Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 maja 2019, 12:39

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Historyczne przemówienie Victora Orbana
phpBB [video]

Robert de Niro (link https://www.facebook.com/Liga.Swiata.Polska/ )

Robert De Niro i Tribeca Film Festival.
Zaczynamy prawdziwą, międzynarodową wojnę ze szczepieniami.
Na festiwalu filmów dokumentalnych : Tribeca Film Festival, jego twórca Robert De Niro, po rozmowie z naszymi amerykańskimi reprezentantami zdecydował się pokazać film na temat szczepień i autyzmu.
Na głowę pana De Niro, spadła fala krytyki ze strony rządu, wytwórni filmowych, producentów, lekarzy i firm farmaceutycznych.
W oświadczeniu, Robert De Niro, napisał:
"Moim zamiarem, było nakłonienie ludzi do publicznej debaty na temat powikłań poszczepiennych. Temat szczepień, jest dla mnie i mojej rodziny kwestią osobistą i priorytetową.
Po zapoznaniu się z dokumentem: "Vaxxed, from cover up to catastrophe", doszliśmy do wniosku, że społeczność naukowa, unika niewygodnego tematu, będącego przyczyną wielu tragedii ... "
W 2032 roku, jeden na dwoje urodzony chłopców, będzie dzieckiem autystycznym. W 2014 roku urodziło się w USA 1.082.353 dzieci z autyzmem.
W piątek, pan De Niro i jego żona, Grace Hightower, będący rodzicami autystycznego dziecka, bronili filmu, na zorganizowanej konferencji prasowej (konferencja, nie została pokazana w żadnej telewizji.!).
" Ja i moja żona, uważamy, że ważne jest, aby temat szczepień i autyzmu, stał się przedmiotem otwartych rozmów prowadzących do analiz i konkretnych rozwiązań..."
Uwaga, pan De Niro jest znanym masonem, i nie ukrywał przed nami tego faktu.
" Moje stanowisko w sprawie szczepień, nie ulegnie zmianie ponieważ jest to, na tyle założony temat, że musi on dotrzeć do wszystkim rodziców szczepiących swoje dzieci ... Jestem na tyle zamożnym i niezależnym człowiekiem, że szantaże, naciski i wymuszenia, ze strony wytwórni, polityków i producentów, nie wpłyną na mają działalność zawodową ... "
Trudno jest stwierdzić, jak zakończy się ten, swoisty bunt. Jednak moim skromnym zdaniem, sprawa pana De Niro, zakończy się tragedią, podobną do tej jaka spotkała Robina Williamsa, czy Whitney Houston.
Jak widać, dezinformacja działa sprawnie, nic nie wymknie się do dzienników, gazet i kin.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 mar 2016, 17:17 
VIP Member
Awatar

Poprzednio JFK też mówił o tajemnych stowarzyszeniach i oby nie skończyło się to z Orbanem tak jak z byłym prezydentem USA!

Provost and Judge * 7th Degree

Dziwne to przemówienie, bo niby mówi jak jest, ale tak naprawdę to wystąpienie może uśpić ludzką czujność, ponieważ w mediach będzie wałkowany temat, że Orban otwarcie stawia się UE - co notabene wiadomo od dawna - ludzie będą się tym podniecać - zwłaszcza w Polsce, ale nie pójdzie za tym szersze działanie.
Nie wierzę w jasnowidzów i tym podobne sprawy jednak Krzysztof Jackowski w wizji robionej na ten rok mówił coś o "morderstwie politycznym ważnej osoby", ale nie podał w jakim kraju miałoby to mieć miejsce.
Trafiłem też na ciekawy materiał, w którym pewna kobieta przedstawia "prorocze" sny. Nie wierzę w takie rzeczy, ale w kontekście wystąpienia Orbana wygląda to ciekawie.
Od 10:25
phpBB [video]

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Poland Superpower - Polska może być supermocarstwem - wywiad z Maxem Kolonko Mruga Mruga :tak:

phpBB [video]

-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Niech ten pajac spierdala :lol:
Wie, że znaczna większość imbecyli uwierzy mu we wszystko co powie, ale pytanie moje jest proste.
Dlaczego siedzi w usa, a nie w polsce skoro ma ona szanse na bycie mocarstwem :beff:
Odpowiedź znacie :wysmiewacz:

Awatar użytkownika

Matrix-myślenie pisze:
Niech ten pajac spierdala :lol:
Wie, że znaczna większość imbecyli uwierzy mu we wszystko co powie, ale pytanie moje jest proste.
Dlaczego siedzi w usa, a nie w polsce skoro ma ona szanse na bycie mocarstwem :beff:
Odpowiedź znacie :wysmiewacz:

Przy odpowiednim zarządzaniu może być mocarstwem... a możesz mi powiedzieć, jak się wyzbyć mojego imbecylizmu? Wprawdzie jestem w opisanej wyżej, przez Ciebie, mniejszości, ale jednak imbecyl :D

Nawiązując do mocarstwowości... parę zabawnych przykładów znalezionych w necie ;):

"Kupić ok 60-70 samolotów F-16 w wypasionej wersji (obecnie mamy ich 48 sztuk). W ciągu 5 lat za tą kasę można wystawić siły powietrzne 300-400 nowoczesnych samolotów które spokojnie jak równy z równym walczyłyby z całą flotą powietrzną potencjalnego przeciwnika w postaci Federacji Rosyjskiej.

ALBO

Kupić około 800 czołgów Leopard 2A5. Po 3 latach mamy 2400 leopardów czyli siły zbrojne zdolne pozamiatać każdego przeciwnika. Wątpie nawet czy przemysł niemiecki byłby w stanie dostarczyć takie ilości w takim czasie. 60 kurwa miliardów zeta, ja pierdolę. Ruscy nie mieliby już wtedy nic do gadania w tej części Europy.

ALBO

W ciągu ok 5 lat zbudować własny system satelitarny alternatywny dla GPS, Glonassa czy Galileo, kupując know-how, dostawę satelitów itd. na rynku. Nie wiem po co, ale moglibyśmy.

ALBO

Dać" ludziom 500 na dziecko **przez jeden rok.**"

;-)

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Witam.Panowie niema się co denerwować;Problem leży u źródła ,czyli w nas samych.Po pierwsze trzeba
zdobyć wiedzę na tematy,historyczno-polityczne.Ta wiedza nie może pochodzić ze szkoły,zbyt duże przekłamania.Ta wiedza + własne niezależne myślenie,jest szansą na właściwą ocenę sytuacji .Dobrymi
radami jest piekło wybrukowane.W nawale informacji ,są dobre wiadomości i są przekłamania.My sami musimy ocenić
co jest dobre,a co jest G....-warte.Problem w tym że kogokolwiek przekonać do czegoś,to praktycznie jest
niemożliwe .Dlatego historia jest najlepszym nauczycielem.I z tego własnoręcznie trzeba wyciągać wnioski.Polska od -39-roku ma ewidentnego pecha.Co dobre było niszczone i okłamywane,ludzie rozumni,
byli z premedytacją mordowani.Mamy rok 2016.Co zostało z tamtej Polski,kto się ostał przy życiu?
Jest co prawda próba odbudowy dawnej inteligencji ,ale to musi trwać.Jeśli ktoś zaczyna głośno mówić,
o niewygodnych sprawach zostaje [WYCISZONY]. Potrzeba czasu ażeby można było cokolwiek naprawić.
Niestety czasu nie mamy.Telewizja w obcych rękach,prasa,radio,-a w nie-żadzie są ludzie z dwoma obywatelstwami.Jeśli nie wiadomo o co chodzi -to zwykle chodzi o władzę i pieniądze.Całe szczęście że jest
internet,+ te FORUM. Od długiego czasu czytam uważnie wypowiedzi i śledzę dyskusje na różne tematy.
I mam cichą nadzieję że takich ludzi jest więcej w Polsce.Poziom na tym forum jest bardzo wysoki.Tak trzymać.Pozdrawiam. :pisze:

Awatar użytkownika

Aleksander Jabłonowski ciekawie i ostro komentuje. Mówi jak jest.

phpBB [video]

Aleksander Jabłonowski mówi bez wyrzutów sumienia jak jest, nazywa rzeczy po imieniu.
Krym jest Rosyjski Kosowo jest Serbskie Poznań Szczecin Kraków .... jest Polskie.

-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]