Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Tożsamość Obcych - Richard L.Thompson,fr.
http://davidicke.pl/forum/tozsamosc-obcych-richard-l-thompson-fr-t15509.html
Strona 1 z 1

Autor:  dar66 [ 09 maja 2016, 19:39 ]
Tytuł:  Tożsamość Obcych - Richard L.Thompson,fr.

Jest rzeczą wręcz totalnie nie do przedstawienia,by cokolwiek z tej książki więcej "wyrwać"-ciągle są odnośniki do jakichś poprzednich wpisów,rozdziałów-wszystko się układa a momentami zapętla-tak to odniosłem ,czytając kiedyś-jest ciągłośc konstrukcji tematycznej.A chyba się z tydzień nad przeczytaniem całości trudziłem kiedyś-fajne określenie.

To,co zobaczycie poniżej to kropla z morza liter tej publikacji.Typowa wstawka dla zainteresowanych.
Wyrwana z kontekstu całości treści.

Szukajcie,może się komuś uda przebrnąć i zrozumieć.Antykwariaty?
Osobiście uważam,że niesamowicie mocna pozycja!
443 strony czytania,a potem Słownik,Bibliografia,indeks...
to nie jest pozycja dla typowo ciekawskich,bardziej dla badaczy,czyli powrót do może źródeł ingerencji Bogów,Bożków i im podobnych psycholi od manipulacju życiem tutaj.[?]
Trudno ich określić inaczej-widząc zakłamaną historie rodzaju ludzkiego.Albo nie widząc....
Starożytni "Bogowie " tak zwanego Edenu,na planecie ,zwanej czyściec :hi hi:
,
Wydawnictwo "ARCHE",1998r.
Tłumaczył Krzysztof Rogowski


http://www.pdf-archive.com/2016/05/09/t ... samosc.pdf

,
Cytuj:
Trzeba było takiego giganta intelektu jak Richard Thompson z gruntowną znajomoscią Wed i współczesnych zjawisk UFO, aby w pełni przyjrzeć się niezwykłym analogiom pomiędzy historią tamtych czasów a fenomenem niezydentyfikowanych obiektów latajacych. Jego książka "Tożsamość Obcych" to prawdziwe dla ludzi z głodem niekonwencjonalnej wiedzy.
Janusz Zagórski, ufolog

Richard L.Thomson badając jeden z najznakomitszych zbiorów literatury - Wedy- bez watpienia ujawnia, iż wspólczesne zjawisko wyraźnej konfrontacji z cywilizacjami o zaawansowanej technice stanowi część bardzo długotrwałego procesu.Rzuca wyzwanie nonszalanckim założeniom, iż współczesne doniesienia o UFO sa nowością, pokazując, że liczne charakterystyczne elementy lotu, a do pewnego stopnia opis "vimany" - statku powietrznego - odpowiadają współczesnym opisom UFO.Najbardziej w starożytnych tekstach zdumiewa to , iż pochodzą z kontekstu kulturowego, który na wiele pokoleń poprzedzał jakiekolwiek loty w powietrzu- zarównow z napędem jak i bez napędu(...)
Whitley Strieber
@ :
http://www.sklep.gildia.pl/literatura/8 ... osc-obcych


,
a to wpiszę z klawiatury-ze wstępu,z kilku recenzji taką:
"Summa Ufologica o wielkim znaczeniu[...].Thompson napisał chyba najbardziej rzetelną książkę o UFO,jaka istnieje w języku angielskim".
Peter Stenshoel,magazyn Gnosis
,

plus nastęþny cytat-wypowiedź,znalezione:
@Gregor 15.11.2009
Cytuj:
...Co do tożsamości obcych, to polecałbym do przeczytania świetną książkę doktora matematyki Dr Richarda L. Thompsona – tytuł: „Tożsamość obcych: starożytna wiedza o współczesnych zjawiskach UFO”. Mowa o tym samym autorze, który napisał „Zakazaną archeologię”. Książka zdaje się dość trudna do zdobycia, ale warto spróbować. W badaniach Thompsona najbardziej spodobało mi się jego podejście iście statystyczne do rzeczy. Z pośród wielu opisów, potwierdzonych przez wiarygodnych świadków, ludzkich kontaktów z obcymi, abdukcji itd., autor postarał się wyodrębnić najbardziej typowe sytuacje i porównywalne przekazy. Co więcej przez połowę książki mamy porównanie z sytuacjami wyjętymi ze starożytnych indyjskich ksiąg – Wedy, pełne opisów latających Viman (zdaje się niewiele różniących się od dzisiejszych opisów latających spodków). Ciekawy jest również przedstawiony w Wedach sposób stworzenia ludzi (pokrótce wsteczna ewolucja, w której wyżej zorganizowane formy w systematyczny sposób generują formy niższe, czyli ludzkość). Inną sprawą jest fakt, że w Wedach mówi się o gwiezdnych wojnach, ich przebiegu, rezultacie oraz o tym, że Obcy zstąpili na Ziemię – jakie to podobne do relacji zawartych na sumeryjskich tabliczkach glinianych....
http://wolnemedia.net/jak-watykan-obcych-szuka/

Autor:  Sponsor [ 09 maja 2016, 19:39 ]
Tytuł:  Tożsamość Obcych - Richard L.Thompson,fr.


Autor:  dar66 [ 25 cze 2016, 12:32 ]
Tytuł:  Re: Tożsamość Obcych - Richard L.Thompson,fr.

c.d.

http://www.pdf-archive.com/2016/06/25/t ... mpson2.pdf
,
Nie wiem czemu mi kołata w myślach takie sformułowanie-"tożsamość lusterek"

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/