.

Zazwyczaj ruch jest albo niewielki albo nie ma go wcale o tej godzinie, a szczególnie na tej wysokości. Załoga natychmiast wykonała instrukcje nadane przez KRP. Podczas gdy kierowali się na północ, spojrzał w dół i zobaczył coś, co okazało się być włączonym ILS-em na ciemnej powierzchni pustyni pod nimi. Dla osób nieobeznanych z tematem, ILS jest radiowym systemem nawigacyjnym wspomagającym lądowanie samolotu w warunkach ograniczonej widoczności. Ten jednak był inny, a mianowicie był trójwymiarowym hologramem i czymś, czego nie widział nigdy wcześniej jako pilot.

Miał kolor niebieski z fioletowym światłem przecinającym go pod kątem 90 stopni. Następną rzeczą którą zauważył było to, że w prawym, górnym rogu szyby ich kokpitu pojawiło się około 20-30 światełek przypominających świetliki, przemykających bardzo wysoko na niebie, po czym robiących ostre zwroty na prawo i wstrzeliwujących się w holograficzny ILS dopóki każdy z nich nie wylądował na ziemi.

Po tym ILS wyłączył się i na powierzchni znowu zapanowały egipskie ciemności. Obrócił się do głównego pilota i zapytał: "Czy my to właśnie zobaczyliśmy?". Ten zaś spojrzał na niego i odpowiedział: "Nie, nie zobaczyliśmy". KRP wtedy znów nadało komunikat, w którym zawarli informację, że przestrzeń powietrzna była już czysta oraz nowy kurs na San Francisco. Dokładne miejsce pojawienia się holograficznego ILS-u i świateł skręcających ostro do lądowania to była
Strefa 51. Był wtedy rok 1988.


source

Autor:  Sponsor [ 05 sty 2017, 19:44 ]
Tytuł:  AREA 51 - Holograficzny ILS


Autor:  kerth [ 08 sty 2017, 21:41 ]
Tytuł:  Re: AREA 51 - Holograficzny ILS

"spojrzał w dół i zobaczył coś, co okazało się być włączonym ILS-em na ciemnej powierzchni pustyni pod nimi." Mnie bardziej zainteresowało, w jaki sposób On widział fale radiowe (okolice kilkudziesięciu MHz)...
Bujda na resorach

Autor:  Cassandra [ 10 sty 2017, 23:11 ]
Tytuł:  Re: AREA 51 - Holograficzny ILS

Oczywiście, że tradycyjny ILS jest radiowy ale tu chodzi o holograficzny czyli optyczny,
napiszę więc inaczej:

Holograficzny """ ILS """

teraz lepiej :cooo?:

Autor:  kerth [ 02 lut 2017, 18:51 ]
Tytuł:  Re: AREA 51 - Holograficzny ILS

Rozumiem, że znasz rozwinięcie skrótu ILS i sam(a) wiesz, dlaczego nadal to bzdura?

Edit:
Napiszę troszkę jaśniej - żaden pilot nie nazwałby jakiegokolwiek wizualnego wspomagania lądowania ILSem.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/