Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Co znajduje się pod Kalifornią?
http://davidicke.pl/forum/co-znajduje-sie-pod-kalifornia-t14626.html
Strona 1 z 1

Autor:  wielebny [ 24 lis 2014, 21:59 ]
Tytuł:  Co znajduje się pod Kalifornią?

Cytuj:
Ogromne podwodne wejście znaleziono u wybrzeża Malibu, CA w okolicy Point Dume, co okazało się Świętym Graalem dla badaczy UFO i USO, którzy szukali czegoś takiego od 40 lat. Płaskowyżowa struktura o rozmiarach 1,35 x 2,45 mi/2,16 x 3,92 km znajdująca się 6,66 mn/12,3 km od lądu, natomiast wejście pomiędzy wspornikami ma 2745 ft/915 m szerokości i 630 ft/210 m wysokości. To jest właśnie coś takiego, co wygląda na strop chroniący przed bombami atomowymi o 500 ft/~170 m grubości.
(Znajduje się ona na 33°59’56,97” N - 119°01’56”,33 W – przyp. tłum.)

Odkrycie zostało dokonane przez Maxwella, Dale Romero i Jimmiego Churcha – gościa programu „FADE to BLACK” w Dark Matter Radio Network w poniedziałek, 12.V.2014 roku i zaanonsowanego na Facebooku, Twitterze i Church’s Radio programie z dnia dzisiejszego. (21.V.2014 r.)

Ta podwodna baza z wieloma obserwacjami UFO i USO była tajemnicą od wielu lat. Wykonano wiele zdjęć tych obiektów, ale wejście do niej pozostało tajemnicą – aż do dziś dnia. Wejście to może pomieścić atomowe okręty podwodne i duże, aktywne UFO/USO i może prowadzić do wielu wojskowych instalacji we wnętrzu Stanów Zjednoczonych, takich jak China Lake Naval Base pośrodku pustyni Mojave czy Naval Undersea Warfare Center w Hawthorne, NV, pomiędzy Las Vegas a Reno.
Na zdjęciach widać jego lokalizację w stosunku do linii brzegowej Kalifornii, L.A. i jego naturalne otoczenie, które w ogóle nie pasuje do otoczenia… - poprzez swą, wielkość. Filary wspierające wejście mają ponad 600 stóp wysokości. Malibu, jest znane ze swego scenicznego piękna oraz jako naturalne środowisko słynnych i bogatych. Niewielu ludzi wie, że jest to także kraina UFO.

W późnych latach 50., jak mój sąsiad i jego znajomi obserwowali słońce zachodzące za Oceanem Spokojnym, zauważyli oni trzy jasno świecące NOL-e, wylatujących z wody z ogromną prędkością, a potem na kilka minut zawisły nad Santa Monica, zanim znikły im z oczu.

Moja rodzina wprowadziła się tam około 1962 roku. Mamy tam wspaniały widok na plażę Zuma Beach od frontu i na góry z tyłu domu oraz na gwiaździste niebo w każdą noc. W latach 60., ludzie widzieli niejednokrotnie UFO latające nad Malibu, ale wielu z nich ćpało halucynogeny w tych czasach. Jednakże we wczesnych latach 70., całe rodziny szły na plażę w okolicach Point Dume, by podziwiać wielokolorowe NOL-e na nocnym niebie, a które potem zapadały pod wodę.
Obrazek
Obrazek


http://wszechocean.blogspot.com/2014/11 ... ornia.html

Autor:  Sponsor [ 24 lis 2014, 21:59 ]
Tytuł:  Co znajduje się pod Kalifornią?


Autor:  Zan_Des [ 24 lis 2014, 23:07 ]
Tytuł:  Re: Co znajduje się pod Kalifornią?

Zastanawia mnie w jaki sposób jest możliwe wybudowanie czegoś takiego po kryjomu.
Zakłądając, że to zdjęcie jest prawdziwe i że faktycznie jest to twór sztuczny.
Filar po 600 ft czyli jakieś 200 metró każdy. Dodatkowo jeśli są osadzane, to ile jeszcze muszą być wpuszczone w dno morskie, zeby być stabilne?
Może wypowiedziałby się jakiś inżynier budownicta, na ile trzeba wkopać 200metrowe filary, żeby były one stabilne?

Autor:  Cassandra [ 25 lis 2014, 22:17 ]
Tytuł:  Re: Co znajduje się pod Kalifornią?

Mówisz/masz. :)

Tak wyglądał "numer seryjny ziemi" zanim google zamazało.

Rok 2009 by google.

(lewy górny róg obrazka - litery i cyfry)

Obrazek

Powyższe info to fragment ze starego już tematu:

Temat:
Manipulacje google maps, earth

http://davidicke.pl/forum/manipulacje-google-maps-earth-t257.html

Autor:  Zan_Des [ 25 lis 2014, 23:39 ]
Tytuł:  Re: Co znajduje się pod Kalifornią?

wielebny pisze:
Myślę że istnieje technologia(technologie)która umożliwia wykonanie tego czy innych obiektów pod wodą na tej czy też innej głębokości.

Oczywiście, że istnieje. Temu nie przeczę. Natomiast wierzyć mi się nie chce, że nikt tego nie widział.
Samo wkopanie dwustumetrowych słupów w dno morza to jest gigantyczne wyzwanie i nie robi się tego w godzinę w nocy, tylko tygodnie przy użyciu ciężkiego sprzętu.Zwłaszcza na morzu.


@Cassandra-dzięki :)
Wiadomo ską ten napis mógł powstać, jezeli faktycznie istnieje?

Autor:  levibc [ 26 lis 2014, 3:43 ]
Tytuł:  Re: Co znajduje się pod Kalifornią?

Tak, to numer seryjny ziemi :?

Żadne tam DT 8/810 jak ludzie durnie powtarzają w internecie ale DTS/Sio

DTS - David t . Sandwell
Sio - Scripps Institution of Oceanography

Sandwell jest Geofizykiem który pracował dla Instytut Oceanograficznego Scripps.
Uczestniczył w mapowaniu dna morskiego dla Googla stosując opracowane dla nich techniki Batymetryczne. Prościej - To sztuczny ślad po mapowaniu dna morskiego, który daje wrażenie kanionu.

Ot cała tajemnica....

Jakoś nie wyobrażam sobie by ktoś takie coś budował w obecnych czasach. Bardziej prawdopodobne jest, że jest to konstrukcja która została zatopiona miliony lat temu. Wtedy kiedy poziom wody był niższy, a raczej teren stał o wiele wiele wyżej. Trzeba pamiętać, że to jest rejon Pacyficznego Pierścienia Ognia, bardzo silnych trzęsień ziemi i aktywności wulkanicznej oraz sejsmicznej.

I miało by to sens, bo właśnie w tym miejscu Płyta Pacyficzna wciska się pod Płytę Północno-amerykańską (subdukcja) wybrzuszając kontynent które teraz znamy pod nazwą Pasma Kalifornijskiego np. gór Santa Monica i pewnie po części gór Sierra Nevada na północy. Można sobie to zobaczyć na zdjęciach w postaci uskoku San Andreas które przebiega przez ten rejon. W zasadzie niezły materiał do rzeźbienia w skałach
Obrazek

Obrazek

Kiedy płyty ślizgały się wzdłuż owego uskoku, czyli około 20 milionów lat temu, część lądu została zatopiona, wtedy też powstał między innymi basen zatoki Kalifornijskiej który oderwał się od kontynentu, a wszystko co było za linią dzisiejszego Los Angeles znalazło się pod wodą. Wychodzi na to, że ta budowla powinna mieć około 5 milionów lat. W tym okresie mogła znajdować się jeszcze na powierzchni i to pewnie nie raz czy dwa.

Obrazek

Co zresztą świetnie widać dzięki mapą Google i mapowaniu dna przez Sandwell'a.
I tak oto wróciliśmy do początku.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/