Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Wkrótce zaczniemy masowo wymierać - ostrzega polski uczony
http://davidicke.pl/forum/wkrotce-zaczniemy-masowo-wymierac-ostrzega-polski-uczony-t16048.html
Strona 1 z 1

Autor:  Bobo [ 20 maja 2017, 7:22 ]
Tytuł:  Wkrótce zaczniemy masowo wymierać - ostrzega polski uczony

Za kilkanaście lat zaczniemy masowo wymierać – ostrzega polski naukowiec mieszkający w Kanadzie dr Marek Roland.

Cytuj:
Degradacja środowiska na olbrzymią skalę, używanie chemicznych środków ochrony roślin, przemysłowa żywność, z której większość znajdującej się w handlu nie nadaje się do spożycia, chemia gospodarstwa domowego, leki i inne substancje to wszystko trafia do wody, gleby, ekosystemu.


Cytuj:
Zostało nam niewiele lat, zaczniemy masowo wymierać jak te krokodyle – prorokuje dr Roland – jesteśmy blisko punktu, z którego już nie będzie odwrotu, nastąpi reakcja łańcuchowa, proces, którego nie da się odwrócić


Cytuj:
Niemoralni politycy, skorumpowani przez lobby medyczne, farmaceutyczne, przemysłowe, przy kompletnym braku świadomości i zainteresowania społeczeństw gospodarką rabunkową, niszczeniem na masową skalę środowiska i zdrowia ludzi zakończy się tragedią, jeśli nie powstrzymamy tych szaleńców


Źródło wraz z nagraną rozmową http://sekrety-zdrowia.org/zaczniemy-masowo-wymierac/

Autor:  Sponsor [ 20 maja 2017, 7:22 ]
Tytuł:  Wkrótce zaczniemy masowo wymierać - ostrzega polski uczony


Autor:  ignis1984 [ 16 cze 2017, 18:45 ]
Tytuł:  Re: Wkrótce zaczniemy masowo wymierać - ostrzega polski uczo

Z moich obserwacji wynika, że ten proces trwa już przynajmniej 20 lat
Ok 10 lat temu oglądałam jakiś program w TVP 1 a temat tego, że coraz więcej ludzi cierpi na raka układu pokarmowego, lekarz który się wypowiadał stwierdził, że za taką sytuację odpowiada chemia w jedzeniu, masa różnych konserwantów i wtedy stwierdził, że problem będzie przybierał na sile.Niedawno zaś czytałam artykuły o szkodliwym wpływie urządzeń WIFI, jesteśmy bombardowani falami elektromagnetycznymi w takim natężeniu do którego ludzki organizm jest nieprzystosowany.
Szczególnie narażone są małe dzieci.

"Obecnie jesteśmy podatni na 10 bilionów razy większe promieniowanie niż miało to miejsce w latach 60-tych. A organizm dziecka pochłania tego znacznie więcej…

“Pięcioletnie dziecko pochłania do 60 procent więcej promieniowania niż dorosły. Głównie ze względu na cieńszą czaszkę i wysoką zawartość wody młodego organizmu. W krajach zachodnich, guz mózgu wyprzedził białaczkę, jako najczęstsza przyczyna raka u dzieci.”

Tutaj można przeczytać cały artykuł

http://mamadu.pl/128003,nowoczesna-tech ... dla-dzieci

Tutaj filmik na YT
Barrie Trower - WiFi, mikrofale i konsekwencje dla naszego zdrowia - napisy PL
phpBB [video]


Do tego dodajmy szczepionki które zawierają rtęć i inne substancje których mieć nie powinny i jak wiadomo odnotowano wiele przypadków zachorowań po podaniu szczepionki.
Leki mają ogromne skutki uboczne i często są przepisywane niepotrzebnie, dosłownie nas trują a nie nam pomagają.
W jedzeniu jest bardzo dużo chemii szkodliwej dla nas, która kumuluje się w naszych organizmach i niestety nasze ciała nie dają sobie rady z oczyszczeniem się.

Czytałam w różnych miejscach o tym, że warzywa i owoce są dużo uboższe (z roku na rok) w składniki odżywcze z powodu sposobu w jaki się je hoduje, do tego one niestety też już są bombami chemicznymi a szczególnie te które sprowadzane są z zagranicy, ponieważ pryskane są podczas uprawy i w momencie przygotowywania do transportu, pryskane lub naświetlane (jedna i druga metoda jest szkodliwa dla ludzi)

Artykuł

http://www.eioba.pl/a/3y07/pseudozdrowa-zywnosc

Opakowania na żywność też mogą być szkodliwe

https://tajnikizdrowia.wordpress.com/2013/07/08/bpa/

http://ulicaekologiczna.pl/recykling/pl ... i-nierowny

Do tego wszystkiego dodajmy zanieczyszczone powietrze, morza, oceany, rzeki...

Gdyby tak dokładnie prześledzić wszystko co jest dla nas szkodliwe, okazałoby się, że niestety mało jest takich rzeczy :(

W różnych miejscach czytałam, że to zaplanowana długotrwała akcja aby zmniejszyć ilość ludzi na świecie.
Na pewno niektóre działania są spowodowane bezmyślnością i zachłannością ludzi, ale jeśli to wszystko razem zsumować i popatrzeć z szerszej perspektywy to nie jest przypadek.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/