Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

STREFA CISZY
http://davidicke.pl/forum/strefa-ciszy-t1964.html
Strona 1 z 1

Autor:  adrian88888 [ 24 mar 2010, 20:34 ]
Tytuł:  STREFA CISZY

Meksyk to kraj z którym wiaze sie wiele tajemnic. Najwieksza z nich to chyba strefa ciszy. Nazwana od zaniku fal radiowych na tym terenie. Lezy ona na 23 40' szerokosci i 103 st 45' dlugosci geograficznej. Najdziwniejsze zdarzenie mialo miejsce 11 lipca 1970 roku, kiedy "Atena", rakieta z glowica nuklearna zamiast spasc kolo Withe Sands, zniknela. Dopiero po zmudnych poszukiwaniach ja znaleziono. Lezala ona wewnatrz wulkanu Ceballos w strefie ciszy. To ze rakieta zboczyla z kursu i wyladowala wlasnie w strefie ciszy rozbudzilo wielkie zainteresowanie opinii publicznej. Poniewaz w tej strefie oprócz tego, ze zanikaja tu fale radiowe, spotkac mozna: latajace swiatla, mutacje fauny i flory oraz niesamowita akumulacje meteorytów.Calkowity zanik fal radiowych da sie wyjasnic tym, ze pod ziemia znajduje sie duza koncentracja magnetycznego zelaza. Jednak zaobserwowano u zólwiów w tym rejonie, ze maja skorupy w ksztalcie trójkata, gdy wszystkie inne maja nieregularne pieciokaty i szesciokaty. Zólwie zabrano do badan i uznano za nowe gatunki. Jakiez bylo zdumienie naukowców gdy potomstwo tych zólwiów urodzone poza strefa ciszy mialo normalny ksztalt skorupy. Czy mutacje sa dzielem wysokiego poziomu energii Ziemi czy z kosmosu? Tego jeszcze nie wyjasniono. Wyjatkowa obfitosc meteorytów w tym rejonie jest spowodowana tym, ze strefa ciszy jest czyms w rodzaju otwartych drzwi do kosmosu. Meteor, który spadl kolo Allende w 1969 roku, byl zbudowany z najstarszej materii, jaka na Ziemi badano. Do dzis naukowcy zastanawiaja sie czy to dzielo bylo naturalne, czy to przekaz z kosmosu. Jeszcze dziwniej zachowywal sie meteoryt obserwowany przez meteorologów z przyladka Kenedy'ego. Bedac w kursie kolizyjnym z sonda Mariner, przepuscil ja, a pózniej spadl gdzies w strefie ciszy. Czyzby maczaly w tym palce istoty pozaziemskie? Czemu nie? Wspomnialem na poczatku tekstu, ze lataja tam swiatla przypominajace UFO. Teoria De La Peny brzmi: miliony lat temu strefa ciszy byla wielkim jeziorem. Istnieje wiec mozliwosc zageszczania sie w tym rejonie fosforu i siarki. Co pod wplywem promieniowania magnetycznego wypuszcza w powietrze ich duze ilosci, które pózniej swieca. Dr Dwons uwaza, ze czesto spotykane meteoryty sa wciagane przez wir magnetyczny, który mutuje takze zwierzeta. Mozliwe jest tez takze, ze strefa ciszy to wielki port dla statków pozaziemskich. Co jest prawda? Nie wiemy. Moze dowiemy sie w niedalekiej przyszlosci.
Artykuł ściągnięty z http://niewyjasnione_zjawiska.w.interia.pl/14.html

Autor:  Sponsor [ 24 mar 2010, 20:34 ]
Tytuł:  STREFA CISZY


Autor:  admIIn [ 24 mar 2010, 21:44 ]
Tytuł:  Re: STREFA CISZY

Intrygujące :ninja:

Nie twierdzę, ze to robota obcych albo kosmiczna anomalia ale te wyjaśnienia zazwyczaj "proste o logiczne" rozbrajają :język:
Koncentracja żelaza, siarki, "bo to bo tamto", piramida zbudowana za pomocą "sznurka i kłody drewna" etc.

Nikt nawet się nie zająknie że wytłumaczenie ewentualnie może być "niestandardowe" i to jest właśnie to "słynne" ziemskie "naukowe" podejście. :zęby:

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/