Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

T.Kenyon"Cywilizacja Hathorów-przeslania od wniebowziętej c.
http://davidicke.pl/forum/t-kenyon-cywilizacja-hathorow-przeslania-od-wniebowzietej-c-t14281.html
Strona 1 z 1

Autor:  skitpol [ 23 lip 2014, 19:28 ]
Tytuł:  T.Kenyon"Cywilizacja Hathorów-przeslania od wniebowziętej c.

stop:
Tom Kenyon"Cywilizacja Hathorów - przeslania od wniebowziętej cywilizacji".
Przeczytałem artykuł o Hatorach - "naszych starszych braciach" z innych światów, jak sami siebie nazywają. Jakoś tak dziwnie się składa, że tutaj na ziemi też inni przyznają się, że są naszymi starszymi braćmi. Ci wszyscy nasi przyjaciele (Hathorowie, istoty gadoidalne, Anunaki, iluminaci jako ich przedstawi- ciele i inni)- łącznie ze starszymi braćmi, to jeden wielki wyrafinowany szwindel. Wszystkim im chodzi o to, aby cały czas mieć darmowego niewolnika, wysysać z niego darmową energię, i tak to zakamuflować, żeby on o tym nie wiedział.
Przez setki tysięcy lat, siedzą (żyją niewidoczni obok nas), a my ucięmiężani coraz mocniej nic o nich nie wiemy. Dlaczego teraz się ujawniają i tak dbają o nasz dobrobyt i świetne samopoczucie. Czyżby im coś groziło. Do tej pory nie interesowali się wojnami nuklearnymi między rywalizującymi obcymi o rządzenie ziemią, zarazami rozsiewanymi na naszej planecie - które dziesiątkowały narody naszej ziemi, rewolucjami i ostatnimi wojnami między ludźmi - prowokowanymi przez masono-żydo-komunę,- w której wymordowano w nich około 120 milionów niewinnych ludzi (różne wersje podają i mniej i więcej: Rewolucja hiszpańska, francuska, rosyjska - ze sztucznym głodem na Ukrainie, I i II Wojna Światowa, nie licząc już lokalnych wojenek po 1945 r.
Gdzie oni wszyscy byli w tym czasie, ci nasi przyjaciele i starsi bracia. O AIDS, oraz o raku, też nic nie wiedzą. O potopie, który kilka tysięcy lat temu zniszczył większość istot ludzkich na ziemi - też nic nie wiedzieli, ci przyjaciele, którzy od milinów już lat, a nie tylko setek tysięcy, podróżują w swoich między-galaktycznych wimanach, znają dokładnie wszystkie surowce i zasoby ziemi,oraz mają techniki, techno- logie i urządzenia, o których nam się jeszcze nie śniło.
Na dzień dzisiejszy na naszej planecie mamy znane technologie (Nicola Tesla XIX - XX w.) i bez żadnych problemów możemy być samowystarczalni energetycznie i zdrowotnie, lecz ci nasi starsi bracia - za przyzwoleniem takich właśnie naszych przyjaciół: gadzin, hathorów, anunaków, i innych, skutecznie nas od tego dobrobytu i samowystarczalności odcinają, aby nam się w głowach czasem nie poprzewra-cało.
O co właściwie chodzi z tą ich obecną inicjatywą pomożenia nam w (takiej szczególnej sytuacji) wzrostu promieniowania naszej planety z 7,56 Hz w 1996 r. do 3,5 kHz obecnie. Man ten wzrost nie szkodzi, a wręcz jest dla nas pożyteczny i pożądany.To daje nam znaczny wzrost naszej energii, witalności, rozwoju duchowego, i pod każdym innym względem.
Jeśli oni wszyscy tym się martwią, że dla nas nadchodzi dobry czas rozwoju, wzrostu i wyzwolenia - to musi być dla nas znak, że ci wszyscy nasi przyjaciele są naszym śmiertelnym zagrożeniem.
Miejcie więc oczy i umysły szeroko otwarte, aby na czas wyrwać się z tego szamba, i nie wleźć w jeszcze większe bagno. Niestety z gazet, tabloidów i podręczników mainstreamowych prawdy się nie dowiecie. " Oni" sztukę kamuflażu i oszustwa opanowali do perfekcji, tak że do jednej gołej prawdy (faktu) doklejają n/p 148 różnych innych podobnych hipotez, że normalny człowiek nie jest w stanie znaleźć tego właściwego słowa prawdy. Po pewnym czasie szukania ulega znużeniu i zniechęceniu, poddaje się i przyjmuje jedynie słuszną drogę - oni - za nas wszystko zrobią, obyśmy tylko spokojnie i cierpliwie czekali na swoją kolej.
Niestety, w dzisiejszym świecie prawdy i właściwej drogi jest sztuką.
Szukajcie, uczcie się i wyciągajcie zawsze wnioski - analizujcie każde słowo.
Powodzenia.

Autor:  Sponsor [ 23 lip 2014, 19:28 ]
Tytuł:  T.Kenyon"Cywilizacja Hathorów-przeslania od wniebowziętej c.


Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/