Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Jak żyć pośród ludzi bez duszy - portali organicznych?
http://davidicke.pl/forum/jak-zyc-posrod-ludzi-bez-duszy-portali-organicznych-t13137.html
Strona 1 z 1

Autor:  Szaweł [ 24 sty 2014, 11:13 ]
Tytuł:  Jak żyć pośród ludzi bez duszy - portali organicznych?

Cytuj:
Bernhard Guenther

“Znaczny odsetek ludzi, których spotykamy na ulicy są tymi, którzy są puści w środku, czyli faktycznie są martwi. Mamy wielkie szczęście, że nie widzimy i nie wiemy o tym. Gdybyśmy wiedzieli, jaka jest liczba osób faktycznie martwych i jak ci martwi ludzie regulują nasze życie, pewnie zwariowalibyśmy z przerażenia.“

http://treborok.wordpress.com/about/por ... aniczne-1/
http://treborok.wordpress.com/about/por ... aniczne-5/
Obecnie, w czasach gwałtownych zmian o skali globalnej, zmian których nie można ot tak ignorować, większość ludzi żyje wciąż jakby nic się nie działo, ograniczeni wizją własnych korzyści materialnych.

Cytuj:
Dopóki na bazie nawyków, myślenia życzeniowego, nacisku lub wyparcia będziemy się okłamywać i wierzyć w podawane nam kłamstwa, myląc je z prawdą, nic się nie zmieni. Na niewiele tutaj zda się pozytywne nastawienie, czy fałszywa nadzieja która jest jedynie pułapką. Wiara w kłamstwa (bez względu na intencje), które sprawiają wrażenie pozytywnych jest tak naprawdę negatywna i blokuje naszą świadomość i rozwój duchowy. Pozytywne nastawienie oznacza bowiem również przyjmowanie do wiadomości negatywnych informacji, dlatego że jest to prawda i przedstawia prawdziwy obraz świata. Jeśli wierzysz w kłamstwo, nawet jeśli sprawia wrażenie pozytywnej informacji i poprawia ci nastrój, oddajesz w ten sposób swoją wolną wolę, co ma swoje skutki na płaszczyźnie duchowej. W obecnych czasach transformacji, koniecznością staje się szukanie prawdy i dążenie do obiektywności, po to by nie odejść w kierunku entropii.

http://sisi.salon24.pl/312156,portale-organiczne-ii
Houston, mamy problem. Oto bowiem zdaniem wielu, wypowiadających sie w tym temacie, połowa populacji to ludzie -portale organiczne, inaczej twary których nie jesteśmy w stanie zidentyfikować,o ile ....sami nimi nie jesteśmy.
http://nnka.wordpress.com/2012/07/24/la ... niczne-pl/
Oznacza to,że statystycznie co drugi człowiek, jest na tym tle ułomny, stąd jego postawa życiowa nacechowana jest m.in.brakiem rozróżniania dobra i zła - brakiem sumienia.Czy to zaleta współczesnych czasów, czy przekleństwo? Z jakich więc wyższych powodów drugie 50% ludzkości narażone jest na kontakt z ludźmi bez serc, bez ducha to......

Autor:  Sponsor [ 24 sty 2014, 11:13 ]
Tytuł:  Jak żyć pośród ludzi bez duszy - portali organicznych?


Autor:  marek2 [ 25 sty 2014, 17:15 ]
Tytuł:  Re: Jak żyć pośród ludzi bez duszy - portali organicznych?

Myślę Szawle ,że tytuł który nadałeś temu tematowi rozmija się nieco z faktami , gdyż materiał który polecasz jednoznacznie doprowadza do wniosków iż czysty egzemplarz przed lub adamowego człowieka to obecnie rzadkość.

Większość naszej ludzkiej populacji to swego rodzaju "urawniłowka " mieszanka tych dwóch typów.

Wydaje mi się iż zasadnym było by zapytać jak zminimalizować negatywny wpływ sterowanych z 4G przed adamowych osobników na losy świata , czy ludzkiej jednostki .

W moim rozumieniu jest to zarówno trudne /bo wymaga odwagi i solidarności / jak i łatwe gdyż wystarczy oddać władzę tym którzy odkupili już swój upadek , czyli zamienić miejscami technika konstrukcji społecznych -polityka na istotę adekwatną do tego zadania ; istotę kompletną -mędrca.

Temat ten można również obejrzeć przez pryzmat przekazów pod poniższym linkiem gdzie wypowiadający się dzielą ludzi na z duszą ,pół duszą ,częścią duszy itd....
http://wolnaplaneta.pl/terra/


pozdrawiam


marek

Autor:  MrSpock [ 28 sty 2014, 0:07 ]
Tytuł:  Re: Jak żyć pośród ludzi bez duszy - portali organicznych?

Warto zwrócić uwagę na to, że głównym źródłem informacji o portalach organicznych są czanelingi Laury Knight-Jadczyk.

Autor:  bash1 [ 28 sty 2014, 9:06 ]
Tytuł:  Re: Jak żyć pośród ludzi bez duszy - portali organicznych?

Myślę, że w określaniu niektórych Ludzi, jako "Organicznych Portali'' trzeba być ostrożnym. Bo jest to jakby Nasz punkt widzenia. Nie jestem przekonana czy to inna 'rasa'. Natomiast już jakiś czas temu zauważyłam właśnie coś takiego, niektórzy są ''puści''. Pytanie które jest powiązane z tematem, np: dlaczego Ludzi ciągle przybywa i w dużej mierze są to ci ''puści''. Są jakby hodowani i mnożeni, nie wyobrażam sobie, żeby w każdym była pełna Dusza.
Trudno powiedzieć, czy Oni są faktycznie ''puści'', z jakimś ułamkiem (?) Duszy, czy są ''pełni'', ale przyblokowani- właśnie dlatego wydaje mi się, że trzeba być ostrożnym w określaniu tej materii.
Jeszcze jakiś czas temu zastanawiałam się, czy ''cała'' Dusza, nie jest manipulowana, po czym energia jest dzielona na kilka różnych ciał przy kolejnym wcieleniu. W ten sposób powstają ''puste'' Istoty.

Autor:  marek2 [ 28 sty 2014, 10:32 ]
Tytuł:  Re: Jak żyć pośród ludzi bez duszy - portali organicznych?

Wczoraj Admin przeniósł mój post " za siódmą górą za siódmą rzeką " do tematu o pani Laurze Knight-Jadczyk , nie wiem czy słusznie postąpił bo nie chodziło mi o panią Jadczyk ,a o ową górę i rzekę ...

Podobnie nie rozumiem tego wpisu :

cyt: Warto zwrócić uwagę na to, że głównym źródłem informacji o portalach organicznych są czanelingi Laury Knight-Jadczyk....

Nie wiem czy to ocena , pochwała , czy przygana jednak umysł podsuwa mi taką ripostę :

w miarę pozbywania się złudzeń ,widzenia jedynie po czubek własnego nosa , coraz łatwiej jest nam dostrzec użyteczność ludzkich jednostek ,ich postaw i twierdzeń dla całości ogółu , nawet wtedy gdy ten ogół odsądza te jednostki od czci i wiary myśląc iż są uszkodzone lub bez użyteczne.

Trehlebov-co to są twary
phpBB [video]
pozdrawiam

marek

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/