Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Wizje przyszłości
http://davidicke.pl/forum/wizje-przyszlosci-t14584.html
Strona 1 z 1

Autor:  reksio93 [ 03 lis 2014, 20:46 ]
Tytuł:  Wizje przyszłości

Jako że jest to mój pierwszy post to się z Wami przywitam :)

Przejdę do sedna sprawy. Ja osobiście tego logicznie wytłumaczyć nie potrafię, ale.. przewiduję przyszłość w moich snach. Opowiem Wam mój najmniej wytłumaczalny sen.

Stwierdziłem, ze odwiedzę mojego znajomego ( u którego nigdy jeszcze nie byłem) . Gdy wchodziłem do domu był mrok - był to środek nocy, tego jestem pewien. Otworzyła mi jego mama, której również nigdy więcej nie widziałem, ani na żywo, ani ze zdjęcia, co więcej, nawet nigdy mi jej nie opisywał. Pamiętam kolor włosów, wzrost, posturę ciała, ubranie. Gdy wszedłem, to mimo ciemności zobaczyłem jasne ściany z żywym kolorem - pomarańczowy albo czerwony stwierdziłem. Ponad to od razu wyczułem kafelki pod stopami, ponieważ było mi w nie zimno. Potem wszedłem do pierwszego pokoju od prawej gdzie pamiętam, siedział ten mój znajomy na ciemnej kanapie i oglądał coś w TV, próbowalem go wyciągnąc gdzieś. Po rozmowie z nim jechałem Audicą do domu.
Do czego zmierzam?

Jego mama, którą widziałem we śnie wygląda tak w rzeczywistości, mój opis sprawdził się. CO więcej, kilka miesięcy później, w bardzo podobnych okolicznościach zjawiłem się u niego, z tą różnicą, że nie było jego rodziców. Gdy zawoził mnie na pociąg jechaliśmy... tak Audicą. Dokładnie taką samą, jak z mojego snu.


Nie licząc tego jednego OOBE- śmiem tak twierdzić że to jest to - często mam sny z symboliką.
Ich sprawdzalność jest wysoka. Potrafiłem przewidzieć gwałtowne przewroty w życiu bliskich mi osób, potrafiłem przewidzicie pierdoły związane ze szkoła, a także ostatnio.. przewidziałem śmierć,.

To wszystko się spełniło.

Jak to logicznie wytłumaczyć ? Czy to jest jakiś dar, albo jak zwal tak zwał - umiejętność, której większość ludzi nie posiada ?

Autor:  Sponsor [ 03 lis 2014, 20:46 ]
Tytuł:  Wizje przyszłości


Autor:  xpio [ 03 lis 2014, 22:15 ]
Tytuł:  Re: Wizje przyszłości

reksio93 pisze:
Czy to jest jakiś dar, albo jak zwal tak zwał - umiejętność, której większość ludzi nie posiada ?


IMHO ... której większość ludzi nie zauważa .... Mruga

Autor:  Legasy [ 11 gru 2014, 17:45 ]
Tytuł:  Czy sny mają coś wspólnego z wydarzeniami w przyszłości?

Jakiś rok temu doznałam niezbyt miłego, jednak bardzo zadziwiającego wydarzenia. Śniło mi się, że stoję na torach. Była noc i mgła otaczała wszystko wokół. Po pewnym czasie usłyszałam kroki. Były coraz głośniejsze. W końcu z mgły wyłonił się jakiś męźczyzna w kapeluszu i z krukiem na ramieniu. Nie widziałam jego twarzy, lecz zadziwiający był blask jakby z jego oczu. Następne było głośne dudnienie kół pociągu i nasilające się światło za plecami tego mężczyzny. Zaczęłam się cofać a on krzyknął 'uciekaj!'. Pamiętam, że obudziłam się, usiadłam na łóżku, ale fakt, że po przebudzeniu usłyszałam płacz jakiejś kobiety i słowa 'proszę, pomóż mi', były już co najmniej straszne. Przez długi czas doszukiwałam się interpretacji tego snu, jednak nie mogłam nic poukładać w całość. Ha...do momentu minionych wakacji, kiedy to wraz z koleżanką robiłyśmy sobie zdjęcia na torach. Jechał pociąg, więc postanowiłyśmy zejść z torów i wtedy potknęłam się i upadłam na jedną z szyn. Złamałam nogę. Co w tym dziwnego? A no facet, który właśnie wracał rowerem od strony lasu, zeskoczył z niego i pomógł mi dotrzeć na drogę. Był w KAPELUSZU I WYGLĄDAŁ PODOBNIE DO FACETA ZE SNU. Od razu skojarzyłam te dwa fakty. To coś więcej niż sen, czy tylko moje usilne starania interpretacji tegoż snu? Co wy o tym myślicie? A może mieliście podobną sytuację?

Autor:  angelrage [ 11 gru 2014, 18:07 ]
Tytuł:  Re: Wizje przyszłości

Normalne - po prostu na pewnym poziomie świadomości widzimy własną przyszłość tak jakbyś szła ulicą i widziała DO PEWNEGO MOMENTU- co jest przed tobą.

Wyobraź sobie ze droga którą idziesz to "koryto czasu" a doświadczenia jakie idąc tą drogą cię spotykają to "doświadczenie przepływu czasu"- tutaj jednak dodaj sobie opaskę na oczy i idziesz po omacku ale czasem ta opaska się delikatnie zsuwa( gdy np. spisz) szczególnie gdy dotyczy to "intensywnych" doświadczeń na tej drodze.

Tak samo jak przypominając sobie np. swoje urodziny: pamiętasz najpierw te najintensywniejsze doświadczenia(np. emocje). Tu jest podobnie tylko "wprzód".

Jest to naturalna "umiejętność" postrzegania rzeczywistości - ale na ziemi jest przytłumiona - jednak w snach, odmiennych stanach świadomości mamy czasem przebłyski swojego bardziej świadomego aspektu.

Autor:  Legasy [ 11 gru 2014, 22:57 ]
Tytuł:  Re: Wizje przyszłości

Angelrage-Dziękuję za jasne wytłumaczenie tego zjawiska. Od teraz jestem nieco spokojniejsza, jeśli chodzi o moje sny i ich nieco podobne 'ekranizacje' (jeśli wogóle można to tak ująć) w realnyym życiu. Pozdrawiam :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/