Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Upodobnienie pojazdów obcych do pojazdów ziemskich
http://davidicke.pl/forum/upodobnienie-pojazdow-obcych-do-pojazdow-ziemskich-t16245.html
Strona 1 z 1

Autor:  dr02d2u [ 14 sty 2018, 16:56 ]
Tytuł:  Upodobnienie pojazdów obcych do pojazdów ziemskich

W świadomej pamięci świadków zdarzeń ze spotkań z obcymi istotami czy z ich pojazdami, to co zapamiętali często różni się mniej czy bardziej od tego co ujawnia się w trakcie sesji. Ta rozbieżność bierze się z dwóch powodów: ingerencji obcych, którzy w ten sposób chcą usunąć zdarzenie ze świadomej pamięci świadka; oraz ludzkiego mechanizmu obronnego, które nie tylko spycha wydarzenie w "niepamięć", ale też dodatkowo przesłania "mgłą" niektóre z jej szczegółów. Zdarzają się też przypadki spotkań z obcymi, które w trakcie ich trwania i po nim, pozostają jedynie wspomnieniem ze spotkania z czymś na pozór zwykłym, choć na swój sposób niecodziennym, i czasem tylko jeden szczegół sprawia, że "coś tu nie gra".

Chcę tu przedstawić taki właśnie przypadek. Niestety, nie został on do końca zbadany, ponieważ celem sesji było jedynie sprawdzenie czy to co spotkał świadek było tylko nieco niezwykłym spotkaniem policyjnego samochodu, czy też, jak przeczuwał, mogło to być spotkaniem z UFO.

Zdarzenie, które świadek zapamiętał miało taki przebieg.
Świadek wracał rowerem od kolegi do domu. Było po godzinie 11 wieczorem, kiedy od niego wyszedł. Do przejechania miał około 10 kilometrów. Środkowa część jego trasy przebiegała przez las tzw. drogą techniczną. Droga ta to zamknięta szlabanami dla ruchu samochodowego jezdnia zbudowana z betonowych płyt, biegnąca wzdłuż rurociągu. Najdłuższy prosty odcinek tej drogi ma 1,5 kilometra. Kiedy świadek wjechał na tę "długą prostą", po przejechaniu około 500 metrów zauważył na drugim jej końcu wyjeżdżający zza zakrętu samochód. Bardzo go to zdziwiło i wywołało zrozumiałe okolicznościami obawy. Jak mówił, kto i po co jechałby samochodem w środku nocy? w środku lasu, i to drogą, którą normalnie nie powinien jechać żaden samochód? Samochód jechał bardzo powoli, świadek też zwolnił. Rozważał czy nie lepiej będzie schować się na uboczu i przeczekać aż ten samochód przejedzie. Jednak zrezygnował z tego pomysłu i jechał dalej. W końcu zbliżyli się do siebie na tyle blisko, że świadek rozpoznał ten samochód jako policyjny. I znów świadek pomyślał, że pewnie zaraz się zatrzymają i przyczepią do niego o to co on robi w lesie o północy. Ponieważ samochód zwolnił jeszcze bardziej, a światła mijania mocno oślepiały świadka, zszedł on z roweru i przeszedł na pobocze i szedł dalej prowadząc rower. Kiedy mijał samochód mając go po swojej prawej stronie, zauważył że wewnątrz samochodu świeci się światło tak mocno, że nie jest w stanie nic dojrzeć w jego wnętrzu. Świadek spodziewał się dojrzeć siedzących w nim policjantów, ale światło wewnątrz świeciło tak mocno, że nie tylko nie dostrzegł policjantów, ale w ogóle nie widział nic z wnętrza pojazdu. Kiedy samochód przejechał, świadek wszedł na drogę, wsiadł na rower i tak szybko jak tylko mógł pojechał dalej. Po paruset metrach zauważył dużego ptaka przelatującego parę metrów ponad nim. I choć ten ptak wylatujący znienacka trochę go przestraszył, to zatrzymał rower aby mu się przyjrzeć. Spostrzegł że to sowa. Wtedy też odetchnął z ulgą, że nic się na szczęście nie stało po spotkaniu z tym samochodem. Chwilę później sowa odleciała w las, a świadek wsiadł na rower i pojechał dalej do domu.

To co zastanawiało świadka, to te właśnie jasne światła wewnątrz pojazdu. I choć świadek miał już styczność z UFO, a jego przeżycia z wcześniejszych lat wskazują na to, że był wzięty, to jednak w całym tym zdarzeniu z policyjnym samochodem nie było nic co wskazywało by, zdaniem świadka, na spotkanie z UFO.

W sesji zdarzenie przebiegło tak.
Zaczęliśmy od tego jak świadek wjechał na tę "długą prostą". Kiedy zauważył światła samochodu, zrelacjonował te same obawy. Następnie ujawniła się blokada będąca sugestią "lepiej nie pamiętaj, tak ci będzie łatwiej żyć". Po usunięciu tej blokady, świadek od razu zrobił się bardzo niespokojny, zaczęła narastać w nim panika, popłynęły łzy. Od razu wiedział z czym ma do czynienia. Przypomniał sobie, że faktycznie chciał się schować w lesie, ukryć za ziemnym wałem biegnącym wzdłuż drogi. Jednak zrezygnował z tego pomysłu bojąc się spotkania z "nimi" w ciemności. Przerażała go myśl, leżenia za skarpą i oczekiwania najgorszego, tj. właśnie spotkania z "nimi" w całkowitej ciemności. Tak samo przerażała go perspektywa, bycia w ukryciu za skarpą bez świadomości tego co się za nią dzieje. Jechał więc powoli dalej targany silnymi emocjami, ledwie panując nad wybuchem paniki, która brała się ze wcześniejszych doświadczeń z obcymi. Świadek był załamany tym, że znowu dojdzie do spotkania. Dalsza relacja pokrywała się z tym co pamiętał świadomie. "Samochód" wyglądał faktycznie jak policyjny. Gdy dojechali do siebie zszedł z roweru i zaczął iść poboczem, tak jak pamiętał to świadomie. Gdy był z "metr, dwa" przed "samochodem" zatrzymał się tak jak i "samochód". Świadek dostrzegł, że ktoś stoi przy "samochodzie" przy "drzwiach" od strony kierowcy i patrzy na świadka. Jednak świadek bał się i nie chciał spojrzeć na tego kogoś. Obraz tego kogoś był dla świadka niewyraźny, jak "zamglony" czy "rozmazany". W dodatku to silne światło oślepiało świadka. W tym momencie sesji świadek miał już pewność, że to nie był zwykły policyjny samochód. Po prosił o zakończenie sesji i tak też zrobiłem.

Wszystko wskazuje na to, że obiekt którym poruszali się obcy faktycznie wyglądał jak samochód policyjny, przynajmniej w tych okolicznościach (noc, silne światła emitowane przez samochód). Świadek widział lampy policyjne na dachu samochodu, oraz napis "Policja" na drzwiach. "Malowanie" samochodu też było takie jak powinno. Niestety nie pamięta jaki to był model samochodu, ale jak twierdzi, wyglądał tak jak samochody policyjne jakimi w tamtym czasie Policja poruszała się w jego i okolicznych miastach. Nie zwrócił uwagi na koła samochodu, ani na dźwięk pracy silnika. Nie wiem więc czy pojazd poruszał się na kołach, i czy emitował jakiś dźwięk. Kiedy dopytywałem o te światło wewnątrz samochodu, świadek opisał je jako żółte, takie jak zwykle jest w samochodach, ale bardzo jasne i jakby gęste, tak jakby wewnątrz samochodu ktoś nadymił papierosami i włączył w tym dymie mocno świecące żółte światło.

Jeśli znacie jakieś podobne przypadki spotkań z "policyjnym samochodem", niekoniecznie z Polski, to prośba o umieszczanie tu ich opisów. I oczywiście zapraszam do dyskusji.

-- 10 mar 2018 12:42 --

Analizując to spotkanie zauważyłem kilka ciekawych zagadnień, które w mojej ocenie ujawniają istnienie drugiego obiektu obcych. Ten drugi obiekt najprawdopodobniej załogowy miał za zadanie wystawić świadka na spotkanie z "policyjnym samochodem", oraz zablokować pamięć tego co z tym spotkanie się wiązało. Obiekt ten ujawnia się na samym końcu spotkania, pozostając w pamięci świadka jako sowa.

A oto moja analiza:
1.
Spotkanie doszło na "długiej prostej", która wynosi 1,5 km. Spotkanie doszło mniej więcej po środku tej drogi. Gdyby świadek wyjechał od kolegi 10 minut wcześniej, lub 10 minut później, to by się z tym "samochodem" rozminęli. Świadek wyszedł od kolegi bez poczucia przymusu, nieodpartej chęci, czy też po wpływem nagłego "impulsu", co czasem relacjonują świadkowie w takich okolicznościach (odnoszę się do relacji z książek). Co więcej, jego wyjście przeciągało się, jak to często bywa na spotkaniu towarzyskim. Jego droga powrotna była zróżnicowana, przebiegała poprzez osiedlowe uliczki, chodniki, dróżki, ulice, drogi gruntowe, oświetlone jak i nieoświetlone, co uniemożliwiało jazdę ze stałą prędkością. Świadek do tej "długiej prostej" miał około 5,5 km. Te wszystkie okoliczności wskazują, że gdyby świadek został poddany jakiemuś "impulsowi", to występuje tu zbyt wiele zmiennych uniemożliwiających zgranie spotkania dokładnie po środku tej "długiej prostej" bez jakiegoś elementu koordynującego.
2.
W sesji wyszło na jaw, że kiedy świadek znalazł się na "długiej prostej" i zobaczył światła samochodu, od razu wiedział że to "oni". Chociaż "samochód" był jeszcze daleko i nic nie wskazywało, że jest to coś innego jak samochód właśnie. Moim zdaniem to odczucie, że to "oni" musiało pochodzić skądinąd. Wskazówką, że tak mogło być, jest to, że gdy pomyślał, o tym aby się ukryć, zrezygnował z lęku przed spotkaniem z "nimi" w ciemności, choć przecież "oni" byli jeszcze daleko. Właściwie świadek mógłby jeszcze zawrócić i jadąc szybko dojechać do osiedla, zanim ten samochód by go dogonił (zakładając, że "samochód" jechałby z prędkością samochodu). Wygląda to tak jakby te odczucia pochodziły z innego źródła jak z "samochodu".
3.
Świadek pamięta świadomie, że po rozminięciu się z "samochodem" wsiadł na rower i zaczął szybko jechać. I jechał tak aż nad nim coś przeleciało, co go wystraszyło i spowodowało że się zatrzymał. Tym czymś był sowa. Ptak, który w wielu relacjach jest obrazem "maskującym" obcych/ufo. Świadek po spotkaniu z sową odczuwa ulgę, a gdy sowa odlatuje, wraca do domu z poczuciem, że nic się nie stało.

Wnioski:
Świadek wychodząc od kolegi prawdopodobnie był już pod obserwacją innego obiektu obcych. Kiedy jechał rowerem, obiekt ten mógł ocenić, w którym momencie świadek zbliży się do lasu i przekazać tę informację do "policyjnego samochodu". Kiedy świadek był już na "długiej prostej" i ujrzał "samochód", to ten obiekt sprawił, że świadek wiedział, że ten samochód to "oni". I to ten obiekt sprawił, że świadek bał się gdzieś schować. A gdy już było po wszystkim, i świadek pędził rowerem do domu, to właśnie ten obiekt sprawił, że świadek poczuł, że nic się nie stało.

Autor:  Sponsor [ 14 sty 2018, 16:56 ]
Tytuł:  Upodobnienie pojazdów obcych do pojazdów ziemskich


Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/