Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Nawiedzony klecha!!!!
http://davidicke.pl/forum/nawiedzony-klecha-t7245.html
Strona 1 z 1

Autor:  stefan1967 [ 29 maja 2011, 18:42 ]
Tytuł:  Nawiedzony klecha!!!!

phpBB [video]


:haha: :wysmiewacz: :wysmiewacz: :wysmiewacz: :wysmiewacz: :wysmiewacz: :!: :!: :!: :!:

phpBB [video]


Do tej pory jestem w szoku :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Autor:  Sponsor [ 29 maja 2011, 18:42 ]
Tytuł:  Nawiedzony klecha!!!!


Autor:  aire [ 29 maja 2011, 19:07 ]
Tytuł:  Re: Nawiedzony klecha!!!!

Biedny pedofil zmienili mu narkotyk? Dac mu kilof i lopate,wygonic rowy kopac przy okazi zarabial by na zycie uczciwie,i nie mial by sily ani czasu na takie pieprzenie

Autor:  Damian [ 29 maja 2011, 20:01 ]
Tytuł:  Re: Nawiedzony klecha!!!!

Obrazek

Autor:  pijekole [ 29 maja 2011, 21:56 ]
Tytuł:  Re: Nawiedzony klecha!!!!

Kazdy ma swoj swiatopoglad. No jezeli chodzi o ten wyklad to sie z nim nie zgadzam. Takie sterotypowe wrzucanie wszystkich ksiezy do jednego wora jest zalosne. Chwala mu za to ze uswiadamia prafie o masonach i illuminatach bo wiekszosc tylko na tace i boja dupe.

Autor:  bronson [ 02 cze 2011, 12:42 ]
Tytuł:  Re: Nawiedzony klecha!!!!

ten ksiądz Piotr Natanek dostał ostatnio"bana" że tak powiem od swoich i ma teraz zakaz głoszenia, także może coś być na rzeczy w słowach które mówi skoro go chcą uciszyć"kompani" ...

"Ostrzegamy tych, którzy włączają się w działalność ks. Piotra Natanka"

- Biskupi krakowscy z niepokojem dostrzegają, że niektórzy spośród wiernych gromadzą się wokół tego kapłana, który skupia się na prywatnych objawieniach i nieaprobowanych przez Kościół poglądach teologicznych, zamiast prowadzić ludzi ku Chrystusowi w Kościele w jedności z Pasterzami - napisano w dokumencie.

- W poczuciu odpowiedzialności za integralność nauczania w Kościele, a nade wszystko za wieczne zbawienie ludzi powierzonych nam przez Chrystusa, z zatroskaniem ostrzegamy tych, którzy aktywnie włączają się w działalność prowadzoną przez ks. Piotra Natanka, że znajdują się na niebezpiecznej drodze, która może prowadzić do rozbicia kościelnej jedności, a nawet do oderwania się od wspólnoty wierzących - piszą biskupi z metropolitą na czele.

Wezwanie do uznania nadrzędności "Prawa Bożego" nad prawem publicznym

- Przestrzegając przed tym poważnym zagrożeniem, wzywamy katolików do ufnego zawierzenia Ewangelii przekazywanej w jedności wiary z Pasterzami i w poczuciu odpowiedzialności za Kościół - apelują.

Ksiądz Natanek jest m.in. jednym z głównych propagatorów i opiekunów ruchu dążącego do intronizacji Chrystusa na Króla Polski. W lutym 2010 roku opublikował "List Otwarty do Biskupów Polskich, Prezydenta Rzeczypospolitej i Premiera Rządu Rzeczypospolitej", w którym wzywał do uroczystego uznania Jezusa za Króla Polski i uznania nadrzędności "Prawa Bożego" nad prawem publicznym.

Źródło: Gazeta.pl

Autor:  Only NM [ 09 cze 2011, 12:36 ]
Tytuł:  Re: Nawiedzony klecha!!!!

Jak dla mnie teraz zaczyna się typowe gnojenie tego księdza, mówi o rzeczach które są ważne jednak mam wrażenie, że źle dobiera słowa...Tak na prawdę myślę że ten człowiek wie trochę o okultyzmie. Ostatnio widziałam w wiadomościach jak po nim jadą, i oczywiście wypowiadali się również inni "księża specjaliści". Widzę że na tym forum też zaczynacie być prześmiewcami, ale przecież po Davidzie Icku też kiedyś tak pojechali, bo powiedział że "jest bratem Jezusa", choć mógł mieć coś innego na myśli. Nie gnójmy ludzi bo to dość dziecinne posunięcie. Pamiętajmy, o tym co nas łączy a nie dzieli.

Autor:  Lipton [ 09 cze 2011, 13:10 ]
Tytuł:  Re: Nawiedzony klecha!!!!

stefan1967 pisze:
phpBB [video]


:haha: :wysmiewacz: :wysmiewacz: :wysmiewacz: :wysmiewacz: :wysmiewacz: :!: :!: :!: :!:

phpBB [video]


Do tej pory jestem w szoku :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


Jesli juz postanowiles co nieco wysmiac tego człowieka- ksiedza ktory nie jest nieomylny tak jak kazdy z nas to zobacz "druga strone medalu" a potem zastanow sie skad taka nagla nagonka na tego pana (dodam tylko krotko ze to jedyny ksiadz ktory otwarcie krytykuje wladze koscielne i otwarcie mowi o masonerii) :

To sa 3 czesci.Zobacz sobie zwlaszcza czesc 3 od 1.18 min.

http://www.piotrnatanek.pl/rekolekcje-video/1

Autor:  adrian88888 [ 18 lip 2011, 22:09 ]
Tytuł:  Re: Nawiedzony klecha!!!!

Kazanie Ks. Piotra Natanka 17 lipca 2011 roku

http://gloria.tv/?media=176256

Autor:  fufek [ 04 sie 2011, 23:39 ]
Tytuł:  Re: Nawiedzony klecha!!!!

Ks. dr hab. Natanek Piotr pisze:
Wielcy tego świata boją się intronizacji Chrystusa Króla, bo ona zapoczątkuje nowy porządek świata, erę Ducha świętego.

:twisted:

Autor:  Krzysztof [ 07 sie 2011, 17:42 ]
Tytuł:  Re: Nawiedzony klecha!!!!

phpBB [video]

Autor:  stefan1967 [ 07 sie 2011, 18:20 ]
Tytuł:  Re: Nawiedzony klecha!!!!

redmuluc pisze:
phpBB [video]SUPER :haha: :hura: :muza:

Autor:  AK-47 [ 07 sie 2011, 20:52 ]
Tytuł:  Re: Nawiedzony klecha!!!!

Po tym mixie, powinien zmienić nazwisko z Natanek na Szatanek :D

Autor:  Krzysztof [ 17 sie 2011, 22:02 ]
Tytuł:  Re: Nawiedzony klecha!!!!

phpBB [video]


:lol: :lol: :lol:

Autor:  phillip [ 18 sie 2011, 13:29 ]
Tytuł:  Re: Nawiedzony klecha!!!!

adrian88888 pisze:
Kazanie Ks. Piotra Natanka 17 lipca 2011 roku

http://gloria.tv/?media=176256


Kazanie z 17 lipca, a 5 dni później:

Cytuj:
Ksiądz dr Piotr Natanek został dziś zawieszony w czynnościach kapłańskich przez kardynała Stanisława Dziwisza. Wcześniej, setki tysięcy internautów wysłuchało kazania patriotycznego, drugiego z cyklu „Katechezy czasów ostatecznych” – na miarę bł. ks. Jerzego Popiełuszki, które wygłosił 17 lipca. Kazanie to na pewno przejdzie do historii, miejmy nadzieję, że jako przełomowe w obudzeniu ducha narodu w przededniu jego możliwej anihilacji. Treści te nie powinny spowodować jednak zawieszenia księdza w czynnościach, można przypuścić, że przyczyną była ostra krytyka Krakowskiej Kurii:

„Pozwólcie, że dziś powiem mocniejsze słowa. Jestem świadom co mi za to grozi, ale nie mogę sobie pozwolić na to, aby Święty Kościół Katolicki na moich oczach był wybity. NAJPIERW MUSZĄ MNIE ZABIĆ. Nie pozwolę na to, aby Matka nasza ojczysta, Polska, była tak poniżana, tak upokarzana.”


Ksiądz Natanek odczytał Orędzie Matki Bożej z 16 lipca do Polski i Polaków. Komentował to swoimi słowami:

„Na naszej polskiej ziemi szerzy się zuchwalstwo świadomych arcypasterzy, kapłanów owiec katolików, którzy wiedzą, że jedyny ratunek jest w Bogu, a oni wszyscy wołają dzisiaj na głos, na ziemi polskiej: Nie tego ale Barabasza! Nie uwolnię Jezusa, ale Barabasza. Dlatego dla mieszkańców Przysuchy, łódzkiego, Opoczna, gdzie dwa dni temu przeszła niesamowita trąba, kilka tysięcy domów zniszczonych, dachy powyrywane. Mam ofertę – piszcie do Kurii Krakowskiej o odszkodowanie. (…) Przestrzegam wam, że Bóg będzie zuchwalców karał! Że przyjdzie pomsta z nieba! A oni mówią te śmieszności – niech wyciągają kasę i płacą. Pisać o odszkodowania do Kurii Krakowskiej, bo albo wybiorą Boga, albo dadzą wam kasę. Premier obiecuje kasę, Bruksela obiecuje kasę, dlaczego Kuria Krakowska ma wam nie dać kasy?”.

Ks. Natanek nie ograniczył się do czystej krytyki niektórych kapłanów, poszedł znacznie dalej. Posądził ich o współpracę z masonerią, której jak wiadomo głównym celem jest zniszczenie Kościoła Katolickiego!

„Oni wszyscy mogą wrócić, ale oni mówią, że są niewinni! Należy do masonerii i on mówi, że jest niewinny. Współpracował z esbecją, NKWD, z wszystkimi możliwymi siłami, dziś jest ubrany w największe purpury i on mówi, że jest niewinny! My się mamy nawracać kiedy mówimy o oczyszczeniu sumień? „.

Ksiądz w swoim kazaniu idzie dalej. Okazuje się, że to nie Polacy rządzą naszym krajem, że to nie Polacy zarządzają nawet Kościołem w Polsce:

„Dziś nie Polacy decydują o Polsce. Po drugiej wojnie światowej w pakiecie miłości i uścisku proletariackiego Stalin dał nam 100,000 Chazarów, tzw. Żydów z państwa żydowskiego na Krymie. To nie są Żydzi, to są Mongołowie dani na ziemię polską w darze, o których mówi Apokalipsa ‘Posyłam ci ludzi z Synagogi Szatana!’
To nie są Żydzi! I dziś oni nami rządzą! Dziś weszli do Kościoła, wszystko schazarowali!
To są ostatnie godziny oddechu narodu polskiego. To kazanie proszę kopiować, przekazywać z rąk do rąk. Każdemu kazać, niech posłucha w jakim kraju żyje!


Ksiądz nawiązał też do satanistycznej polityki globalnej, o które dużo piszemy na tym blogu:

„Moi drodzy, w Stanach Zjednoczonych jaki jest wrzątek, jaki jest ferment społeczny. Wczoraj czytam – Amerykanie ogłosili, że pieniędzy budżetowych wystarczy im do 2-go sierpnia. Czy wiecie, że na dniach może być bankructwo USA? Oficjalnie ogłosili, nie mają pieniędzy na renty, Obama, nie mają pieniędzy na szpitale, nie mają na nic. Czujecie co jest przygotowane?!”

No to dla satanistów ks. dr Piotr Natanek będzie ciężkim orzechem do zgryzienia… Najwyraźniej jest inspirowany przez Ducha Świętego.


http://monitorpolski.wordpress.com/2011/07/22/meczenstwo-ks-piotra-natanka/

BTW
Podejrzewał ktoś Mongołów ?

:lol:

Autor:  obserwator86 [ 18 sie 2011, 14:29 ]
Tytuł:  Re: Nawiedzony klecha!!!!

'' Leczenie z moczu eeee przepraszam z oczu'' :lol: :lol: :lol:

Autor:  xpio [ 18 sie 2011, 20:08 ]
Tytuł:  Re: Nawiedzony klecha!!!!

no dobrze ale nie powinien się aż tak przejmować swym alterego (od anagramu jego nazwiska) :język:

Nowe pokolenie już się szykuje do boju i zapewne godnie go zastąpi :lol: :lol:

phpBB [video]

Autor:  Luna [ 24 sie 2011, 19:55 ]
Tytuł:  Re: Nawiedzony klecha!!!!

:lol: :lol: :lol:Nowa moda na 'Natanka',tak jak kiedyś na' Cygana" w necie Mruga

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/