Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Kult Śmierci Saturna - część 14
http://davidicke.pl/forum/kult-smierci-saturna-czesc-14-t14826.html
Strona 1 z 1

Autor:  zborekp [ 20 lut 2015, 19:10 ]
Tytuł:  Kult Śmierci Saturna - część 14

Tłumaczenie z ostatecznej anglojęzycznej wersji teorii której poniższa strona jest jedynym oficjalnym źródłem:
Teoria twórców filmu "Pioruny Bogów - Teoria Elektrycznego Wszechświata"
Materiał opublikowano zgodą ekipy http://saturndeathcult.com/dla http://davidicke.pl/
Ostateczna wersja teorii pochodząca ze strony, zastrzeżona wraz ze spolszczonymi ilustracjami:

Obrazek

http://saturndeathcult.com/saturn-death ... on-rising/Powstaje Nowy Babilon
Obrazek

Kult Śmierci Saturna” autorstwa Jacoba Wetzela, dzięki uprzejmości http://jacobjwetzel.deviantart.com/Wbrew temu, co powiedzą Ci książki historyczne, to nie Napoleon wkroczył do politycznej i gospodarczej pustki, stworzonej przez wydarzenia Rewolucji Francuskiej. Raczej była to chłodna kalkulacja bystrości wcześniej niezrozumiałych rodzin bankierów, którzy wykorzystali finansową przewagę w wydarzeniach XVIII i XIX wieku.Kontynuacja: Ogólnoświatowe trzęsienie i upadek nierządnicy

W większym schemacie, Napoleon był po prostu kolejnym królem-wojownikiem, w desperackiej potrzebie przyzwoitej równowagi bankowej. Był produktem czasów, które ujrzały, że Francuska arystokracja i Kościół Nikolaitów w końcu straciły przyczepność w politycznej i gospodarczej sferze kontroli Europy, a niektórzy rzeczywiście utracili głowy. Jednakże, dobrze by apokryficzny akt Napoleona, wyrywającego koronę z rąk spłoszonego papieża, a potem spokojnie umieszczając ją na własnej głowie, dał do zrozumienia wtajemniczonym, że Nikolaici byli wyczerpani z siły.
Światowe trzęsienie będące przy końu wieku 18,, rewolucji i konsekwentnego upadku Kościoła, zapoczątkowało wydarzenia w nieoczekiwanym miejscu Nowego Świata, spokojnej wsi zwanej Lexington. Następny konflikt pomiędzy Amerykańskimi potomkami, a najemnymi giermkami brytyjskich elit, szybko przerodził się w narodziny nowego i całkowicie niezależnego narodu, nazwanego Stanami Zjednoczonymi Ameryki.

Wojna o niepodległość Stanów Zjednoczonych, była w rzeczywistości wojną wokół podatków, co zostało zapomniane przez współczesne pokolenia Amerykanów. Naturalnie w centrum tego było Imperium Brytyjskie, które stało się niezdolne do spłacenia długu frakcji bankierów, "zaparkowanych" w stolicy kraju, Londynie.
...więc Brytyjski król-wojownik zdecydował, że dług pokryją Amerykańscy koloniści, udowodniło to bycie rzadką „czkawką „poniesioną przez Tajemnicę Babilonu, podczas tych chaotycznych czasów.
Prawdziwym, rewolucyjnym aspektem, tego co zaczęło się we wsi Lexington, było to, że koloniści postanowili utrzymać ich gospodarkę, postawianej w obliczu rosnących wymagań podatkowych Wielkiej Brytanii. Nie mając innego majątku, niż produkty wytwarzane ich rękoma, na ich własnej ziemi, koloniści zaczęli wydawać własne pieniądze przeciw temu cennemu nabytkowi, uwalniając swój dług.
Był to wolny od długu system finansowy, który był diametralnie przeciwny długowi finansowemu, praktykowanemu przez Tajemnicę Babilonu i egzekwowany przez Bank Anglii - i ten horror Brytyjskich elit bankowych wydawał się działać.

W rezultacie, ta "fala uderzeniowa", odczuwalna po drugiej stronie Atlantyku była niczym wezwanie do broni biur bezpieczeństwa Londyńskiego systemu bankowego.
Do tej pory bankierzy brytyjscy byli pewni swojej zdolności utrwalenia tego samego niewolniczego systemu opartego na długu w obu Amerykach, aktualnie cieszyli się monopolem w Brytanii i na kontynencie. Wyczuwając poważne zagrożenie dla ich monopolu finansowego, musieli szybko powstrzymać Amerykański eksperyment, zanim ten zainfekuje resztę świata.
Francuzi, w ich rewolucyjnym eksperymencie, nie cieszyli się taką samą, wolnością finansową, jak ich rewolucyjny, Amerykański kuzyn.
Oni także osiągnęli granicę swojej wytrzymałości, w skorumpowanym systemie pieniężnym , nadużywanym przez naprawdę odłączonych błękitno-krwistych, popieranych przez podstępnych bankierów handlowych. W eksplozji ekstrawaganckiego niesmaku, Francuzi zaczęli szturmować Bastylię, ścięli głowę własnego króla-wojownika i znaleźli się na łasce dyktatury wojskowej, która posiadała własny sposób potrzebny do Europejskiego podboju, dyktatury wspieranej finansowo - jak zgadliście, przez kupieckich bankierów i dług publiczny.

Widzisz, po Amerykańskim fiasku, Tajemnica Babilonu wzięła się w garść, i potajemnie finansowała obie strony przysłowiowej monety "Francuskiej rewolucji", w prawdziwej modzie dialektyki Heglowskiej.
Napoleon był syntezą w kupieckiej grze Machiavelliana, „teza kontra antyteza”, a ostatnie resztki z wpływów Nikolaitan we Francji, zostały zmuszone do ucieczki i rozpoczęcia nowego życia jako religijna atrakcja turystyczna w nowo utworzonym państwie Watykan.
Na uwagę zasługuje siła finansowa, która doprowadziła do tego stanu rzeczy, a były to wysiłki wschodzącej gwiazdy w szeregach bankierów Tajemnicy Babilonu - europejska, rodzina bankierska, znana w pewnych kręgach jako Czerwona Tarcza(Roth-shild).
Pod koniec 1700 roku, Rothschildowie kręcili swój interes w niemal całkowicie autonomicznej stolicy bankowej Imperium Brytyjskiego, city of London, gdzie lokalne domy bankierów ciągle miotały się po utracie obu Ameryk. Tam, Rothschildowie zaczęli finansowanie Brytyjskiego rządu odpowiedzialnego za wybryki zmanipulowanych bankierów kupieckich, w postaci przesadnie głodnego władzy Napoleona, który z kolei zaczął być finansowany przez francuskie skrzydło Czerwonej Tarczy....która także finansowała inne elementy, chcące przywrócić stary Francuski klan Błękitno-krwistych, który stracił głowę podczas rewolucji(dosłownie i w przenośni). To samo stało się z zastąpionym przez Czerwoną Tarczę, Napoleonem.
Na szczycie tego wszystkiego, było dużo więcej wsparcia finansowego Rothschildów dla totalnie różnych grup błękitno-krwistych, pragnących uzurpować tych prawdziwych, którzy z kolei chcieli odzyskać swój tron.
Nie ma wątpliwości, że Iluminowani zaczęli przyznawać, że Rothschildowie odegrali dialektycznie dobrą grę i wkrótce cele Tajemnicy Babilonu zostały włączone do sfery operacji Rothschildów.
Ich chwila prawdy nadeszła w wyniku porażki Napoleona pod Waterloo, pokonanego przez zjednoczone siły brytyjsko-pruskie.

Już wtedy głównym źródłowym finansowania wydatków brytyjskich obligacji rządowych, był Londyński oddział Rothschildów, który wmanipulował Brytyjski biznes, w przekonaniu że Napoleon faktycznie zwyciężył na polach Waterloo. Panika, która wybuchła, umożliwiła Rothschildom kupno kontrolujących stawek w Brytyjskich przedsiębiorstwach za grosze, zanim prawda o wyniku bitwy pod Waterloo wyszła na jaw. Rothschildowie stworzyli sobie finansową siłę w Wielkiej Brytanii, i od teraz będą mogli wywierać ogromny wpływ na politykę Banku Anglii, szefa instytucji finansowych w kraju od 1694 roku.
Rothschildowie, praktycy endogamii, byli kwintesencją błękitno-krwistych we wszystkim poza rzeczywistym tytułem. Z ich rosnącym wpływem finansowym na ostatnich europejskich błękitno-krwistych i królów-wojowników, Rothschildowie wkrótce zostali namaszczeni, jako ich koledzy, zostali wprowadzeni w ich świętą prawdę Saturna. Przystąpili do umacniania swojej pozycji jako prekursorów ustanowienia ogólnej kontroli nad przyznawaniem i wydawaniem Iluminowanej mądrości.
Rothschildowie zdecydowali się być pierwszymi ze wszystkich braci Nowego Porządku Świata, zrodzonymi z ukrytych machinacji Tajemnicy Babilonu, która praktycznie stała się teraz synonimem ich własnych celów.

Nie zobowiązani do działania poza murami świątyni, i poprzez religijne fronty fałszywego kapłaństwa, Tajemnica Babilonu poprzez pracę Rothschildów, poczuła się teraz na tyle pewnie, by zacząć tworzyć własne świątynie poświęcone kultowi pieniądza, jako środka kontroli każdego narodu na ziemi. Biorąc za model już istniejący Bank Anglii, świątynie te są teraz tym czym nazywamy Bankami Centralnymi. Dla Rothschildów największym wyzwaniem będzie teraz stworzenie takiej świątyni w młodym państwie Stanów Zjednoczonych Ameryki. Poprzez bankierów kupieckich stworzyli Bank Rezerw Federalnych, co do tej pory jest ich największym dokonaniem.([b]Kontynuacja: Broń, ropa, narkotyki, seks
)

©Tłumaczył dla davidicke.pl zborekp

Autor:  Sponsor [ 20 lut 2015, 19:10 ]
Tytuł:  Kult Śmierci Saturna - część 14


Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/