Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Kult Śmierci Saturna - część 11
http://davidicke.pl/forum/kult-smierci-saturna-czesc-11-t12781.html
Strona 1 z 1

Autor:  zborekp [ 26 paź 2013, 19:59 ]
Tytuł:  Kult Śmierci Saturna - część 11

Tłumaczenie z ostatecznej anglojęzycznej wersji teorii której poniższa strona jest jedynym oficjalnym źródłem:
Teoria twórców filmu "Pioruny Bogów - Teoria Elektrycznego Wszechświata"
Materiał opublikowano zgodą ekipy http://saturndeathcult.com/dla http://davidicke.pl/
Ostateczna wersja teorii pochodząca ze strony, zastrzeżona wraz ze spolszczonymi ilustracjami:


Obrazek


http://saturndeathcult.com/saturn-death ... ed-church/


Kościół Iluminowanych


Obrazek

Kościół teraz cieszył się swoją władzą i tym, że mógł nałożyć sankcję na każdego wojownika-króla, co było bardzo korzystne dla jego zadań i celów. Wielkie uroczystości koronacyjne były przeprowadzane z Papieżem, który namaszczał podległych królów używając odmian rytuałów Jowisza i Saturna - a ludzie nie mogli powiedzieć temu dość.Kontynuacja: Zmierzchu NikolaitówKarol Wielki, Otto Wielki, Barbarossa byli tylko niektórymi z uświęconych jako prawdziwi Błękitnokrwiści przez wszechpotężnego kapłana-króla Papieża. Kiedyś formalne, a teraz okrojone rytuały krwi zostawały przeprowadzane na rzecz nieświadomego społeczeństwa, Iluminowani prowadzili nowo ukoronowanego Błękitnokrwistego z dala od prawdziwego życia za kulisami.

W średniowieczu dzieci zaczęły znikać w coraz większych liczbach.


Oczywiście, masowe rytualne ofiary krwi w postaci niepotrzebnych wojen nadal pozostaną cechą Świętego Cesarstwa Rzymskiego, tak samo jak było w imperialnym Rzymie. Wojny te zostały nazwane Wojnami Krzyżowymi, Krucjatami i nie skończyły się na tych co podbili starą, Świętą Ziemię Palestyny. Jakikolwiek dostrzeżony wróg Kościoła, i tym samym Nikolaitów, który miał ziemię do skonfiskowania, został uznany za godny uwagi Krucjaty.


Tajemnica Babilonu kontynuowała swoją pracę za kulisami, na coraz większą skalę i była to praca szczególnie plugawa i brudna w czasie wypraw krzyżowych, które ilustrują związek pomiędzy pieniędzmi a siłą i rolą klasy kupieckich bankierów w podważaniu autorytetu instytucji, która teraz stała się tak potężna jak kościół.

Aby CHCIEĆ ZROZUMIEĆ Babilońskie pochodzenie współczesnego Kościoła, spójrz na współczesne kościelne rytuały, które wiążą się z religią i symbolizmem Nimroda.

Iluminowani kontynuowali wspieranie handlu bronią, handlu narkotykami w starożytnej Sodomie i Gomorze i handel niewolnikami. Pieniądze z tych działań były w praktyce reinwestowane w pożyczki pieniężne z lichwiarskimi stawkami oprocentowania pozwalając w ten sposób bankierom kupieckim założyć wielkie domy handlowe. Był to bardzo wygodny model handlowy , który w takiej czy innej formie przetrwał do dnia dzisiejszego

Handel niewolnikami, oraz jego seksualne warianty odegrały istotną rolę w finansowaniu zakupu narkotyków z dalekowschodnich kontaktów tajemnicy Babilonu. Te kontakty były tak skomplikowane, że niektórzy z bardziej podatnych na wpływy krzyżowców, uważali, że święte cesarstwo rzymskie cieszy się sekretnymi związkami z Chrześcijańskim królestwem ukrytym w głębi Azji. Królestwo uważano za domenę księdza Jana i było nadzieją, że wkrótce dołączy do Krzyżowców wsparcie aby wspólnie pokonać Kalifat Muzułmański.

Ksiądz Jan nigdy nie przybył. Ale jego opium tak.

Choć gospodarka Świętego Cesarstwa Rzymskiego uzależniła się teraz handlem broni i narkotyków. dla papieża dalej było ciężko spojrzeć na inne drogi w czasie konfrontacji z niechrześcijańską działalnością tajemnicy Babilonu. Trwałe dziedzictwo doktryn anty bankierskich (Jezusa) były wciąż ważną częścią papieskiego prawa do boskiej legitymizacji, a pełnoprawni chrześcijanie mieli kłopot pogodzić wypowiedzi kościoła z jego działaniami.

Tłum około trzydziestu tysięcy dzieci powędrował do ziemi świętej aby nawrócić miłością muzułmańskich niewiernych, jednak źle się do skończyło ponieważ dzieci te zostały sprzedane do niewoli przez tych samych kupieckich bankierów, u których kościół miał dług.

Ale kilku królów-wojowników zadłużonych u bankierów kupieckich szybko zdało sobie sprawę, że jest to szansa na wyplątanie się z niewolnictwa długu finansowego i powiększającej się sieci Tajemnicy Babilonu .

Wydarzenia doszły do skutku i Iluminowani dali się zaskoczyć w Piątek 13, kiedy kościół i zadłużony wojownik-król Francji ruszył na czołowych przedstawicieli Tajemnicy Babilonu - Templariuszy. Kościół oskarżył templariuszy między innymi o nieprzyzwoite rytuały, homo seksualność, ale prawdziwym motywem ataku jest ewidentnie zarzut korupcji finansowych, oszustw i zachowanie tajności zakonu.

Jak na ironię, biorąc pod uwagę ich odpowiedzialność za tak wiele wojen zastępujących rytualne ofiary krwi, Iluminowani nagle stali się celem Kościoła inspirowanym rytuałami krwi zwanymi Wojnami albigeńskimi. Iluminowani szybko wycofali się pod ziemię, niektórzy z nich zaszyli się w zakątkach samego Kościoła, a inni podjęli spokojne życie jako szanowani adepci szkół tajemnic praktykujących sztukę zabawnych uścisków dłoni. Głęboko w cieniach, choć rytuały seksualne oraz morderstwa były kontunowane jako nowa fala tajnych stowarzyszeń utworzonych w celu wzniesienia pochodni tajemnicy Babilonu.

Kościół rozumiał to, i ośmielony swoim sukcesem przeciwko Templariuszom, przeszedł do czystek Iluminowanych z żyjących błękitnokrwistych teraz uzależnionych od Kościoła. Guru z pośród tych oczyszczonych Błękitnokrwistych był odrażający, nazywał się Gilles de Rais.

Seryjny morderca setek dzieci, Gilles de Rais był byłym bratem broni skazanej i zamordowanej Joanny D'arc . De Rais był wyjątkowo bogatym człowiekiem i znalazł się w centrum uwagi Kościoła. W czasie jego procesu wyszło na jaw, że przerażająca skłonność do tortur i okaleczanie dzieci było w rzeczywistości pretekstem dla rytualnych obrzędów o podłożu okultystycznym.

Opinia publiczna była przerażona tą sprawą, a Iluminowani zmierzali do pełnej destrukcji.


Zagrywka Kościoła okazała się rykoszetem kiedy wątpliwości zaczęły narastać wśród innych braci błękitnokrwistych Gillesa de Rais, co do tego, czy kapłan-król Papież nie posunął się za daleko w swoich działaniach .
Jednakże epizod Gillesa de Rais okazał się ukrytym błogosławieństwem dla agentury Iluminowanych. Nowo utworzone podziemne tajne stowarzyszenia Iluminowanych, przyjmowali w swoje szeregi członków szlachty , a dzieci znowu znikały i to w coraz większych liczbach.

Do tego czasu, mam nadzieję, że zauważyłeś czytelniku wyraźny związek pomiędzy działalnością tajnych stowarzyszeń, a rosnącą tendencją zaginięć dzieci na przestrzeni wieków. Ważne jest aby zrozumieć ten związek, ponieważ teraz przejdziemy do tej części historii, w której bardzo dziwny charakter elitarnej agendy i jej dziedzictwa Saturna będzie dążył do tego czym jest nowoczesna era.

Z masowym zniszczeniem Templariuszy i przeprowadzenie kolejnych czystek na Iluminowanych w całym Świętym Cesarstwie Rzymskim, został osiągnięty przełom w stosunkach pomiędzy siłami Tajemnicy Babilonu i Nikolaitan, którzy zdominowali instytucje kapłana-króla Papieża. Kupieccy bankierzy stali się niespokojni, będąc pod presją przyjęcia kary od Papieża i stwierdzili, że to najwyższa pora by na nowo umocnić swoją pozycję, tak jak kiedyś zrobili to na równinach Dury w starym Babilonie.

Z tym tłem wydarzeń możemy teraz przejść dalej i zobaczyć skutki tego czym teraz historyczne książki nazywają Wielką Inkwizycję oraz późniejszą Reformację i Kontrreformację. W kontekście tej historii okresy te oznaczają początki działań ukrytych sił, które mają na celu przywrócenie pojęcia globalnego społeczeństwa opartego na okultyzmie, i alchemicznej tradycji pochodzącej z epoki Babel. Dzień Państw Narodowych był o świcie epoki żelaza.

To z kolei jest tematem drugiej części, mrocznej i fascynującej historii, jaką jest dziedzictwo Saturna.

Kontynuacja: Nowy Świat bólu

©Tłumaczył dla davidicke.pl zborekp

Autor:  Sponsor [ 26 paź 2013, 19:59 ]
Tytuł:  Kult Śmierci Saturna - część 11


Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/