Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Pozorne "burze" - czyli powrót do Życia...
http://davidicke.pl/forum/pozorne-burze-czyli-powrot-do-zycia-t16546.html
Strona 1 z 1

Autor:  Miracle [ 15 mar 2020, 16:34 ]
Tytuł:  Pozorne "burze" - czyli powrót do Życia...

Nic się nie dzieje... Apokaliptyczne katastrofy, choroby, epidemie, pandemie itp. To tylko nazwy wymyślone przez ego-umysł "ja", będący de-facto jedynym "wirusem", który zainfekował ziemskiego człowieka i uczynił go swoim niewolnikiem. I w dodatku pozornym, tak jak cały ten zewnętrzny świat iluzji, będący jego wytworem. Jedyne co się w tej iluzji rozprzestrzenia, to strach i panika płynące między innymi z różnych mediów.

My mamy to tylko rozpoznać, przechodząc obok tego ze spokojem i błogosławiąc tych, którzy są jeszcze w to zaangażowani. To wszystko ma sens i jest pewnego rodzaju sygnałem do prawdziwego przebudzenia i zaprzestania fascynowania się tym, co ma związek z zewnętrzną iluzją.

"Ja i Bóg jesteśmy JEDNYM" - powiedział i nadal mówi Jezus. Dogłębne rozpoznanie tego, co jest zawarte w tych słowach (lub nawet pomiędzy nimi) może na zawsze uwolnić nas ze snu o pozornym oddzieleniu i związanej z tym śmierci. Niekoniecznie może to dotyczyć samego Jezusa, lecz również każdego z nas, bez żadnego wyjątku. Przebudzenie, które po tym następuje może wytrysnąć dosłownie jak fontanna, uzdrawiając nasze Życie trwale i nieskończenie szczęśliwie...

Z Miłością i w Jedności...

Autor:  Sponsor [ 15 mar 2020, 16:34 ]
Tytuł:  Pozorne "burze" - czyli powrót do Życia...


Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/