Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 kwie 2021, 14:44

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 269 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Kod:
http://rapidshare.com/files/312068057/V.2009.S01E04.Its.Only.the.Beginning.HDTV.ReEnc.x264-PRiME.rar

Nowy odcinek mnie powalil. Pojawia sie temat szczepionek!! I koncowa scena przyprawia o dreszce. Brrr, inwazja gadzin...
Mam nadzieje ze ksiedzu nic sie nie stanie, i wyglada na to ze nie, skoro slychac bylo ze ktos juz nadchodzi, a co za tym idzie wezwie pogotowie itp. Gorzej ze V juz wiedza ze Jack zna prawde.

Jak widac, i w tej wersji pojawia sie ciaza hybrydowa (tylko nie spodziewalam sie ze bedzie dotyczyla TEJ pary), a z miny Ryana mozna wyczytac ze nie jest zadowolony z njusa roku.

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 lis 2009, 18:59 
VIP Member
Awatar

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Kapitalny odcinek.
Ale wciąż się zastanawiam, dlaczego o szczepionkach wspominają, toż to na czasie jest. Odcinki były kręcone wcześniej, a tu nagle się zgrało z rzeczywistością. Kto tak naprawdę ten serial robi ? Czy chcą ośmieszyć Icke'a i wszystkich innych w tych tematach udzielających się ? Bo nie wierzę że serial przeszedłby w stanach, gdyby nagle jakiś "obudzony" reżyser chciał ludzi ostrzec. Dziwna sprawa. Serial mi się podoba, ale jestem uważny na jego przekazy, może nie wtajemniczonych w te tematy ludzi przekonać, że to fantastyka, kiedy na ich podwórku dzieje się podobnie (bez stateczków oczywiście).

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Moja robocza hipoteza co do skór jest taka że to symbiotyczny organizm który maskuje przybyszy (może też produkuje spermę?) i pozwala im przeżyć w naszym środowisku (ale nie jest idealnie genetycznie takie samo jak ludzie,pewnie dlatego nie był zadowolony,przynajmniej nic nie wskazuje na to że się połapali w centrum medycznym),"oskórowanie" kończy się śmiercią.
Pan dziennikarz prawdopodobni dostanie wszczep do mózgu jak się zgodzi na operacje i bez jego świadomości będzie temperowany.
Tylko nie rozumiem jeszcze po co im ten mały szczyl,czemu jest taki ważny.
A jak zobaczyłem tą tabletkę której jeden z nich użył do samobójstwa i jego śmierć to mi się przypomniał serial Pierwsza Fala,ktoś kojarzy?

Awatar użytkownika

Tak sobie rozkminiam, że ten serial mógł przygotować ktoś zupełnie nie związany z (świadomie) z gadzią siatką, a pomysły zaczerpnął - dajmy na to - ze strony www.davidicke.com !
Odlągamy i robimy oczy - OO o kurde! pokazali reptilian! o kurde - mówią że tu są od dawna! o kurde - mówią o szczepionkach i depopularyzacji! o kurde o kurde o kurde - co za niesamowity i prawdziwy serial !
źródło inspiracji twórców serialu: www.davidicke.com ;)

ciekawe dlaczego te wszystkie informacje się pokrywają ;)

cóż by prawdziwe gady miały robić w takiej sytuacji? no nic, bo i po co? ludzie się podniecają, oglądalność leci w kosmos, pieniążki się sypią, a i tak nic się nie zmienia ;)

Kiedyś rozmawiałem sobie na gg z Ayerys i ona tak ni z gruchy ni z pietruchy wyjechała z jakimś tematem dla mnie dziwnym, czy rzuciła mi jakieś swoje luźne przemyślenie (nie pamiętam dokładnie) i zacząłem ciężko główkować do czego to niby miało być? Jaki cel miała ta wypowiedź? Z jakiego powodu coś takiego napisała? ciężko główkowałem przez chwilę, ale nie mogąc dojść do żadnego konsensusu zapytałem wprost:
- jaki był cel/powód twojej ostatniej wypowiedzi? Do czego zmierzasz?
- do niczego... po prost taka myśl pojawiła mi się w głowie, więc napisałam

Szok... to tak można? mówić coś, tylko dlatego że o tym się akurat myśli? ;) Być tylko dla samego bycia, bez żadnego głębszego powodu? 8-) hmm... kojarzy mi się to jeszcze bardzo silnie z pewnym dowcipem:

Jeden z mieszkańców dom wariatów przypadkiem na spacerze trafił na otwartą bramę zakładu, więc nie zastanawiając się szczególnie nad celem, wyszedł przez nią i poszedł w siną dal. Idąc tak przed siebie jakiś czas, natrafił na działkowca, który zajmował się grządką - przystanął więc i przyglądał mu się przez chwilę, jednak nie mogąc zrozumieć co też tamten facet robi, zapytał:
- przepraszam, co pan właściwie robi?
- nawożę grządkę
- aha... hmm... ale... co pan robi?
- no truskawki nawożę!
- no tak... ale... hmm... no ale co pan robi?
facet na grządce zdenerwowany głupią rozmową nie wytrzymał i krzyknął:
- sypie truskawki g*wnem, żeby były smaczniejsze!
- ahaaa... no ja truskawki posypuje cukrem, żeby były smaczniejsze, ale w końcu jestem wariatem

czyż nie piękna analogia? ;)
To w sumie taki mój wewnętrzny dialog na temat konspiralizowania (jest takie słowo? xD) wszystkiego co się wokół dzieje, czy doszukiwania się sensu i powodu wszystkiego - chyba sam czasem z tym przeginam ;)

pozdrawiam spiskowców :mrgreen:

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

znalazłem ten komentarz odnośnie odcinka o szczepionkach, idealnie oddaje co mi po głowie chodziło wiec wkleję tylko :P

Cytuj:
My jaw dropped too when I watched this.

Well, I think it’s one of 2 things –

It’s the revelation of the method. They are telling us exactly what they are trying to do to us. If that’s what’s going on here, then this is really in-your-face stuff, although I’m wondering how many people will actually be able to “see” it.

or

They are trying to make anti-vaccine people look like crazy people by now being able to use a science fiction tv show to claim that opposition to vaccine is due to some insane idea that aliens are trying to poison us. It’s kind of a set up that could be useful in making the folks who are opposed to the vaccine look like tin foil hat types.

And, now that I think of it, it may be all of the above. That would certainly serve their purposes.

Czyli, albo mówią nam wprost co z nami planują zrobić, albo chcą ośmieszyć ruch przeciw szczepieniom, albo wszystko na raz :)

plus paskudna propaganda z najnowszego odcinka Dextera "a little pain now"

http://www.sho.com/site/video/brightcov ... 1371316001

alternatywnie

http://www.fearnet.com/videos/b17470_dexter_ndash_little_pain_now.html

to musi być zorganizowana akcja bo skojarzyło mi się od razu z tym kawałkiem:

http://www.youtube.com/watch?v=gxM8CSNIZow

Awatar użytkownika

trzysz twoją analogie trza by było obrócić ponieważ ten serial powstał wcześniej niż davidicke.com, a nawet cała jego praca w tym zakresie. V to serial z 1984 roku, a to co teraz widzimy to remake. Tak więc to david mógłby czerpać inspirację dla davidicke.com
Także się zastanawiam jaki jest cel puszczania takiego serialu w eter i wydaje mi się, że jednym z(nie jedynym) powodów jest 99% manipulowanie informacją podobnie jak robi to film 2012 i inne, czyli wpisanie prawdy w ramkę domysłów i ściem, aby delikatnie ją zakrzywiać np. istnieje ta cała konspiracja no ale poza tym tylko serial z wymyślonym scenariuszem :)

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

bobik pisze:
V 2009 S01E04 Its Only the Beginning HDTV XviD-FQM-7torrentz
Kod:
http://www.mininova.org/tor/3185430

Wiecej odcinkow z Mininovej juz nie sciagniemy - usuneli praktycznie wszystkie torrenty!!! :o

Awatar użytkownika

trzysz, racja nic co się dzieje na świecie nie ma swojego celu. Wszystko ma swój cel. Tylko nie wielu nad nim się zastanawia. Ten serial trzeba oglądać bardzo, bardzo uważnie. Najlepiej by było gdyby sami reżyserzy i scenarzyści się wypowiedzieli dlaczego ten serial jest taki a nie inny. Czemu nigdzie nie doszukałem się wywiadów na ten temat z nimi, oraz to pytanie zadane do nich ?

Grand Elect Mason * 14th Degree

serial jest świetny tylko szkoda że trzeba teraz czekać aż do marca 2010 :cry:

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Serial V2009 - część 04 bez pierwszych 5 minut... Od razu od kwestii szczepień... ;)

http://emisariusz.wrzuta.pl/film/4sBmB1WqpA7/grypa_ah1n1_-_po_co_te_szczepienia

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

czy są może kolejne odcinki?

Jest także wersja z lat 80'
zrobiłem kilka materiałów z tego filmu
i przy okazji umieszczę kontent.

Awatar użytkownika

BARBARA MARCINIAK

ZWIASTUNI ŚWITU - Świetlanej Rodzinie
ROZDZIAŁ 4: WSPOMNIENIA W STREFIE WOLNEJ WOLI

Cytuj:
Pamiętajcie film “V", pokazywany kilka lat temu w telewizji? Ten film daje wam pewne pojęcie o chytrości i współdziałaniu pewnych jednostek, przybyłych z kosmosu; niektórzy ludzie naprawdę będą oddawać im cześć i myśleć, że są wszechpotężnymi władcami. Twierdzimy, że te scenariusze okażą się prawdą. Na planecie trwa nie zakończone dotąd łączenie ludzkiej świadomości z pozaziemską obecnością. Bardzo prędko zostanie wam ona zaprezentowana.

Wielu z was, będzie wstrząśniętych i zatrwożonych głupotą i kultem ideologicznym jakimi reszta rasy ludzkiej będzie otaczać pewne istoty z kosmosu, które podadzą się za waszych stwórców, chociaż ich ciała nie są podobne do waszych. Będą umieli zrobić wiele rzeczy i będą dysponować wieloma technologiami. Prawdopodobnie uleczą niektóre choroby, które najpierw pomogli stworzyć, ucząc naukowców na waszej planecie walki z zarazkami.

Ogarnie was niesmak wobec społeczeństwa, ponieważ nie spodobają się wam nowi bogowie, i wycofacie się. Czy pojmujecie, że nowi bogowie mogą być jaszczurkami? Uważacie, że to nie jest zbyt zabawne? Trzymajcie się mocno, bowiem nie macie pojęcia, co jeszcze was czeka. Gdybyśmy powiedzieli wam wszystko, co będzie się tutaj działo, rozpierzchlibyście się dawno temu.

alijaa: ciekawe :ninja: masz tego więcej? 8-)

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Pod ta nazwa szukajcie plików z serialem

V.01.the_miniseries

4 czesci - lacznie ok 2,5 giga

Tytuł: serial V
Entered Apprentice * 1st Degree

http://www.seriestv.pl/s137_v.html

obejrzałem i powiem ze jest to suma wiedzy jaką sie ma po "przeczytaniu i posłuchaniu" D..Ickea

ciekawe ze ktos nakręcił taki serial, w taki sposób i w takiej treści.

tutaj mozna obejrzec odcinki z dobrymi napisami

http://www.seriestv.pl/s137_v.html

W oczekiwaniu na nowe odcinki serialu "V" które być może niedługo się pojawią proponuję zapoznanie z pierwowzorem z 1983 roku.

Obrazek

Obcy przybywają na Ziemię. Tajemniczy goście wyglądają jak ludzie i mówią, że przybyli z pokojowymi zamiarami. Gdy okazuje się, że pod przebraniami są gadopodobnymi stworami, a ich intencje są od pokojowych dalekie, ludzie zaczynają organizować się przeciwko najeźdźcom.

Poniżej podaję linki do dwóch pierwszych odcinków.

V - 1983 odcinek 1
V - 1983 odcinek 2

Wkrótce podam linki do pozostałych odcinków. Miłego oglądania ;)

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

ten jest super, mam gdzies powycinane dialogi z niego
tylko nie miałem tego czasu do końca opracować...

grafika... - ale jest to podręcznik instruktażowy dla ruchu oporu

Trzyodcinkowy miniserial stanowiący kontynuację produkcji telewizyjnej z 1983 roku.

Obrazek

Ludzie organizują się do walki przeciwko najeźdźcom z kosmosu, którzy zamierzają wykorzystać ich jako pokarm, a Ziemię jako gigantyczne źródło wody. Historia wojny pomiędzy ludźmi a obcymi opowiedziana jest z punktu widzenia grupy ruchu oporu działającej w Los Angeles, która próbuje znaleźć słaby punkt swoich przeciwników, aby wykorzystać go przeciwko najeźdźcom. Ponadto okazuje się, że nie wszyscy przybysze z kosmosu są przekonani o słuszności inwazji na Ziemię i niektórzy z nich próbują przeciwdziałać wojnie.

Linki:
V - The Final Battle odcinek 1
V - The Final Battle odcinek 2
V - The Final Battle odcinek 3

http://abc.go.com/shows/v
zgodnie z tą info w US - V wraca 30 Marca - ciekawe co wymyślą, serial bardzo dobrze moim zdaniem zrealizowany, pytanie, które było już tu zadawane czemu w tym czasie właśnie wracają do tematu. Ostatnio w markecie na plazmach reklamowali nową remasterowaną wersję Bliskich spotkań III st. - też ciekawe, osobiście bardzo mocno odebrałem film "The 4th kind" ale to już osobny temat. Swoją drogą ciekawi mnie co ma do powiedzenia Wilcock o projekcie "Disclosure " i P.Petersen czy Peterson z Camelotu - obaj przewidywali odsłone tematu przed publicznością w najbliższym czasie - a tu cisza - tak wiem, naiwnie jest się opierać o cudze teorie i zapewnienia ale miłoby było gdyby zaczęło się coś spełniać a tym czasem mamy wszechogarniającą dezinformację i nazewnictwo - ten czy tamten jest agentem i tak w koło macieju, że tak powiem. Ale widocznie ten okres " przejściowy" taki musi być i zaraz wszyscy krzykną :spox: - szukaj sam prawdy i prowadź własne badania - tak też robię ale czasem dobrze jest zobaczyć tego bardziej globalne efekty chyba, że tymi efektami są wspomniane właśnie " chaos i dezinformacja " a gdzie golden age ? gdzieś za rogiem blisko ? :lol: :bangheadwall:

Awatar użytkownika

symbolizm oka Horusa na okładce filmu ukazane jest tylko jedno oko:
Obrazek

podobnie jak we filmach :
Obrazek

Obrazek

W ''Pasji'' twarz Jezusa jest chyba ukazana w większości z jednym okiem , gdyż drugie jest zamknięte z powodu zadanych mu ciosów.

Ten sam trik można zaobserwować na dużej ilości okładek muzycznych płyt światowych ''gwiazd'' czytaj: marionetek Iluminatii.

BadBoy475: to są wszystkie odcinki jakie są które podałeś? jeżeli nie to może warto byłoby dać resztę? ;)

http://www.divxturka.net/series-tv-shows/362032-v-1983-1985-a.html tu chyba jest reszta odcinków :)

Wyspa pisze:
BadBoy475: to są wszystkie odcinki jakie są które podałeś? jeżeli nie to może warto byłoby dać resztę? ;)

http://www.divxturka.net/series-tv-shows/362032-v-1983-1985-a.html tu chyba jest reszta odcinków :)

Nie wiedziałem że jest sezon 3 z 1985. Ciekawe tylko czy są napisy PL ?
Wyspa jeśli możesz to wrzuć sezon 3 na przeklej. Ja mam ostatnio ograniczony dostęp do neta.

Awatar użytkownika

Drodzy forumowicze.

"V" rusza z kopyta, 5 odcinek już do pobrania, dzieje się w nim dużo akcji. Napisy na hatak zapewne w granicach 15-16-17 godziny.
Zachęcam do kontynuowania oglądania serialu.
Oto linki z których pobrałem odcinek :
http://hotfile.com/dl/35565796/ed3c4a3/ ... 1.rar.html
http://hotfile.com/dl/35565543/156fbd3/ ... 2.rar.html

EDIT : napisy w wersji PL
http://hatak.pl/napisy/276/V_2009/

Ostatnio zmieniony 31 mar 2010, 20:54 przez The Lantian, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Dla tych którzy chcą oglądać cały serial od nowa bez ściągnięcia go na kompa, polecam 2 stronki, oglądanie filmu on-line, nie trzeba się rejestrować itp, tylko jest limit na ip, chyba że ktoś ma zmienne je, a do rzeczy, oprócz tego jest wile innych seriali, linki aktualizowane są na bieżąco miłego oglądania ..... :) :)
http://www.ekino.tv/serial,v.html
lub
http://iitv.info/v/
a tak na marginesie jeśli ktoś lubi filmy i seriale dokumentalne z napisami lub lektorem, polecam
http://www.filmy-dokumentalne.pl/

V S01E05 TORRENT
http://tiny.pl/hgjck

adrian88888 pisze:
Dla tych którzy chcą oglądać cały serial od nowa bez ściągnięcia go na kompa, polecam 2 stronki, oglądanie filmu on-line, nie trzeba się rejestrować itp, tylko jest limit na ip, chyba że ktoś ma zmienne je, a do rzeczy, oprócz tego jest wile innych seriali, linki aktualizowane są na bieżąco miłego oglądania ..... :) :)
http://www.ekino.tv/serial,v.html
lub
http://iitv.info/v/
a tak na marginesie jeśli ktoś lubi filmy i seriale dokumentalne z napisami lub lektorem, polecam
http://www.filmy-dokumentalne.pl/

na stronie fanów serialu kilka następnych adresów przydatnych do ściągania :hejka:

http://www.velite.pl/articles.php?article_id=16

Awatar użytkownika

Odcinek 01x06
http://rapidshare.com/files/372906657/v-s01e06-org.part1.rar
http://rapidshare.com/files/372906591/v-s01e06-org.part2.rar

Jeszcze nie ma napisów ale pewnie zaraz będą 8-)

Awatar użytkownika

Jak dotad ostatni odcinek podobal mi sie najbardziej. Takiego napiecia w tym serialu jeszcze nie bylo :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 269 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]