Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 10 lip 2020, 11:24

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Bar-tek pisze:
Wrzuce wam kontorwersyjny i pewnie osmieszajacy mnie film(są tu twórczy-racjonalni do bolu)

Ośmieszyć film może jedynie twórcę a nie Ciebie Każdy popełnia błędy w dążeniu do celu Ludzie tworzą takie filmy w większym procencie z głupoty, Ty natomiast zamieszczasz je z ciekawości i próby znalezienia odpowiedzi

Wiesz, w pewnym momencie życia miałem okazję widzieć jak coś manifestuje się przed moimi oczami...I to było zupełnie inne niż te szaraki z video z krzywymi mordami i dzikimi okrzykami ukazującymi niby złość
To co widziałem, tylko stało i sama energia powodowała przytłoczenie Nie musiało nic robić abym odczuł, że to istota nieustraszona, pewna siebie I to właśnie w ostatnie parę godzin przed przeprowadzką ukazało swój obraz...
I takie moje gadanie może mnie NIBY ośmieszyć, bo w konsekwencji musiałem chodzić po cmentarzu i naprawiać nagrobki mojej rodziny bo komuś odbiło, albo coś innego...

W mediach typu yt moim zdaniem nie znajdziesz odpowiedzi Dużo daje rozmowa ze starszymi osobami ze wsi i odpowiednia jej interpretacja...

Kiedyś byłem u rodziny na mazowszu i prababcia mi opowiadała, że w młodości jak wieczorem krowy sprowadzała z pola psy zaczęły straszliwie ujadać, sama się przestraszyła bo w mroku coś widziała ale powiedziała, że to pewnie śmierć była bo następnego dnia osoba ze wsi zmarła...Jak powiedziałem, kwestia interpretacji Czy aby napewno śmierć?

Poza tym nie polecam większego angażowania się w tematykę Grzebanie po yt nie ma problemu, ale nie w realu bo to może źle się skończyć

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 sty 2011, 13:50 
VIP Member
Awatar

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Hmm, ciekawe to wszystko.

Kolego Małowiedzący czy możesz się podzielić swoim przeżyciem bardziej szczegółowo ?

Ja nie miałem nigdy do czynienia z czymś podobnym to znaczy nie widziałem nigdy żadnego NOLa czy też obcego przybysza.
Za to mój ojciec ze swoim bratem widzieli kiedyś wieczorową porą jakby dwa księżyce tylko, że jeden nagle znikł....

Taki YT jest super ze względu na to, że w łatwy sposób można pokazać całemu światu coś czego w TV nie pokażą. Z drugiej strony nieograniczony dostęp do tego typu medium sprawia, że ilość wartościowego materiału jest na prawdę niewielka.

Ludzie od zawsze szukają taniej sensacji która o dziwo znajduję uznanie u wielu Z drugiej strony sprawy bardzo poważne są kwitowane zazwyczaj śmiechem...

Co do przeżycia;
Ogólnie można powiedzieć że to część mojego życia wypełniona "przeżyciami"

Nie, niestety nie mogę napisać Mam nadzieję, że zrozumiesz Sprawa jest zbyt powiązana z innymi zdarzeniami Nie wszystko człowiek jest w stanie zrozumieć a brak zrozumienia może wyrządzić wielką krzywdę człowiekowi
Pierwsza osoba której wspomniałem o pewnym zdarzeniu wylądowała w psychiatryku...Następnego dnia po mojej opowieści unikała mnie jak ognia, wyskakiwała na mnie ze szpikulcem, chodziła z krzyżem w kieszeni a parę lat później rozpierdoliła nagrobki dwóm moim wcześniej zmarłym siostrom...Tylko dlatego,że powiedziałem mu, że siostra mnie odwiedziła Tak na początku myślałem, ale obserwując co się dzieje z moim byłym przyjacielem i słuchając wewnętrznego głosu uniknąłem pewnych bardzo niekorzystnych rzeczy

Są istoty które traktują pewne miejsca jako swoje i nie lubią "gości" , nienawidzą człowieka i często go eliminują Nie ważne czy je się nazywa szarakami, obcymi czy demonami To tylko gra słówek

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Małowiedzący pisze:
Pierwsza osoba której wspomniałem o pewnym zdarzeniu wylądowała w psychiatryku...Następnego dnia po mojej opowieści unikała mnie jak ognia, wyskakiwała na mnie ze szpikulcem, chodziła z krzyżem w kieszeni a parę lat później rozpierdoliła nagrobki dwóm moim wcześniej zmarłym siostrom...Tylko dlatego,że powiedziałem mu, że siostra mnie odwiedziła Tak na początku myślałem, ale obserwując co się dzieje z moim byłym przyjacielem i słuchając wewnętrznego głosu uniknąłem pewnych bardzo niekorzystnych rzeczy

Mówisz jak mój kolega, który wiecznie wszystko zmyśla :P Ten sam sposób. Po pierwszym zdaniu myślałem, że nie napiszesz swojej historii, bo wiąże się z jakimiś prywatnymi rodzinnymi sprawami czy coś. Ale jak już zacząłeś pisać takie historyjki straciłeś na wiarygodności.

Myślisz, że dla zabawy to piszę?Myślisz, że to mi przyjemność sprawia?Cieszę się, że nie pisałem wszystkiego Fakt, napisałem o tym-mniejwięcej-kilku osobom na forum, bo poprostu im zaufałem!!!
Jak masz coś jeszcze do powiedzenia to dam Ci świadka tamtych zdarzeń Może Ci powie co się ze mną działo, czego nigdy mi nie chciał powiedzieć gdy wypiłem o piwo za dużo-chociaż pijany nie byłem Zabrano mi świadomość...?Gdy moi KOLEDZY próbowali mnie uspokoić kiedy rzucałem się pod jadące auta...bo chciałem się zabić CHOCIAŻ CHOLERNIE KOCHAM ŻYCIE!!!

bar-tek pisze:
Wrzuce wam kontorwersyjny i pewnie osmieszajacy mnie film(są tu twórczy-racjonalni do bolu)

A ty tu do mnie pijesz ? :)

Ja tam nie widzę żadnego ufoka. Co by taki szarak w sumie miał robić w takiej dziurze pełnej korzeni i kamieni :)
Ale żebyś się ośmieszył, spoko jak dla mnie możesz tam nawet jednorożca widzieć i wcale nie będziesz śmieszny. Co najwyżej bujną wyobraźnię możesz mieć :)

@Małowiedzący
Faktycznie, lepiej nie opowiadaj swojej historii.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]