Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

natura czasu i rzeczywistości
http://davidicke.pl/forum/natura-czasu-i-rzeczywistosci-t4974.html
Strona 1 z 1

Autor:  squam [ 10 lis 2010, 18:07 ]
Tytuł:  natura czasu i rzeczywistości

phpBB [video]


phpBB [video]

Cytuj:
Czas to nieustanne teraz,
rzeczywistość to sen.


I jeszcze coś od Uzuli
Cytuj:
Złudzenie ciągłości liniowości czasowej a więc tego co nazywane jest przeszłością i przyszłością w postrzeganiu istot ludzkich zaistniało z chwilą ingerencji w ich naturalną budowę bazy wibracji światła świadomości nieskończoności, nazywaną tu DNA. W skutek tej operacji istoty ludzkie utraciły zdolności swobodnego penetrowania kontinuum czasoprzestrzennego, które to kontinuum posiada każda kula świadoma w polu każdego z wymiarów.

To co nazwałaś jako "światy równoległe" odpowiada nieskończonej mnogości tak zwanych tu planów w polu każdego z wymiarów danej planety. By w stopniu dostateczym było możliwe pojęcie tego, niezbędne jest przestawianie świadomości na ciało innego pęku niż żółty i znalezienie się wewnątrz kontinuum czasoprzestrzennego, chociażby w polu wymiaru trzeciego, gdzie to co nazywane jest materią, jest zbudowane z cząstek poruszających się prędkością szybszą niż przypuśćmy fotony. Z uwagi na tą ich prędkość, całe kontinuum czasoprzestrzenne oraz wymiary od czwartego wzwyż, pozostają niedostrzegalne przez narząd wzroku ciała żółtego pęku. Wyjątki niekiedy stanowią tu pewne obrazy ukazujące istoty zwane duchami, będące wynikiem chwilowej tak zwanej tu materializacji tych istot na ich życzenie w polu "fizycznym" wymiaru trzeciego a raczej jego określonej częstotliwości. Cechuje to istoty przywiązane do swych inkarnacji, miejsc ich przebiegu.

Proszę spróbować w skupieniu oswoić się z poczuciem braku ciągłości liniowości czasowej i tym samym poczuciem, iż wydarzenia rozgrywające się w "przeszłości" rozgrywają się teraz bez przerwy. Dla przykładu, jeśliby istota ludzka przejawiała odpowiednią harmonię w pracy pęków czakr i tym samym koordynację energetyki wszystkich swych ciał, miałaby ona możliwość nagłego wniknięcia w kontinuum wymiaru trzeciego, wybrania określonej epoki, wniknięcia do niej w polu "fizycznym" i zmanifestowania się w niej. Wizualnie proces ten obserwowany przez inną istotę, będącą świadkiem, byłby niedostrzegalny dla jej zmysłu wzroku. Mogłaby ona tylko zanotować nagły błysk światła i zniknięcie tej istoty wraz z jej ciałem żółtego pęku. Procesy te są możliwe u istot ze świadomością trójwymiaru, wykorzystujących w pełni narząd mózg, z wnętrz cywilizacji niedotkniętych ingerencjami przez inne od nich energie. Można powiedzieć, że przykładowo kula świadoma Maldek nadal istnieje z stanie złożonym, jednak w tym momencie widzimy ją w warunkach wymiaru trzeciego jako pas asteroid. Jeśli istota jest nieprzygotowana na poziomie energetycznym swej struktury, wówczas zabawy z kontinuum przy wsparciu technologii kończą się u niej tym co nazywane jest postradaniem zmysłów. Wiele istot ludzkich z wnętrz struktur zwanych wojskowymi zostało w ten sposób skrzywdzonych w wyniku niewiedzy istot naukowców odnośnie funkcjonowania wymiarów i kontinuum.

Prędkość ruchu cząstek - budulca materii całej struktury wszystkich obiektów w tym wymiarze trzecim jest realnie ogromna, jednak narząd wzroku ciał żółtego pęku istot ludzkich w wyniku ingerencji w bazę wibracji światła zwaną DNA, nie dostrzega tej realnej prędkości i odbiera obiekty, jako materię "stałą". By dostrzec tą realną prędkość cząstek oraz obrazy z kontinuum, wystarczy wykorzystanie wszystkich możliwości narządu mózg i zbalansowanie pracy pęków czakr, pozbawionych jakichkolwiek blokad. Powróci także możliwość swobobnego postrzegania otoczek aurycznych wokół wszystkich obiektów poprzez wszystkie pęki czakr.

Kwestia tego co zwane jest "przyszłość" wygląda podobnie, z tą różnicą, iż ma to nieskończoność możliwości na poziomie świadomych kul. W przypadku przemieszczania się tego układu kul wraz z oknem, które pobiera energię cząstki świadomości nieskończoności - rdzenia galaktyki, emanacja rdzenia oddziaływuje na wszystkie wymiary i ich plany oraz kontinuua. Emanacje rdzeni galaktycznych na układy kul świadomych zdarzają się można śmiało powiedzieć "co chwila". Podczas tych procesów odpowiednio kompatybilne pęki czakr istot reagują odpowiednio rezonansem na te emanacje co decyduje o przejściu danej świadomości do następnego wymiaru doświadczania. Proszę spróbować pomyśleć, że ostatnia emanacja rdzenia i przejście istot do kolejnych wymiarów nastąpiło "przed chwilą". To odczucie bowiem stanie się bardzo wyrazne, gdy znajdziesz się w kontinuum czasoprzestrzennym i wymiarze piątym po opuszczeniu ciała żółtego pęku w wyniku procesu śmierci.

http://forum.przebudzenie.net/post22396.html?hilit=r%C3%B3wnoleg%C5%82e%20wymiary#p22396

Autor:  Sponsor [ 10 lis 2010, 18:07 ]
Tytuł:  natura czasu i rzeczywistości


Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/