Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Bądź Pokojem
http://davidicke.pl/forum/badz-pokojem-t10834.html
Strona 1 z 1

Autor:  yogen8 [ 19 wrz 2012, 12:15 ]
Tytuł:  Bądź Pokojem

Przy takiej masowej akcji zakładamy ,iż trudno by było zmanipulować czy wykorzystać
miliony ludzi dobrej woli :spoko:

BĄDŹ POKOJEM - 21 września, w piątek, wydarzy się coś, w czym każdy, kto poczuje sercem, że powinien, weźmie udział. Ogólnoświatowa zsynchronizowana medytacja i modlitwa o POKÓJ będzie udziałem setek tysięcy ludzi na całym świecie. Ja dołączam, a Ty?

Tegoroczna medytacja będzie TRZYDZIESTĄ taką coroczną akcją - zawsze 21 września, czyli u progu przesilenia jesiennego. Według ostatnich informacji w ponad 640 miastach na całym świecie dzień ten będzie celebrowany w postaci wspólnych publicznych imprez, które w każdym miejscu mają się rozpocząć o 18.00 lokalnego czasu.

Zsynchronizowana medytacja połączona z modlitwą odbędzie się trzykrotnie, w tym samym momencie na całym świecie. Zaplanowano ją na godzinę 00 w piątek 21 września, 12 w południe i 12 w nocy - uważaj, według czasu EDT. Konwersja tych dat na GMT wytycza godzinę 4.00 - trzy razy w ciągu doby, W naszej strefie czasowej są to godziny 5.00 rano, 17.00 po południu 21 września w piątek i 5.00 rano w sobotę 22 września. Wtedy zrobimy to WSZYSCY RAZEM.

Głównymi organizatorami są The Gaiafield Project, Pathways to Peace, Shift Network's Summer of Peace, the Institute of HeartMath's Global Coherence Initiative, and MedMob, ale włączyły się w to wydarzenie setki organizacji na całym świecie i zanosi się na największy tego typu event we współczesnych nam czasach - porównywalne może jedynie z Harmoniczną Konwergencją, którą przeprowadził w 1987 roku nieżyjący już Jose Arguelles. Wówczas nie było Internetu, więc porównanie dotyczy pewnie nie liczb uczestników, ale wagi samego wydarzenia. O ile data 1987 rok miała ogromne znaczenie astrologiczne i była pierwszą tak ogromną inicjatywą medytacyjną na świecie, o tyle 2012 jest datą, która także nie pozostawia złudzeń co do swojej wagi - zwłaszcza, że doświadczamy końca świata, jaki znamy i TWORZYMY NOWY ŚWIAT, w co wierzę z całego serca i zapraszam Cię do udziału w tym historycznym wydarzeniu.


STRONA WYDARZENIA:
http://www.bethepeace.com/

STRONA WYDARZENIA NA FC
http://www.facebook.com/events/463661876989242/Na mapie EVENTÓW na całym świecie są już zgłoszone 3 miejsca w POLSCE, gdzie jesteś zaproszony do udziau we wspólnej imprezie:

Be The Peace: ŁÓDŹ
Park Staromiejski, Łódź, Polska

Start Time:
5.45pm

21 września setki organizacji i tysiące ludzi na całym świecie połączą się we wspólnej medytacji/modlitwie dla pokoju. Będzie to największe w historii tego typu wydarzenie!

JAK: Najpierw odbędzie się krótka 15-minutowa sesja jogi. Następnie wszyscy usiądziemy na trawie, kocach lub matach i przez 20 minut zagłębimy się w medytacje/modlitwę.

GDZIE: Łódź - Park śledzia przy fontannie - trawnika wokoło wystarczy dla nas wszystkich. Być może spotkanie odbędzie się na rynku głównym w manufakturze - wypatrujcie aktualizacji

KIEDY: Przyjdź 10 minut wcześniej. Sesja Jogi zaczyna się punktualnie o 17.45, a medytacja/modlitwa zacznie się równo o 18.

Dołącz do nas - podziel się eventem wśród znajomych.

To my mamy możlwość tworzenia pokoju!

Contact:
600 044 660


Be The Peace: Poznań, Poland
Ryecrska 8, Poznań, Poland

Start Time:
8:45 a.m.

Description:

We're going to bring our kids attention to the importance of peace in a macro and micro scale. We're going to use the occasion to help create a more peaceful living environment for everyone!Be The Peace: Kraków, Małopolska, Poland
Wzgórze Wawelskie, Kraków, Małopolska, Poland

Description:

21 września ludzie na całym świecie połączą się we wspólnej medytacji/modlitwie dla pokoju. Będzie to największe w historii tego typu wydarzenie! Zróbmy to też w Krakowie!

GDZIE: Na wzgórzu Wawelskim, konkretnie w obrębie fundamentów starego kościoła - http://maps.google.pl/maps?q=wawel+krak ... 0&t=h&z=19

KIEDY: przyjdź na miejsce 5 min przed 18.

JAK: Punktualnie o 18 siadamy w kółku i rozpoczynamy wspólną 15-20 minutową medytację. Możemy zakończyć medytację dźwiękiem OM. Potem rozchodzimy się w swoje strony albo idziemy na spacer razem;)

Dołącz do nas - podziel się eventem wśród znajomych. Sprawmy by Wawel odżył na nowo!

więcej informacji tu:
http://www.facebook.com/events/463661876989242/

link źródłowy http://www.schodamidonieba.pl/index.php ... Itemid=125

Autor:  Sponsor [ 19 wrz 2012, 12:15 ]
Tytuł:  Bądź Pokojem


Autor:  sentinel [ 20 wrz 2012, 14:38 ]
Tytuł:  Re: Bądź Pokojem

Z tego co zauważyłem, to dość spora liczba osób wyraziła chęć udział w tym wydarzeniu - fajnie. Wydaje mi się jednak, że największa medytacja może się odbyć mniej więcej w grudniu przez 21-12-2012

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/