Forum DI
http://davidicke.pl/forum/

Zniczomaty wkraczają na polskie cmentarze
http://davidicke.pl/forum/zniczomaty-wkraczaja-na-polskie-cmentarze-t16413.html
Strona 1 z 1

Autor:  piranha [ 31 paź 2018, 15:13 ]
Tytuł:  Zniczomaty wkraczają na polskie cmentarze

Obrazek

Cytuj:
To proste i wygodne rozwiązanie, bo automat jest czynny całą dobę - mówi w rozmowie z RMF FM jego twórca Paweł Grondalczyk.

Istnieje potrzeba, żeby ludzie mieli łatwiej, czyli kupowali znicze przed cmentarzem. Znicze są dostępne o każdej porze dnia i nocy. W nocy (maszyna - red.) nawet świeci, w związku z czym można kupić znicze w dobrych warunkach - podkreśla Grondalczyk.


Zdjęcie i artykuł pochodzi z https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news- ... Id,2651342Cytuj:
Istnieje potrzeba, żeby ludzie mieli łatwiej

No więc ja bym się chciał zapytać, czy przypadkiem nie istnieje potrzeba, by ludzie mieli łatwiej i nie musieli przeżuwać pożywienia, tylko wprowadzona zostałaby rurka do przewodu pokarmowego i tak wpompowano by jedzenie prosto z drukarki 3D?

Następnie rurką z odbytu przetworzona żywność trafiałaby prosto do kanalizacji.
Ale nie w jakichś tam spartańskich warunkach piwnicznych. Transhumanizm "pełną gębą", 100% higieny. Przewody z jedzeniem wpinane jak USB.
Brak potrzeby stosowania papieru toaletowego, gniazdo z zaślepką w du*ie i wpinamy w niego kabel, regulujemy przy tym moc ssania, przydatne byłoby to przy zatwardzeniach.

I tym oto sposobem ludzie mieliby łatwiej. Tylko czy szłoby zrobić jeszcze coś więcej w kierunku by było łatwiej? Bo nie wiem?
Tak od narodzin aż do śmierci i pochówku, pod czujnym okiem kamery zniczomatu.

Autor:  Sponsor [ 31 paź 2018, 15:13 ]
Tytuł:  Zniczomaty wkraczają na polskie cmentarze


Autor:  Tańcząca z wilkami [ 31 paź 2018, 15:41 ]
Tytuł:  Re: Zniczomaty wkraczają na polskie cmentarze

piranha
Cytuj:
Tylko czy szłoby zrobić jeszcze coś więcej w kierunku by było łatwiej? Bo nie wiem?
Tak od narodzin aż do śmierci i pochówku, pod czujnym okiem kamery zniczomatu.

No kupujesz w takim zniczomacie znicz , a następnie obok stoi automat do samobójstwa.

"Podczas kwietniowych targów pogrzebowych, które zorganizowano w Amsterdamie, Philip Nitschke zaprezentował swój najnowszy wynalazek – kapsułę służącą do eutanazji. Twórca nazwał ją „Sarco".
Konstruktor Philip Nitschke zaprezentował swój wynalazek w technologii VR (rzeczywistości wirtualnej).
Kapsuły mają być wytwarzane w technologii druku 3D. Twórca myśli teraz o projekcie stworzenia własnego i darmowego oprogramowania. Zainteresowani mogliby je pobrać i dostosować do swoich potrzeb."
https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/ma ... ke/31ln3d9

"To przekroczenie wszelkich granic; cała ta rzeczywistość wyrasta z totalnej pogardy dla człowieczeństwa i wartości ludzkiego życia – komentuje ks. prof. Paweł Bortkiewicz, bioetyk.

– Ta pogarda bierze się z kolei stąd, że człowiek został oderwany od swojego źródła i swojego przeznaczenia – od Boga. Traktowany jest jako przedmiot komercji, przedmiot rzucony w wolny rynek konsumpcji. W takiej sytuacji decyduje to, co jest praktyczne, użytecznościowe, finansowo korzystne. Do tego trzeba dodać domieszkę perwersyjnej estetyki. Jeżeli rozpatrujemy tragedię ludzkiej śmierci w takich kategoriach, że rzucenie się pod pociąg jest nieestetyczne i nieużyteczne, bo to są poszarpane zwłoki, a jednocześnie jest wstrzymany ruch pociągu, natomiast eutanazja w kapsule eutanatycznej nie koliduje z tymi elementami, to mamy do czynienia z jakąś perwersyjna estetyką i perwersyjną użytecznością – akcentuje kapłan."
http://www.radiomaryja.pl/informacje/w- ... eutanazji/

Obrazek

Autor:  piranha [ 02 lis 2018, 22:02 ]
Tytuł:  Re: Zniczomaty wkraczają na polskie cmentarze

Tańcząca, Taaaak! :mrgreen: To jest idealne rozwiązanie i śmiało mogę potwierdzić, że jest to ostateczne rozwiązanie kwestii ludzkiej, tudzież "ułatwiania sobie życia" :język: Lepszego nikt nic nie wymyśli :)


I.M.P, nie w tym rzecz, piszesz o potrzebnych rzeczach, które osiągnęliśmy jako ludzkość. Ok zgadzam się z tym.
Dział Humor, więc odpowiem humorystycznie.

- Rury kanalizacyjne i te ze studni dzięki którym mam wodę w kranie - są super, czy podłączać je do krtani i do odbytu celem ułatwiania sobie życia - kwestia dyskusyjna.
- Zielenina, czy to gotowanie w garnkach - również kwestia dyskusyjna, preferuję warzywa na surowo, ale gotowanymi nie pogardze.
- Samochody, pociągi, samoloty - stanowczy sprzeciw, od XIX wieku na rynku samochodowym stagnacja, pompujemy ropę, gaz i od dziesiątek lat nic się nie zmienia. Już dawno samochody powinny przejść na solary. Co z tego, że byłby wolniejsze i nie można by się roje*ać jadąc 270 km/h? Ekologia ponad wszystko.

Ale nie będziemy się kłócić o rzeczy bardziej, lub mniej przydatne, bo to kwestia indywidualna.

Zajmijmy się zniczomatem i maszyną do samobójstw.
Przepraszam za słownictwo, ale jeśli przykładowo ktoś chciałbym rozpi*rdolić taki zniczomat, albo maszynę do samobójstw, to powinien użyć środków tradycyjnych typu - kamienie, cegły, patyki itd?
Czy pójść w nowoczesność - Granatnik RPG-7? :D Ja bym wolał granatnik, powoduje on spore zniszczenia, ależ byłoby wielkie bum, znicze mają w sobie sporo wosku :D Nie jestem chemikiem i nie wiem jak wyglądałoby spotkanie pocisku rakietowego z maszyną ze zniczami w środku. Podejrzewam, że nieciekawie, ale spektakularnie.

Z maszyną do samobójstw gorzej :mrgreen: Mogłaby przetrzymać strzał z wyrzutni rakiet, wygląda solidnie i mógłby być problem ze zniszczeniem tak futurystycznego cacuszka.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/