Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Nowy Porządek Wodny NWO !!!
http://davidicke.pl/forum/nowy-porzadek-wodny-nwo-t14917.html
Strona 1 z 1

Autor:  tigeroo9 [ 05 kwie 2015, 9:28 ]
Tytuł:  Nowy Porządek Wodny NWO !!!

Cytuj:
Nowy Światowy Porządek Wodny

Obrazek


http://popotopie.blogspot.com/

Niewiele jest rzeczy, które interesują ludzi uwikłanych w system śmierci bardziej od pieniędzy. Zbyt wiele kasy sprawia, że stajemy się nieczuli na potrzeby bliźnich, że zaczynamy wariować; za mało może spowodować stres, biedę, głód, chorobę i śmierć. Wielkie ilości szmalu powodują u niektórych, że czczą banknoty jak bożka; za mało środków finansowych na koncie sprawia, że część ludzi doznaje depresji !.Zarządzanie pieniędzmi skupia największą uwagę w świecie kontrolowanym przez banki, czyli w miastach. Im dalej od miast, a bliżej natury i Boga sytuacja się zmienia; nieinteresowanie się nimi w systemie jaki się ukształtował w obecnej cywilizacji jest dla licznych czymś niezrozumiałym. W czasach biblijnych człowiekiem bogatym był ten, kto posiadał wiele bydła i ziemi. Lecz z chwilą powstania obecnej formy kapitalizmu, pieniądz stał się zasadniczą formą "bogactwa".

Obrazek

Biblijny apostoł Paweł nauczał o czymś bardzo istotnym, co odnosi się do tematu przetłumaczonego filmu, że:

„A ci, którzy chcą się bogacić, wpadają w pokusę i w zasadzkę oraz w liczne nierozumne i szkodliwe pożądania. One to pogrążają ludzi w zgubę i zatracenie. Albowiem korzeniem wszelkiego zła jest chciwość pieniędzy.” (1 Tymoteusza 6:9, 10).

Po zakończeniu zimnej wojny określenie Nowy Porządek Świata było używane przez Michaiła Gorbaczowa, George'a H. W. Busha oraz wielu innych polityków obecnej ery. Niektórzy nawet twierdzą, że świat jest zakulisowo sterowany przez grupę bądź grupy ludzi dążących do wprowadzenia owego "Nowego Porządku Świata", opartego na uzależnieniu społeczeństw od pieniądza, który ma się rzekomo cechować także utworzeniem jednej światowej religii, a ta ma być zarządzana przez istotę humanoidalną, przypominającą człowieka (antychrysta).

Obrazek

Czy to wszystko to tylko wymysł ludzi wierzących w spiski ? Może te całe NWO to tylko przykrywka dla czegoś innego ? Dla sporej części chrześcijan sprawy globalne są o wiele prostsze niż dla ludzi, którzy tkwią umysłami w rzeczywistości banków. Jako wyznawcy Chrystusa wiemy, że wszystko musi się wypełnić, że owe NWO dopnie w pewnym momencie historii swego celu, nie wiadomo czy będzie to 30%, 40% lub więcej z tego o czym marzą, ale coś na pewno ze swoich planów zrealizują.


Dzięki takim filmom jak "Elysium" wiemy o czym marzą elity NWO, do czego dążą. Przedstawiam państwu najświeższy video news z kanału znakomitego chrześcijańskiego reportera i badacza tajemnic Gonzy Shimury.


Od kilku lat szpieguje poczynania światowych kręgów władzy, zagłębia się w ich tok rozumowania, rozszyfrowuje ich najgłębsze tajniki alchemiczne, co może powodować u wielu poczucie strachu, wszystko to oczywiście dzięki wierze w Jezusa Zbawiciela, bez którego nie za wiele możemy sami zdziałać, zresztą i o tym jesteśmy informowani w Ewangelii Jana 15:5 "beze Mnie nic nie możecie uczynić" Jeżeli ktoś robi takie filmy jak Shimura, to z pewnością posiada pieczęć Chrystusową.

Nowy Porządek Wodny NWO - Gonz'o Shimura

phpBB [video]Źródło:
http://www.facelikethesun.com/

http://innemedium.pl/wiadomosc/nowy-swiatowy-porzadek-wodny

Autor:  Sponsor [ 05 kwie 2015, 9:28 ]
Tytuł:  Nowy Porządek Wodny NWO !!!


Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/