Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Opryskiwanie huraganów "made in USA"
http://davidicke.pl/forum/opryskiwanie-huraganow-made-in-usa-t11065.html
Strona 1 z 1

Autor:  MaksK [ 05 lis 2012, 15:51 ]
Tytuł:  Opryskiwanie huraganów "made in USA"

Podaję jako twardy dowód zasiewania huraganów przez USA opryskami chemicznymi - dane centrum obserwacji cyklonów tropikalnych Uniwersytetu Wisconsin-Madison http://tropic.ssec.wisc.edu/.
Obserwacje składane z obrazów w podczerwieni i mikrofalowych.
Miarą obserwacji jest, podobnie jak w wypadku dopplerowskich radarów meteo, odbiciowość, czyli im czerwieniej, tym gęstsze chmury.

Dla przypomnienia - zasiewanie huraganu Irene z 2011r. Akcja była słabo skoordynowana i przez to mocno widoczna. Poza tym prawdopodobnie źle wykonana.

http://tropic.ssec.wisc.edu/real-time/mimic-tc/2011_09L/webManager/displayGifsBy12hr_06.html

Przykładowy obrazek z powyższej animacji:

Obrazek

Zasiewanie huraganu Sandy - tym razem akcja przeprowadzona zwięźle i z sensem na północno-wschodnim obrzeżu huraganu:

http://tropic.ssec.wisc.edu/real-time/mimic-tc/2012_18L/webManagerIR/displayGifsBy12hr_10.html

Przykładowy obrazek z powyższej animacji:

Obrazek

Przy okazji - znacznie pogorszono jakość i zwiększono szybkość wizualizacji, prawdopodobnie celowo.

:hejka:

Autor:  Sponsor [ 05 lis 2012, 15:51 ]
Tytuł:  Opryskiwanie huraganów "made in USA"


Autor:  homorek [ 05 lis 2012, 18:32 ]
Tytuł:  Re: Opryskiwanie huraganów "made in USA"

MaksK pisze:
Przykładowy obrazek z powyższej animacji:


Obrazek

To wygląda na nakierowanie huraganu w stronę wybrzeża. Szkoda, że nie ma dalszych klatek, ale i tak widać zmianę kierunku.

.

Autor:  MaksK [ 05 lis 2012, 19:06 ]
Tytuł:  Re: Opryskiwanie huraganów "made in USA"

Tutaj jest całe menu obserwacji tego huraganu:

http://tropic.ssec.wisc.edu/real-time/m ... npage.html

Nawigacja po tych stronach jest trochę dziwna.

Właściwa akcja rozpylania zaczęła się 26.08.2012 ok. 22.00:

Obrazek

Innych akcji zasiewania nie udało mi się znaleźć ale ta jest ewidentna i zgadza się z założeniami geoinżynierów:
1. Opryskiwać PRZED czołem frontu albo na brzegu cyklonu, tak żeby cząsteczki metali mogły się dobrze rozproszyć i zasiać duży obszar.
2. Wyprzedzać planowane zdarzenie pogodowe o kilka dni.

Szacunkowa długość smug na tych animacjach to ok. 3 stopni geograficznych czyli ok. 350 km.

:hejka:

Autor:  tigeroo9 [ 10 lis 2012, 11:37 ]
Tytuł:  Re: Opryskiwanie huraganów "made in USA"

Cytuj:
Huragan Sandy i HAARP

Niedawno przedstawiłem analizę Michelle Hopkins rozwijania się huraganu Sandy, opartą na radarowych zjęciach satelitarnych. Widać na nich wyraźnie efekt sztucznego wzmocnienia huraganu zrzutami chemicznymi, gdy już zaczynał słabnąć. Potem pojawiły się zdjęcia i nagrania dziwnej piany w różnych miejscach. Na ten temat panuje absolutna cisza – poza kilkoma filmikami na YouTube nikt nawet nie wspomina tym zjawisku. Na stronie Bloomberga pojawiło się zdjęcie z podpisem sugerującym, że jest to zjawisko naturalne, podczas gdy nikt czegoś podobnego wcześniej nie obserwował, poza skażeniami wód w Zatoce Meksykańskiej. A przecież ta piana była na wysokości Północnej Karoliny, w zupełnie innym akwenie. Hopkins analizowała też falowanie chmur, które wg, niej było wynikiem działania HAARP. Jak się okazuje, podejrzenia te nie były bezpodstawne.

Obrazek

W artykule „Engineered Storm? HAARP Monitoring Project Records Strongest Readings Ever Directed In Path of Hurricane Sandy” opublikowanym 27 października, a więc zanim jeszcze doszło do tragicznego uderzenia Sandy w Nowy Jork i New Jersey, autor Alex Thomas zwrócił uwagę na wyjątkowe promieniowanie, które wystąpiło w tym czasie.
Chodzi o pomiary emisji HAARP. Dokonano ich m.in. w niezależnym projekcie HAARPSTATUS, opartym na 28 czujnikach na terenie USA. Wykazały one najsilniejsze natężenie fal emitowanych przez HAARP w całej historii tych niezależnych badań. W Nowej Anglii natężenie przekroczyło skalę 1-10, co na mapie zaznaczono białym kolorem – poza skalą.Potwierdza to podejrzenia, że huragan Sandy został wywołany sztucznie aby dokonać jak najwięszych spustoszeń. Niezwykłe wskazania potwierdzono na stronie WeatherSpace.com. Meteorolog Kevin Martin, oświadzył, że takich wysokich wskazań nigdy nie widział, co wg. niego może oznaczać, że prawdopodobnie nadchodzi straszna katastrofa, a przecież było to jeszcze zanim huragan uderzył we Wschodnie Wybrzeże. Inną opcją, którą rozważał było to, że ktoś próbuje za pomocą HAARP-a odepchnąć sztorm od wybrzeża. Jak się ostatecznie okazało, to nie ta pozytywna opcja była realizowana…

W związku z wysokim natężeniem promieniowania HAARP-a w Connecticut, przewidywano, że to tam dojdzie do największych spustoszeń. Widocznie jednak HAARP działa nieco inaczej, a poza tym dochodzą inne czynniki (jak smugi chemiczne czy wspomniane zrzuty z samolotów), które też decydują o trajektorii sztucznie spowodowanego huraganu.

Niezależne, a także rządowe pomiary HAARP dowodzą, że wiele współczesnych katastrof jest powodowanych sztucznie. Przed tsunami w Japonii 11 marca ub. r. magnetometry wskazywały silną emisję HAARP w częstotliwości 2,5Hz, a taka właśnie częstotliwość charakteryzuje trzęsienia ziemi. Dno oceaniczne po wschodniej stronie Japonii było dosłownie bombardowane silnym promieniowaniem HAARP-a przez kilka dni, co spowodowało zaburzenie uskoku geologicznego i w konsekwencji wielkie trzęsienie. Niska częstotliwość 2,5Hz po odbiciu od jonosfery może penetrować ziemię na głębokość kilku kilometrów w dowolnym punkcie globu – i to właśnie miało tam miejsce.

Podobnie przyczyny miały prawdopodobnie trzęsienie ziemi w Haiti w 2010 roku oraz w tym samym roku: fala ciepła w Rosji oraz powodzie w Chinach i Paistanie – wszystko za rządów Obamy. Wcześniej, za rządów Busha w 2004 roku doszło do do wielkiego tsunami w Indonezji, gdzie zginęło ponad 230,000 ludzi, a w 2005 huragan Katrina zatopił Nowy Orlean. Także i w tych przypadkach są dowody na działanie HAARP-em.
Wykorzystywanie HAARP-a w tych celach jest oczywiście zbrodnią wojenną – konwencja Environmental Modification Convention (ENMOD), która weszła w życie 5 października 1978 roku zabrania używania technik modyfikacji pogody do celów militarnych czy siania destrukcji.Materiały:

http://theintelhub.com/2012/10/27/engin ... ane-sandy/
http://www.altnews.info/tag/tesla-array/

http://www.monitor-polski.pl/huragan-sandy-i-haarp/#more-5022

Autor:  Ripsonar [ 21 kwie 2016, 22:20 ]
Tytuł:  Re: Opryskiwanie huraganów "made in USA"

Program HAMP i Modyfikacja Huraganów.
phpBB [video]


Ave

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/