Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 10 lip 2020, 9:42

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Stary materiał, może i jest większości znany, ale nie było takiego wątku na forum więc mimo tego zamieszczam.

Przypuszczalny wywiad ze szarym w area 51.

Wg. James'a Casbolt'a byłego agenta MI6, wywiad ten jest prawdziwy i dowodzi istnienia rasy szarych (tu więcej o nimhttp://davidicke.pl/forum/post62726.html?hilit=mannequin#p62726).
phpBB [video]

dokument analizujący między innymi powyższe video ze szarym,
szczególnie ciekawe są zeznania Robert'a Dean'a

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 gru 2010, 22:49 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Dziękuję za film, bardzo ciekawy. Widziałem kiedyś samo nagranie, jest dość przerazajace. Nie wszystko zostało pokazane w tym filmie, tylko część tego nagrania - ta mniej przerażająca.

Szkoda, że tylko dwóch zrozumiało, że pora pójść dalej.
Reszta będzie "kochać", gdy Ty będziesz umierać.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Gdzieś wyczytałem że to prawdziwy film, a szarak na tym video był chory.
Generalnie można się domyślać że obcy dostał niezłe manto od tajniaków.

Tutaj, mamy inne spojrzenie na kwestię UFO i szaraków. Autor twierdzi, że to wszystko ściema. Zadaje proste pytanie - skoro takich obserwacji i "spotkań" są tysiące, dlaczego nikt nigdy nie ma przy sobie kamery lub aparatu zdolnego zrobić zdjęcia dobrej jakości? To zastanawiające. Artykuł wart poznania, gdyż zawiera masę ciekawych informacji, linków i filmów związanych z tematem:

http://zbawienie.com/ufo.htm

Awatar użytkownika

Na to proste pytanie można dać równie prostą odpowiedź; skoro, jeśli, mamy do czynienia z inteligentnymi istotami o dużych możliwościach technicznych które zasadniczo nie chcą być filmowane i fotografowane to nie sądzisz że sobie poradzą praktycznie z każdą kamerą i aparatem fotograficznym który zostanie wykryty i to na wiele wrednych sposobów?
Piłeczkę można odbijać niemal w nieskończoność, chyba że komuś wcześniej się znudzi.

Awatar użytkownika

rym74 pisze:
Tutaj, mamy inne spojrzenie na kwestię UFO i szaraków. Autor twierdzi, że to wszystko ściema. Zadaje proste pytanie - skoro takich obserwacji i "spotkań" są tysiące, dlaczego nikt nigdy nie ma przy sobie kamery lub aparatu zdolnego zrobić zdjęcia dobrej jakości? To zastanawiające. Artykuł wart poznania, gdyż zawiera masę ciekawych informacji, linków i filmów związanych z tematem:

http://zbawienie.com/ufo.htm

ta strona prezentuję wręcz sarkastyczny poziom dla kogoś kto jest obeznany choćby średnio w tematach ufo,

jest to przykład manipulacji i tworzenia teorii spiskowych w oparciu o przeinaczone i wybiórcze fakty,

a ten cały Orion to przykład co się może stać z człowiekiem jak wpada w limbo z filmu ,,incepcja'

obejrzyj sobie choćby to jak szukasz dowodów na bezsprzecznie prawdziwe zdjęcia
phpBB [video]

huuysuy pisze:
Na to proste pytanie można dać równie prostą odpowiedź; skoro, jeśli, mamy do czynienia z inteligentnymi istotami o dużych możliwościach technicznych które zasadniczo nie chcą być filmowane i fotografowane to nie sądzisz że sobie poradzą praktycznie z każdą kamerą i aparatem fotograficznym który zostanie wykryty i to na wiele wrednych sposobów?

Skoro nie chcą się pokazać to znaczy, że ściemniacze. Gdyby mieli coś dobrego do zaoferowania nie musieliby się ukrywać i maskować jak złodzieje. Proste. Dobra się nigdy nie ukrywa ale raczej pokazuje. Podobnież jeśli ja chcę się spotkać z przyjacielem, albo człowiekiem do którego mam dobre intencje - nie idę na spotkanie w kominiarce, co nie? Dlatego nie ufam tym typom, kosmitom. Nie zaufałbym nikomu takiemu z tego świata, a co dopiero z innego, który nie wiadomo nawet czy istnieje.

Awatar użytkownika

Oszust nie przyjdzie do ciebie w kominiarce rym.
Widzisz też inne możliwości czy już zafiksowałeś się na tej jednej?

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Nie mam wątpliwości, że to kukła. Ruchy głowy, widoczne jej ciążenie, tak charakterystyczne dla lalek. Poza szarak nie mruga. Nic a nic. Oczy wyschłyby mu na wiór gdyby był żywy. Poza tym, błaaagam, naprawdę nie trzeba robić nie wiadomo jakich analiz żeby gołym okiem stwierdzić, że to fake i w dodatku kiepski.
W dobie animacji kompterowych wciskanie ludziom głowy na kiju jako autentyku wiekszość z nich po prostu obraża...
Akurat na youtubie jest pare innych filmików nad którymi już bym się zastanawiała...Już ten jest lepiej "zrobiony":
http://www.youtube.com/watch?v=ZvVz1nSXsr4
Spójrzcie też na to:
http://www.youtube.com/watch?v=lQfpAQlA ... re=related
Nie ma tam nawet grama kosmity, klip jednak jest tak wywalony w kosmos , przerażajacy i realistyczny, że spokojnie mogłabym uwierzyć, że to stworzenie jest autentyczne...i po czyms takim mam łyknąć, że dyniowa głowa z rzekomego wywiadu jest prawdziwym obcym? Nie kupuję tego...

Parę kwestii technicznych co do wysuniętych wyżej zarzutów.

Wąż ma wiecznie otwarte oczy schowane za specjalną błoną,
podobnie jak rekiny i inne ryby, one też nie mrugają
więc ten zarzut nie jest do końca przemyślany.
Poza tym obca biologia może zawierać nieznaną nam anatomię.

Zakładając, że istota byłaby prawdziwa to silniejsze ciążenie
mogłoby powodować podobne ruchy.

W dobie grafiki komputerowej modele animatroniczne były, są
i pozostaną ważnym uzupełnieniem dla innych elementów z dziedziny FX
czyli efektów specjalnych i uzyskanie większego realizmu jest
zdecydowanie łatwiejsze i bardziej przekonujące właśnie przy
wykorzystaniu masek, kostiumów i mechanizmów animatronicznych.
Więc obrażaniem widza bym tego nie nazwał, raczej niedopracowaniem.

Według Credo Mutwy, Phila Schneidera i wielu innych owe szare
fizjonomie są w rzeczywistości jedynie rodzajem hełmu i żadne
otwieranie ust ani mruganie po prostu nie jest możliwe.
Z kolei inni, jak np. Dr. Karla Turner czy Whitley Strieber twierdzą,
że istnieje wiele ras "szarakopodobnych" z wyglądu.

Autentyczność tego filmu pozostaje kwestią otwartą, może być
autentyczny, mógł też zostać wypuszczony jako społeczny test,
psy-op, w ramach tzw. kontrolowanego ujawnienie Dr. Greera,
dezinformacja, lub po prostu zrobiony dla kasy.

huuysuy pisze:
Oszust nie przyjdzie do ciebie w kominiarce rym.
Widzisz też inne możliwości czy już zafiksowałeś się na tej jednej?

Ogólnie to nie szukam żadnych innych możliwości, bo w ogóle ci kosmici nie są do niczego mi potrzebni ani nie czuję potrzeby nawiązywania kontaktu z nimi. Filozofię mam prostą - jeśli ktoś w jakiś naturalny sposób zjawia się w moim życiu to znaczy, że ma to jakiś sens. Wydusić nic się nie da. Żadnego kosmity w życiu nie widziałem oprócz fotomontaży z youtube, nie spotkałem nigdy UFO i nie czuję, że coś przez to tracę. Więc nie będę się też podniecał filmikami z youtube nie wiem w jakim celu...

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

ten pierwszy film to sciema . Zapomnicjie ze to szarak . Poprostu kukla. To bzdet.Widzialem szaraka z bliskiej odleglosci;d Wiec mam "niezly ubaw" jak widze te kukly albo czytam ze ich(szrakow) niema;DD. Powieki maja aktywne. Mróża jak kameleon , robi im sie taki podluzny prostokacik jak przymruzaja .Mialem klka sekund by przyjrzec sie z bardzo bliskiej odleglosci. Widzialem w necie jedno moze dwa zdjecia bardzo podobne. Wiekszosc materialow w sieci przedstawiajacych szarakow to sciema;DD.Wedlug mnie. :king:

Póki co wygląda to tak: inne cywilizacje ? Tak, inteligentne ? Nie :king:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

asterix7777 pisze:
Widzialem szaraka z bliskiej odleglosci;d :king:

napisz coś o tym :) i poproszę o te foty które wedłóg Ciebie najbardziej przypominają szarych
Gdzieś w sieci jest strona na której są foty szarych uznane za prawdziwe, jak przypomni mi się link to wkleje

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Widzę że nie muszę zakładać nowego tematu, fajnie.

Tak sobie jak zwykle, kiedy się nudzę szukam czegoś specjalnego dla forum.
Temat Szaraków i uwiecznień ich na zdjęciach i filmach to temat bardzo śliski, ale uważam że przenikło do zwykłych ludzi nawet sporo materiałów które są prawdziwe.

Lubię sobie po tubce śmigać i napotykam ciekawe filmy, aż ręce świeżbiły by to tutaj wkleić.
Oto 3 filmy, które zapewne widzieliście Ci, którzy interesują się tematem.

phpBB [video]

Niesamowite moim zdaniem.
Szarak coś mruczy, chyba się też odgraża, trochę... takie okrutne... ale... to nic co w porównaniu oni z nami robią.
I nie przedstawiono dowodów (ja takich nie widziałem przynajmniej) że jest to fejk.

Drugi film, to już w ogóle ...
A z resztą... spójrzcie sami.

phpBB [video]

No i trzeci, też już pewnie znajomy.

phpBB [video]

Wklejam, bo nadaje się do tematu.
Wklejam, bo to filmy które moim zdaniem nie doznały wytłumaczenia, czy obalajacych dowodów, że to fejki.
Przynajmniej ja nie znam tego typu materiałów z dobrą rzetelną analizą.

Pozdrawiam.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Andromedan-1szy nie dzial niestety,2gi wg. mnie animacja,spojrz chocby na stopy-podłoże,bardzo to optycznie mi nie pasuje,jakby po wacie chodził. 3go nie oglądam,przejmujacy zabardzo jestem Mruga

Mój typ na prawdziwego szaraka,!mało!bo wychodzacego z przezroczystego czegoś metr nad ziemią (już kiedys wklejałem,niestety film został usunięty) podchodzącego do śpiącego w ogrodzie na ziemi goscia i ukłucie go czyms co zostawiło ślad kropek w kształcie trójkąta.Towarzystwo i osoba nagrywajaca ładny ogród i to zdarzenie zarazem,nic nie zauważyli gołym okiem,a kamera w komórce owszem,a wnioskując po zachowaniu psa, ten był podstraszony i szczekajał w kierunku zdarzenia.
Sprawa była okrzyknięta nr 1 w tej tematyce,ponieważ badali ja niezależni niemieccy eksperci w fotografii na ingerencje w nagranie.
Śpiący gości,ktory został ukłuty został równierz przebadany,ponieważ w miejscu gdzie przyjał injekcje,miał wyrażne rany jak wczesniej pisałem w kształcie trójkąta.Niepamiętam czy miał jakis implant,chyba tak.

Dla mnie ten film byl nie do podważenia,nestety już nie do pokazania.

Awatar użytkownika

bar-tek

Znajdź ten film proszę, chętnie się przyjrzę, chyba wiem o który chodzi nawet, ale to tylko przebłyski.
A pierwszy filmik na 100% działa. Wrzuciłem URL, wrzuciłem dobry film, sprawdziłem kilka razy ;)
Drugi film, tak, jest dość mocno kontrowersyjny, a wrzuciłem jako ciekawostkę, bez mojego komentarza, że wiem co to jest. Nie wiem co to jest i nic nie sugeruję. Ale wkleić warto uważam, może ktoś znajdzie coś na ten film ciekawego :spoko:

Pozdrawiam. :winko:

Awatar użytkownika

Andromedan pisze:
bar-tek

Znajdź ten film proszę, chętnie się przyjrzę, chyba wiem o który chodzi nawet, ale to tylko przebłyski.

Przed napisaniem posta 15 min googlowalem i niestetey nic.Jest na stronach typu nautilus,ale tam tez na serwerze y.t więc wyskakuje "film usuniety przez uzytkownika".
Będe jeszcze szperał po niemieckojęzycznych stronach "para.normal" bo własnie cała akcje zainicjował jakis niemiecki portal.Materiał byl naprawde ciekawy,delikatna pikseloza,ale nie mozna było tego z niczym pomylić.
równierz pozdrawiam!

rym74 pisze:
Gdyby mieli coś dobrego do zaoferowania nie musieliby się ukrywać i maskować jak złodzieje. Proste..

A gdy dobre intencje, moga byc zle przez nas odebrane, bo ich nie zrozumiemy, albo nie jestesmy na nie przygotowane? Nie badz taki pewien Twoich wnioskow...

Jesli chodzi o mnie to i pierwszy i drugi filmik to 100% fake. Ruchy glowy w pierwszym so BARDZO nienaturalne tak samo jak jego skora i oczy- az mnie zabolalo. A drugi to chyba po prostu oczywiste ze to calkiem niezla animacja. Widac juz w pierwszym momencie jak kuca a jak wstaje to to nawet nie podlega watpliwosci.

Co do filmiku 3 nie wypowiadam sie bo kilka roznych sekcji szarakow widzialem i nie zaskakuja niczym specjalnym. Mam znajomych od efektow specjalnych i make upu ktorzy taka laleczke mogliby zrobic. Ale jak mowilem. Nie bede sie na temat prawdziwosci wypowiadal.

Awatar użytkownika

Nie mam wątpliwości co do istnienia rasy szarych ale Andromedanie, wszystkie 3 filmiki które wrzuciłeś są jak dla mnie mocno naciagane, postacie wydaja sie być nienaturalne szczególnie 2 filmik można od razu skreślić bo bliżej mu do animacji komputerowej niż realu, z resztą pytanie o autentyczność powinno kierować do świadków którzy na własne oczy widzieli szarego , oni najlepiej powinni rozróżnić fake od prawdy.

wrzuciłbym fajne zdjęcie z ukazanym szarakiem które jest naprawde dobre ale nie potrafię go znalezć, może ktoś zna to?:

zdjęcie wykonano z wnetrza pokoju na I pietrze w strone okna, dom w stylu amerykańskim, zdjęcie uchwyciło za oknem szaraka który był w ruch, tak jakby nie zdażył uciec przed wykonaniem zdjęcia, poruszającego sie po lekko nachylonym dachu garażu który był na wysokości tego okna tuż za nim na poziomie I pietra.

Awatar użytkownika

Spoko, spoko...
Ja nigdzie nie napisałem że są mega prawdziwe. :hi hi:

Wrzucajcie, wrzucajcie, rozkręcajcie temat.
Bo temat mega ciekawy, mało zainteresowania tematami UFO na tym forum.
A im więcej tego, tym większa kontemplacja co odrzucić, co połączyć.

Pozdrawiam i zachęcam do udzielania się. :hi hi:

Co do 3-ciego filmu myślę, że to fake

Rozmiar nie ten Moim zdaniem szarak ma około metra wzrostu, kolor powłok inny-szaroziemnisty Układ kości twarzy, bardzo smukłe prawie niewidoczne Szczątkowe nozdrza i usta, brak uszu Dysproporcja między głową a ciałem Głowa to gdzieś 20-25% ciała..

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Na początek chciałbym się przywitać jako nowy użytkownik forum.

W I T A J C I E !!!

Co do ostatnich trzech zamieszczonych filmów to mam pewność, że pierwsze dwa to animacja. Trzeci nie wiem co o tym myśleć...

Tego typu filmów jest dużo w sieci więc aby nie zaśmiecać wrzucam te, które uważam za ciekawe.

Niestety link bo nie wiem jak wstawić z odtwarzaczem.

http://www.disclose.tv/action/viewvideo/14790/Grey_Alien_Caught_On_Traffic_Cam/

phpBB [video]

I ostatni. Nie wiem w jaki sposób dziś rozpoznać autentyczne wideo.

phpBB [video]

Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika

No...
I podoba mi się tutejszy ruch :hi hi:
Bardzo.

wwwojciech pisze:
Na początek chciałbym się przywitać jako nowy użytkownik forum.

W I T A J C I E !!!

Co do ostatnich trzech zamieszczonych filmów to mam pewność, że pierwsze dwa to animacja. Trzeci nie wiem co o tym myśleć...

Tego typu filmów jest dużo w sieci więc aby nie zaśmiecać wrzucam te, które uważam za ciekawe.

Niestety link bo nie wiem jak wstawić z odtwarzaczem.

http://www.youtube.com/watch?v=ZQlpACCcq4Y

I ostatni. Nie wiem w jaki sposób dziś rozpoznać autentyczne wideo.

http://www.youtube.com/watch?v=P0WF5TX2su4&feature=related

Pozdrawiam serdecznie.

Uwierz...
Miałem wszystkie je wstawić, te również ;)

Miło, Witam i Pozdrawiam.

Tak, zdecydowanie Youtube, czy inne portale nie są źródłami, gdzie mamy pewność do czegokolwiek z tego typu filmów. No i niestety. Dziękuję illuminatom i nieświadomości ludzi, doprowadziliśmy sami do takiego czegoś, że po tubach szukamy w necie czegoś, co sprawi że nie będziemy mieli wątpliwości.
Brutalny świat, nieprawdaż ?
Dlatego niech te Disclosure ruszy i niech coś się dzieje.
Bo np pan Hoagland z NASA, bodaj w styczniowej właśnie tegorocznej audycji radiowej w USA, twierdzi że już odbywa się ujawnienie, te informacje mamy już pod rękoma i tak dalej i tak dalej.
Tymczasem to twierdzenie to może sobie głęboko wsadzić w ... rozdział z doliną Muminków :wacko: . Zero konkretów od rządzących, zero konkretów od Disclosure Project, zero konkretów od USA, zero konkretów od Exopolitics. Chodzi mi o niepodważalne dowody, czy jakaś transmisja, czy oficjalne pokazanie kosmity, z którymi z resztą współpracują i tak po cichu.

No i jeszcze te ich zapewnienia... że... " o już, już, coming soon, bardzo bardzo blisko, na wyciągnięcie ręki jest ujawnienie, tak, tak " . Co za gierka, skończyło się :hi hi:
Co za banda hipokrytów. :so:

Pozdrawiam :hi hi:

wwwojciech pisze:

Eeee toż to jakiś pies czy jeleń.
A ten jęczący istot to kurcze też macie wrażenie, że te wszystkie filmiki przedstawiają jakąś zidiociałą rasę co tylko sapie, ślini się i telepie głową ? :)

Cytuj:
A ten jęczący istot to kurcze też macie wrażenie, że te wszystkie filmiki przedstawiają jakąś zidiociałą rasę co tylko sapie, ślini się i telepie głową ?
:język:

To pewnie taka kosmiczna wersja Jacka Gmocha :)

Moim zdaniem szaraki itd doskonale czują się w astralu, dlatego fizyczny obraz jest prawie, że nie możliwy do uchwycenia W wyjątkowych sytuacjach manifestują swoją obecność I to całkiem inaczej wygląda niż na tym filmiku Ludzie mają możliwość wyczuwania obecności tych istot która objawia się niepokojem, lękiem a dalej idąc ciekawością Energia tych istot jest pokaźna i nawet najbardziej zaślepiona łowca w społeczeństwie będzie mogła to poczuć...

Awatar użytkownika

Niestety Andromedan,nie ma już w necie o szaraku w n.soli.

Wrzuce wam kontorwersyjny i pewnie osmieszajacy mnie film(są tu twórczy-racjonalni do bolu)

F.N badal amatorska sondą dziure w lasku.3 częśc ,gdy kamera zapuszcza sie w glab,widac pewną przestrzeń"komnate" oraz dalsza czesc tunelu wglab ziemi ok 1.10 .Nagle kamera zaczyna sie trzasc ,wg.mnie zostaje podniesiona (ok 1.18) i skierowana na korpus trzymającego ją szaraka(ok 1.20 do 1.25 tam widze chudy korpus i zarys glowy).W miedzy czasie,dalsza czesc tunelu zostaje zasypana kępą trawy i ziemi.Kamera wraca(1;26) na poprzednie polozenie i ukazuje juz zasypana dziure do dalszej czesci tunelu.

Zdaje sobie sprawe ,ze mogę zostac wyśmoiany,nie ma sprawy :spoko: ,ja widze to co napisalem i swojego czasu prpoprcje sceptykow i widzacych to co ja byly wyrównane.Powstal nawet specjalny blog,opisujący ten fragment z klatką po klatce,w wiekszym rozjasnieniu itp.

phpBB [video]

bar-tek pisze:
F.N badal amatorska sondą dziure w lasku.

moja komórka lepiej nagrywa niż jakaś sonda, choćby amatorska...można zrobić "riplej" lepszym sprzętem, zakładam, że dziura jeszcze jest, dla pewności można użyć dwóch kamer jednocześnie, na dwóch sznurkach...:)

Awatar użytkownika

:lol: Fundacja Nautilus i wszystko jasne hehehe

Ta cała"fundacja" już dawno się skompromitowała.. po co wrzucać coś od nich, samo to że pochodzi od FN czyni wiadomość niewiarygodną ;)
to tylko moja opinia ;) każdy może mieć swoją ale po wypowiedziach Bernatowicza o "terrorystycznym" zamachu na WTC tylko zupełny ignorant może wierzyć w cokolwiek w/w.

Pozdrawiam

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]