Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 09 lip 2020, 6:08

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: 02 kwie 2015, 23:53 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2010, 22:27
Posty: 650
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
Artykuł pochodzi z forum wolna-polska.pl:
http://forum.wolna-polska.pl/viewtopic.php?f=8&p=3253#p3253

Cytuj:
Zbiór ciekawostek o "antylichwiarskim" premierze Węgier, nad którym pieje z zachwytu większość europejskiej prawicy.

[url]http://hu.wikipedia.org/wiki/Orbán_Viktor[/url]

Victor Orban zaczął przygodę z polityką w latach 80-tych XX wieku. W 1987 roku ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Eotvosa w Budapeszcie. Napisał pracę magisterską pod tytułem: "Ruch społeczny wewnątrz systemu politycznego – przykład Polski".
Nietrudno się domyśleć, że praca dotyczyła "Solidarności". Orban zafascynowany "polską" Solidarnością postanawia powołać do życia na Węgrzech własny ruch opozycyjny.

http://www.uwazamrze.pl/artykul/805240/ostatnia-chwila-na-rewolucje


Orban razem z węgierskimi studentami i intelektualistami powołuje do życia Związek Młodych Demokratów - Fiatal Demokraták Szövetsége. W skrócie Fidesz. Powołanie do życia Fideszu zaproponował Orbanowi polski profesor Wacław Felczak, który jesienią 1987 roku został zaproszony na wykłady do Eötvös Kollégium w Budapeszcie.

[url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Wacław_Felczak[/url]

Po założeniu Fideszu uwagę na młodego liberała Orbana zwrócił amerykański finansista żydowskiego pochodzenia George Soros.

Obrazek
Żyd Soros ze swoim uczniem Orbanem.

W kwietniu 1988 roku Orban został pracownikiem fundacji Sorosa w grupie środkowoeuropejskiej. We wrześniu 1989 roku George Soros finansuje naukę Orbana w Wlk Brytani. Wysyła go do Pembroke College na Oksfordzie. Jego roczny pobyt na Oksfordzie jest finansowany wyłącznie przez Fundacje Sorosa. W Pembroke College studiuje brytyjską filozofie polityczną (liberalną). Jego studia przerywają wybory na Węgrzech.

Obrazek
Na zdjęciu Rabbi Shlomo Koves, Chabad Lubawicz of Budapeszt (drugi z lewej) i Rabbi Yona Metzger, naczelny aszkenazyjski rabin Izraela (trzeci z lewej) Zdjęcie z roku 2008 jak Orban był jeszcze w opozycji.
W 1986 roku Orban poślubił Aniko Levai, węgierkę pochodzenia żydowskiego.

Ojciec Aniko Levai a teść Orbana był agentem węgierskiej komunistycznej bezpieki.

Obrazek

Aniko Levai, oficjalnie wyznania rzymsko-katolickiego w 1989 roku urodziła Orbanowi pierwszą z 4 córek, Rachel. (cóż za typowe węgierskie imię). Rachel po herbajsku znaczy "owieczka".
"Owieczka" Orbana pracuję w najstarszej sieci hotelowej na świecie - Kempinski, założonej przez niemieckiego żyda Bertholda Kempinskiego.

Obrazek

Rachel Orban pracuje w sieci hotelów Kempinski jako Sales Manager w grupie żydowskiej. Rachel zaczęła pracę w sieci Kempinski w 2012 roku jako stażystka w doradztwie finansowym, jednak bardzo szybko awansowała na wyższe stanowiska.

http://www.borsonline.hu/20140910_sztarettermeknek_dolgozik_orban_lanya

Pozostałe dzieci Orbana to Gaspar, Roza, Sara i Flora.

Obrazek
Orban ze swoją żydowską rodzinką u papieża.

Mężem Rachel Orban jest węgierski biznesmen, Tiborcz Istvan, właściciel jednej z największych węgierskich korporacji w branży energetycznej.

Obrazek
Orban ze swoim zięciem, milionerem Tiborczem Istvanem.

Według węgierskich mediów korporacja Istvana z łatwością wygrywa rządowe przetargi. Sprawą podejrzanych przetargów zajęła się węgierska prokuratura.

http://index.hu/belfold/2015/03/07/vacott_is_az_elios_csereli_le_a_kozvilagitast/


Wracając do Orbana:

Orban w latach 1998-2002 sprawował funkcję premiera Węgier. Za jego kadencji Węgry wstąpiły do NATO oraz wynegocjowały członkostwo w Uni Europejskiej. "Antyunijny" Orban był zachwycony tym, że Węgrzy nareszcie zostaną prawdziwymi Europejczykami. W latach 2002-2010 Orban był w opozycji do rządu.

Obrazek
Orban na światowym kongresie Żydów 2013.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Premier-Viktor-Orban-zadnej-tolerancji-dla-antysemityzmu,wid,15544440,wiadomosc.html?ticaid=1149e8&_ticrsn=3

Na światowym kongresie żydów Orban stwierdził że tutaj cytat: "nie jesteśmy antysemitami". No cóż, jakby pan Orban mógł nienawidzieć swojej żony i swoich dzieci?

Obrazek
Orban z Żydem Sorosem w swoim gabinecie 2010.

Obrazek
Europejski Kongres Żydów 2011 od lewej stoją: Arie Zuckerman, Gutav Zoltai, Raja Kalenova, Serge Cwajgenbaum, Vivian Wineman, Mosze Kantor, Orban, Richard Prasquier i Peter Feldmajer.
Podczas tego kongresu Żydzi zaatakowali Orbana za to że pozwala na znieważanie ich w kraju w którym rządzi.

http://www.autonom.pl/?p=776

W 2011 roku Orban rozpoczął program reform , które miały na jakiś czas uspokoić sytuację w kraju. Orban m.in. wprowadził podatek liniowy PIT na poziomie 16%, obniżył podatek CIT dla małych i średnich przedsiębiorstw, podniósł VAT do poziomu 27% (najwyższy w Europie). Ponadto wprowadził podatek dla zagranicznych korporacji medialnych oraz dla sklepów wielkopowierzchniowych.
Orban wprowadził także nową konstytucję która według postępowej Europy uderza w demokrację liberalną. Władze Eurosojuza jednak niezbyt się tym przejmują ponieważ wiedzą że tylko stopniową likwidacją demokracji na Węgrzech mogą zapobiec dojściu do władzy właściwej opozycji do Unii czyli partii Jobbik.

I na koniec coś o "resortowym" zięciu Orbana:
Lévai István, pochodzenia żydowskiego, agent Államvédelmi Hatóság (ÁVH) (Urząd Bezpieczeństwa Państwa), odpowiednik naszego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego. Nadano mu kryptonim "Lenkei". Odegrał znaczącą rolę w okresie stalinizmu.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
[url]
https://kuruc.info/r/2/139965/[/url]

Obrazek
Nagłowek: Naczelny rabin Metzger wdzięczny Viktorowi Orbanowi 2014 rok.

Na zdjęciu: Victor Orban, Varga Mihály - minister gospodarki narodowej, Dán Károly, Szabó György, naczelny rabin Węgier Yona Metzger, reszta rabini Budapesztańskiego Chabad Lubawicz.

http://nepszava.com/2014/01/magyarorszag/metzger-forabbi-halas-volt-orban-viktornak.htmlNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 02 kwie 2015, 23:53 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 03 kwie 2015, 8:52 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 406
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
ciekawy artykuł ,nie wiedziałem że Orban ma żonę żydówkę i takie powiązania żydowskie. Żydzi wszędzie się pchają do władzy. U nas też ich pełno - cały Sejm głosował za odszkodowaniami dla nich.
Jeśli im ufasz to głosuj na Komorowskiego albo Dudę ,też mają żony żydówki. Ja dziękuje tym panom.
Innych też należy sprawdzić.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 kwie 2015, 8:57 
Tak nie ma to jak "rodzina na swoim" :twisted: ,ale można zapytać odnośnie ostatniego zdjęcia:
I to ma być koszerna kuchnia na stole?szkoda ,że plastikowych kubków nie dali .Na górę
   
 
 
Post: 03 kwie 2015, 10:26 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 maja 2009, 23:59
Posty: 1070
Lokalizacja: Poznań
Płeć: mężczyzna
Problem polega na tym że większość przez określenie Żyd wkłada wszystkich do jednego worka. Syjoniści chazarscy to nie ci sami syjońiści izraelscy i jeszcze trzeba rozgraniczyć na zwykłych żydów europejskich.

Orban jest z części syjonistów chazarskich nazwijmy ich prorosyjskich chociaż dla nich państwowość nie ma znaczenia. Tak przy okazji to JK Mikke tez jest z tamtej części. Kiedyś celowo zawierano związki żydowskie mieszane m.in dla interesów bo tam jest wszystko planowane na bardzo długo i jeszcze całkiem niedawno nie było aż takich konfliktów miedzy tymi grupami żydów. Jak wiadomo Soros sponsoruje rosyjską część żydostwa, ma tam sporo interesów nazwijmy to energetycznych, a Orban twardo wprowadza politykę chazarską i to się nie podoba izraelskim i żydom w ue.

Ten sam konflikt interesów obserwujemy na Ukrainie, kiedyś był podział interesów i każdy z tych grup kręcił lody i nikt nikomu nie przeszkadzał, jednak chazarzy się kapnęli że Izrael chce przejąc wszystko i utworzyć nwo ale eliminując konkurencję.

W Polsce jesteśmy dojeni przez wszystkie możliwe grupy żydowskie dlatego nasza sytuacja jest beznadziejna.

Patrząc na niektóre zdjęcia z jarmułkami nie tylko tutaj odnoszę wrażenie jakby były dorobione w photoshopie. :)

_________________
ObrazekNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 kwie 2015, 19:55 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2010, 22:27
Posty: 650
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
Podobno w Rosji jest pełno chabadników, Jacolo rozumie ze uznajesz Putina za trzymającego z Chabad Lubawicz? który odgrywa tylko swą rolę, a to ze Putin Sorosa i kilku innych oligarchów wyrzucił z Rosji to tylko gra pozorów?


Ostatnio zmieniony 04 kwie 2015, 12:53 przez squam, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 kwie 2015, 11:55 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Rejestracja: 06 sie 2014, 8:15
Posty: 90
Płeć: mężczyzna
Putina bym nie przekreślał. Stalin był wybrany przez żydowską władze jako następca w komunistycznej rosji a wymordował najwięcej żydów na świecie , więcej niż sam hitler do tego nie pozwolił im stworzenia swojego państwa na krymie i nie sadzę że robił to pod rozkaz samych żydów. Co do orbana czas pokaże bo te wszystkie jego kontakty żydami są gdzieś do 2013r potem zaczyna się psuć.
Nie można też wykluczyć walki o władze między żydami ze wschodu z tymi z zachodu.
A tej żydowskiej władzy i oligarchów czyli 5 kolumny pozbyć się tak od razu nie można bo niema kim ich zastąpić zarządców nie tak łatwo stworzyć. Po dzisiejszych szkołach wychodzą teoretycy nie praktycy. Po za tym jakby za szybko się ich pozbywać to mogą swoimi resztkami zrobić zamach stanu, tak jak niedawno ponoć miał miejsce nieudany na putina. Sami widzicie jak usunięcie chodorowskiego było trudne do dzisiaj słychać po tym echo w zachodnich mediach.
Świąt jest szary a nie czarno biały czasem ze żmijami trzeba się kumplować by osiągnąć swe cele. Ale to tylko do oficjalnego czasu rozpoczęcia wojny. A wchodzimy właśnie w taki moment że ta wojna się zaczyna. I od orbana odwróciła się nasza cudowna koszerna pisowska prawica jak go kochała tak teraz nienawidzi na równi z putinem. A wszystko wyszło podczas aneksji krymu gdzie jankesi chcieli pozbawić rosje dostępu do portu dzięki któremu mogli przerzucać sprzęt do syrii.

A to na pocieszenie:
Putin opowiedział się za niepodległością Palestyny
http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka ... palestyny#

Putin nie chce oddać żydowskiej biblioteki żydom
http://pl.sputniknews.com/polish.ruvr.r ... e-w-Rosji/

Putin fakty kto jest światowym agresorem
phpBB [video]


Ostatnio zmieniony 04 kwie 2015, 12:48 przez Jony, łącznie zmieniany 4 razy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 kwie 2015, 12:24 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2010, 22:27
Posty: 650
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
Dla mnie to nie walka tylko przemiany geopolityczne wedlug dialektyki Hegla, te przemiany dotyczą Europy środkowo-wschodniej, zauważcie że wszędzie tam Soros macza swoje łapska, tylko poza Rosją gdzie Putin go wyrzucił, ale czy to nie gra pozorów?
Pewności nie mam. Wiele wskazuje na to że Syriza tez jest finansowana przez Sorosa, Kissinger juz mówił że Izrael przestanie istnieć za 5,10 lat, no to właśnie to sa te ruchy które maja przygotować teren pod nowe państwo Izrael, Nową Chazarię, Judeopolonie jak kto zwie, a to że cześc zydków reaguje na to zle to jest mało ważne, istotniejsze jakie decyzje u góry zostały podjete, tak jak kiedyś był podział na ryt szkocki i francuski, to na pewnym poziomie tego podziału nie ma. Juz Albert Pike pisał że syjonizm jest tylko drogą do celu, a celem jest nowy ład, i wcale nie musi to byc rząd swiatowy tylko jak Arizona Wilder pisała juz kiedyś, kilka silnych Państw, oprócz WB, FR, N, też Rosja i Chiny które wedlug niej mialy by miec większe znaczenie od USA, pisała to wiele lat temu.
Putin jest dla mnie jedyna niewiadomą czy jest rzeczywiscie takim carem ktory sie przeciwstawil hierarchi bo chce miec wiekszy wplyw na rządzenie, nawet panstwa azjatyckie są bardziej kontrolowane przez Rotszyldów, taka gielda złota w Szangaju jest chocby przez nich manipulowana.


Edit: jeszcze mała dygresja na temat Putina:

ALBIN SIWAK ROZNICA ZDAN Z HENRYKIEM PAJAKIEM W KWESTII ROSYJSKIEJ 12-07-2011
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group