Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Irradia Couple
http://davidicke.pl/forum/irradia-couple-t13702.html
Strona 1 z 1

Autor:  Fenio [ 16 mar 2014, 13:04 ]
Tytuł:  Irradia Couple

Witam

Nie udało mi się znaleźć na forum informacji o tej dziwnej parze nazywającej siebie "Irradia Couple" stąd może wpierw zapytam czy temat ten jest znany i był już poruszany na forum ?

Porozmawiajmy.TV - Spouses Irradia - Wstęp do wywiadu z Zirią i Erkrielem
phpBB [video]

Porozmawiajmy.TV - Spouses Irradia - Ziria & Erkriel - 1
phpBB [video]


https://www.youtube.com/results?search_ ... ouple&sm=3

Na Youtube jest więcej wywiadów z nimi. Ta kobieta Ziria jakiś czas temu miała innego męża który dziwnym trafem mówił to samo co jej obecny mąż. Wywiad z nimi przeprowadzał Project Camelot oraz Swierdlow ale nikt w żaden sposób nie sprawdzał ich wiarygodności. A było by co sprawdzać... od licznika geigera "wbudowanego" w Zirię po jak twierdzi jej ojczysty nie Ziemski język oraz jej męża który deklaruje nadprzyrodzone zdolności związane z polem elektromagnetycznym.
Para ta obecnie mieszka w Czechach, nie pracuje, jest zdrowa i wyciąga ręce po dotacje pieniężne :) Ja już trochę się o nich dowiedziałem i nie kupuje tej historii no ale chętnie poczytam Wasze przemyślenia na ten temat.

Pozdrawiam

Autor:  Sponsor [ 16 mar 2014, 13:04 ]
Tytuł:  Irradia Couple


Autor:  Kros [ 17 mar 2014, 11:51 ]
Tytuł:  Re: Irradia Couple

Bardzo spodobały mi się te znaki gdy omawiany jest temat języka pod koniec drugiego filmu :) Automatycznie wziąłem kartkę i zacząłem je rysować, ogólnie ciekawy wątek.

Autor:  Fenio [ 24 mar 2014, 21:20 ]
Tytuł:  Re: Irradia Couple

Ja tam nic nie rysowałem bo nie nauki rysowania ładnych kształtów spodziewałem się po tym wywiadzie. Z perspektywy czasu wiem już że to najprawdopodobniej ściema lub opis fobii chorych ludzi. Alex który prowadzi ten program niestety nie chce badać zjawiska, on woli go opisywać. Na moje sugestię aby sprawdzić prawdomówność tych ludzi w kilku bardzo prostych testach dostałem finalną odpowiedź w dyskusji (komentarze youtube) "Jedź do nich i sobie badaj. Ja nie mam na to czasu." Niestety to kolejny pseudo-badacz (czyli "bajacz" od bajania) na polskiej scenie paranaukowej. Negatywne komentarze do filmów są kasowane, szczególnie szybko wylatują te z linkami do ich wcześniejszych wywiadów gdy ta kobieta była jeszcze z poprzednim mężem. Jak dla mnie to temat zamknięty bo całkowicie niewiarygodny a kanał porozmawiajmy.tv wylatuje z moich subskrypcji.

Autor:  warrlady [ 25 mar 2014, 0:03 ]
Tytuł:  Re: Irradia Couple

Jakoś w głębi czuję, że nie warto się w nich zagłębiać. Niewiarygodni są dla mnie.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/