Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Gdybyś mógł w świecie coś zmienić, to co i jak byś zmienił??
http://davidicke.pl/forum/gdybys-mogl-w-swiecie-cos-zmienic-to-co-i-jak-bys-zmienil-t16437.html
Strona 1 z 1

Autor:  Adason [ 17 gru 2018, 18:34 ]
Tytuł:  Gdybyś mógł w świecie coś zmienić, to co i jak byś zmienił??

Witajcie.

Mam dla Was ciekawą propozycję, jak w tytule tematu. Gdybyś miał moc wpływania na ludzkie umysły dowolnych osób, a czas i przestrzeń nie stanowiłyby dla ciebie przeszkody, co i jak byś zmienił? Ale pamiętaj, wszystko co możesz zrobić robisz poprzez innych ludzi (i ew. obce istoty), wpływając na nie w sposób parapsychiczny i/lub technologią psychotroniczną. Działasz w ukryciu przed wszystkimi, nikt nie wie, kim naprawdę jest ten, kto to robi. Wpływasz na innych, kontaktujesz się i spotykasz z nimi tylko w stanie eksterioryzacji (pozacielesnym) - wtedy możesz spotkać się lub skontaktować z dowolną osobą. Możesz też wykorzystać kontakty z ludźmi zmarłymi.

Ponadto możesz teleportować się, komunikować telepatycznie lub czanelingowo, stworzyć własną organizację eksterioryzatorów zrekrutowanych wybranych osób na świecie, odbierać i wszczepiać myśli, emocje, pragnienia, wspomnienia, modyfikować sny, uprowadzać osoby, przekazywać innym swoją wiedzę i informacje, nakierowywać ludzi na rzeczy i osoby mające na nich wpłynąć, tworzyć wizje i wywoływać śmierć kliniczną oraz doświadczenia pozacielesne i inne mistyczne i religijne, możesz kontaktować się poprzez zmaterializowanie się w wybranym wyglądzie i osobowości czyli bilokację, albo jako duch astralny w stanie eksterioryzacji wybranej osoby lub poprzez inne osoby w formie parapsychicznego instrumentu.

Mając tyle możliwości wpływania na dowolnych ludzi - jednostki i grupy - jak wpłynąłbyś na losy świata? Jesteś posiadaczem alternatywnej wiedzy i poglądów o świecie i w stanie eksterioryzacji możesz znaleźć swoich pomocników, których nauczysz tych samych możliwości wpływania na innych i razem będziecie zmieniać świat. Możecie pokierować naukowcami, politykami, duchownymi, biznesmenami, wojskowymi itp. Na przykład naukowcom możecie podsuwać pomysły na wynalazki i doświadczenia naukowe w postaci pomysłów, snów i wizji. Możecie dokonać psychicznej transmisji doświadczeń ludzi w danym kraju i z całego świata, które były/są skutkiem działań i decyzji ludzi u władzy jawnej i tajnej, oraz wpływowych osób np. ze świata nauki czy religii, w postaci subiektywnych symulacji rzeczywistych doświadczeń tych konsekwencji. Rozliczacie się z winnymi i odpowiedzialnymi tych rezultatów, wyrównujecie długi duchowe, przyczynowe, karmę, grzechy.

Również potajemnie szkolicie polityków, wojskowych, urzędników, naukowców, duchownych w bardzo ważnych, lecz powszechnie nieznanych sprawach, jak tajna władza, UFO, uprowadzenia do UFO, zjawiska niewyjaśnione, zdolności psi, kwantowy paradygmat wiedzy, tajne organizacje i projekty, ukrywana technologia, ignorowane zdarzenia i fakty na temat zdrowia, terapie alternatywne itp. W ten sposób przeobrażacie osobowość ludzi.

Macie to wszystko w zasięgu ręki. Co zrobicie? Jaki macie plan? Czy może jeszcze nie macie planu? Nic nie szkodzi! Utworzyłem ten temat byśmy wspólnie wymienili i opisali różne sposoby zmiany świata na lepsze dla wszystkich. Podzielmy się swoimi pomysłami, informacjami o rozwiązaniach. Napiszcie tylko też czego ma dotyczyć dane rozwiązanie, sposób, pomysł. Podajcie alternatywne rozwiązania problemów kraju i świata w dowolnych dziedzinach. Możecie napisać też jak je wdrożyć i poprzez czyje działania, w sensie funkcji/stanowiska/roli społecznej lub konkretnych osób, grup, organizacji – jak wolicie.

Potrzebuję tych informacji do projektu literackiego. Jeśli znacie takie rozwiązania albo alternatywne modele państwa itp., dajcie znać o tym, mile widziane podanie publikacji, w których znajdę potrzebne informacje.

Autor:  Sponsor [ 17 gru 2018, 18:34 ]
Tytuł:  Gdybyś mógł w świecie coś zmienić, to co i jak byś zmienił??


Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/