Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 kwie 2021, 6:46

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 269 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree

http://www.exsite.pl/seriale/179243-v-sezon-1-2009-dla-exsitepl.html

9 odcinek już jest

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 kwie 2010, 8:47 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Ciekawy serial, oglądam jak na razie 3 odcinki i podoba mi się. Mogli by też zrobic film dokumentalny co by było gdyby.. no gdyby obcy wylądowali na ziemi :tak: tylko jak empirycznie by przeprowadzic taki test do dokumentu :mrgreen:

K-Pax pisze:
to nie dokońca chyba tak jak myślisz kokain -ja młody już nie jestem, chyba, że duchem :lol: a serial bardziej aktualny jest niż myślisz :tak:

Właśnie NIE jest. Jest tak aktualny jak w czasach komuny filmy propagandowe o 200% produkcji obuwia sportowego dla młodzieży. Na filmie mówili, że zakłady wyprodukowały milion biliardów trampek, ale nikt ich nigdy nie widział na oczy. To co oglądamy w "V" to takie trampki właśnie. Tylko zadaniem serialu jest straszenie ludzi. Nie tych, którzy wiedzą cokolwiek o Przebudzeniu ale tych wyjadaczy frytek z oponką tłuszczu od śledzenia oper mydlanych w TV. Jeśli za rok czy dwa zdarzy się tak, że Coś zawiśnie i Coś wyjdzie z Czegoś i przemówi: "Zabierzcie mnie do swojego przywódcy"- NIKT nie uwierzy i KAŻDY będzie wiał w popłochu. Lub strzelał a potem zadawał pytania.

Takimi perełkami karmią nas od tak dawna, że jeśli poprosisz dziecko z podstawówki, żeby narysowało potwora z kosmosu- narysuje reptusia. Jeśli poprosisz o narysowanie kosmity- dostaniesz szaraka z gałami jak zderzaki. A widziałeś kiedykolwiek Kosmitę na rysunku w smukłej postaci, z piękną twarzą, wielkimi oczami i światłem towarzyszącym jego postaci? Nie? A czemu? Bo oglądamy za dużo propagandy i pod przykrywką "Podoba mi się, fajnie leci", pozwalamy im zakorzenić w naszym umysłach Strach, bardzo głęboko i niezauważalnie.

Jak tam do przebudzania tłumów jestem ostatnia, ale podniecanie się kiszką nigdzie nas nie doprowadzi. Podobnie jak zauważanie czarnej łapy Iluminatów na każdym kroku. ALe też nikogo za to nie potępiam, wierzymy w co chcemy. :*

Mógłby ktoś dać inne linki do 9 odcinka :) ? Niestety nie jestem jeszcze tak zaawansowana żeby sobie dać z tym radę :D

Monia, 9 odcinek dla Ciebie :)

http://www.netload.in/datei2fuXBzFwPB/v.2009.s01e09.hdtv.xvid-2hd.avi.htm
lub
http://rapidshare.com/files/381218031/v.2009.s01e09.hdtv.xvid-2hd.avi
lub
http://x7.to/gkhl6k/V.2009.S01E09.PROPER.HDTV.XviD-2HD.rar

P.S. Ja zawsze ściągam stąd wszystkie odcinki ;)

Lily :spoko: ja też dziękuję :tak:

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Swiezy i jeszcze goracy odcinek 10 :)

http://rapidshare.com/files/383661851/v.2009.s01e10.hdtv.xvid-2hd.part1.rar
http://rapidshare.com/files/383661744/v.2009.s01e10.hdtv.xvid-2hd.part2.rar

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Tak to znowu ja męczydusza linkowa 8-) Cottontail niestety error na tych linkach :?

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

monika pisze:
Tak to znowu ja męczydusza linkowa 8-) Cottontail niestety error na tych linkach :?

Monika zapisz sobie ten link http://releaseweb.pl/?p=26428 w ulubionych i sprawdzaj tam, zawsze sa od razu do sciagniecia.
Juz ten link wczesniej redmuluc podawał. Ja z niego korzystam i jest zawsze dużo wymiennych źródeł podanych.

Dziękuję Alijaa rozpracowałam stronkę i już nie będę marudzić :mrgreen:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

nowy odcinek 11 jak zwykle wypas
http://isohunt.com/torrent_details/1863 ... ab=summary
spoiler:
jak usłyszałem odlatujemy to wycieło mnie na kanapie hehe

Rox -nie idzie mi z tego linku 8-)

Odcinek 11 voila :)

http://hotfile.com/dl/42484188/84fc15e/V.2009.S01E11.HDTV.XviD-2HD.rar.html
lub
http://sharingmatrix.com/file/4805452/V.2009.S01E11.HDTV.XviD-2HD.rar
lub
http://netload.in/dateiekAFHybL5U/V.2009.S01E11.Fruition.PROPER.HDTV.XviD-FQM.avi.htm
lub
http://sharingmatrix.com/file/4869922/V.2009.S01E11.Fruition.PROPER.HDTV.XviD-FQM.avi

P.S. Monika, boskie zdjęcie :king:

Już wiem dlaczego każdy wyznaje Ci miłość -kocham Cię Lily :język: Mam ostatnio problemy z rozpakowaniem takich partów ale jestem dobrej myśli ;)

Każdy? Jeszcze nic mi o tym nie wiadomo :D 8-)

btw. za tydzień ostatni odcinek pierwszego sezonu :so:

Awatar użytkownika

Kolejne odcinki mozna tez ogladac na www.v-serial.com - zapraszam :)

Cytuj:

Mogli by teraz skończyć na tym sezonie bo tak zrobią 2 sezon od niechcenia i jak to często bywa przy braku oglądalności zakończą nagle sezon beznadziejnym zakończeniem (jak Kroniki Sary Connor, po zakończeniu tego serialu byłem zły że nawet zacząłem to oglądać, tak beznadziejnie wszystko pomotali).

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

pawel86ck pisze:
Cytuj:

Mogli by teraz skończyć na tym sezonie bo tak zrobią 2 sezon od niechcenia i jak to często bywa przy braku oglądalności zakończą nagle sezon beznadziejnym zakończeniem (jak Kroniki Sary Connor, po zakończeniu tego serialu byłem zły że nawet zacząłem to oglądać, tak beznadziejnie wszystko pomotali).

Raczej to się nie spełni, ponieważ stacja ABC anulowała serial "Flash Forward" a zamówiła drugi sezon "V" który będzie składał się z 13-stu odcinków. Przy okazji pozdrawiam!:)
http://hatak.pl/news/8314/FlashForward_anulowane_V_z_2_sezonem/

Grand Elect Mason * 14th Degree

lol... czyli nie będzie drugiego sezonu FlashForward?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

monika pisze:
Rox -nie idzie mi z tego linku 8-)

Sorki, zapomniałem dodać ze potrzebny jest np. Utorrent

http://www.utorrent.com/

Awatar użytkownika

V - 1x12 Red Sky
http://rapidshare.com/files/388999483/v ... .part1.rar
http://rapidshare.com/files/388999326/v ... .part2.rar

Ostatni odcinek pierwszego sezonu, i chyba najlepszy. Dla tych ktorzy jeszcze nie slyszeli dobrej nowiny - bedzie drugi sezon, przynajmniej 13 odcinkow :hura:

Awatar użytkownika

Myślę, że serial powstał po to, żeby połączyć Gady z fikcją filmową, zepchnąć ten temat jeszcze bardziej w świat "wydumanych teorii spiskowych".

We all stand before you as one

Gamma Ray - Induction

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Muszę napisać, że 12 odcinek jest naprawdę konkretny. Równie fajny i ekscytujący co 1.
Nieźle rozwścieczona Anna, Lisa z szyderczym uśmieszkiem... nieźle się porobiło.
A wściekłość gadziej lejdi widać, kiedy oglądałem scenę czerwonego nieba... pomyślałem : a ile czasu Ziemia będzie miała by się zebrać i obronić... Atak z nienacka tylko podbija ciśnienie na kolejny sezon.
No i Anulka zaczęła odczuwać pierwszą ludzką emocję... żalu, rozpaczy, aj te łezki. :mrgreen:
Najbardziej zastanawia wątek Ryan'a, pewnie będzie tak, że przez kilka odcinków będzie walczył sam ze sobą w środku u czyjego boku ma stanąć.

Ja czekam z niecierpliwością na następny sezon, bo film naprawdę wkręca niesamowicie, w dodatku posiada pewne analogie wspólne z naszą rzeczywistością, w zasadzie da się wyłapać mnóstwo takich wątków.
A... i Hobbes wymiata :mrgreen:

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Hajja pisze:
Myślę, że serial powstał po to, żeby połączyć Gady z fikcją filmową, zepchnąć ten temat jeszcze bardziej w świat "wydumanych teorii spiskowych".

A może serial powstał po to, żeby do szerszej świadomości przeniknął temat Gadów? Serial przemyca przecież sposoby walki z nimi, przeciwstawiania się im. Krótki kurs - "Jak ogranizować rebelię" :)

Analogie jak najbardziej widoczne. Czyż nie brzmi znajomo?

- To twoja homilia na dzisiejszy wieczór? Przybysze jako fałszywi prorocy. Uważasz za rozsądne występowanie przeciwko nim po tym, jak zrobili tyle dobrego?
- Zbyt długo kryłem się ze swoją opinią o Przybyszach. Oni są niebezpieczni.
- Niebezpieczni?
- Ludzie wielbią ich zamiast Boga, uzależniają się od nich. Mam okazję powiedzieć z ambony to, co myślę. To coś więcej niż okazja. To mój obowiązek.
- Jack, Przybysze są cudem. Skąd możesz wiedzieć, że to nie Bóg przysłał Annę? Że Przybysze nie są jego dziełem?
- Powiedział mi ojciec, że oddaliłem się od parafian, bo nie przemawiałem do nich z głębi serca. A właśnie to mam w sercu.
- Chcę, żebyś do nich przemówił, ale nie w taki sposób. Nie pozwolę na wygłoszenie orędzia nienawiści z mojej ambony. Napisz inną homilię.
- A jeśli nie?
- To nadal mój kościół, Jack. Wystąp przeciwko Przybyszom, a przestaniesz być tu mile widziany.

Jak dla mnie niezwykle wymowny odcinek, coraz więcej pytań i konieczności wyboru. Który jest właściwy?

- W Biblii mamy opowieść o człowieku, który zbacza ze ścieżki, by potem na nią powrócić. Chcę wam dziś powiedzieć, że ja jestem tym człowiekiem. Zaginąłem, ale teraz, się odnalazłem. Straciłem odwagę powiedzenia wam prawdy, że musicie wybrać za kim podążycie. Za Przybyszami czy za Bogiem? Bo nie możecie służyć dwóm panom. Wiem, że część z was jest zdezorientowana. Ale musimy trwać w swojej wierze. Musimy potwierdzić swoje oddanie Bogu i wyrzec się fałszywych proroków, Przybyszów. Choćby jeden Judasz pośród nas może nas zniszczyć. Zbliża się wojna. Wojna o nasze dusze.

Siła spokoju...

- Nie jesteś sam. Nigdy nie będziesz sam. Żadnego bólu. Żadnej rozpaczy. Żadnych ludzkich emocji. Jedynie spokój. Mój spokój.

czy siła odczuwania?

- Dzięki miłości, nadziei i wierze możemy przezwyciężyć wszystko. Kto spośród was do mnie dołączy? Niech "V" nie oznacza więcej "Przybysz". Niech "V" oznacza "zwycięstwo".

Czy miłością można osiągnąć wszystko, wykorzystać ją jako broń?

I czym jest to zwycięstwo - dominacją jednej ze stron, odzyskaniem swojego terytorium czy odkryciem, że V to zarówno Visitors jaki i V column, człowiek, z zimnym spokojem zadający ból i obcy odczuwający ludzkie emocje...

Awatar użytkownika

Czy ktoś wie kiedy rozpocznie się następny sezon?

Tańcząca z wilkami pisze:
Czy ktoś wie kiedy rozpocznie się następny sezon?

Obrazek

Wypowiedź producenta:

Cytuj:
Producent serialu Scott Rosenbaum intensywnie myśli nad 2 serią serialu...
Avi : Serial potrzebuje jeszcze więcej jaszczurów nie sądzisz?
Mickey : Osobiście tak, uwielbiam jaszczurki, ale chcemy by ten remake był inny od oryginału. Scott Rosenbaum powiedział : " Nie zobaczycie, jak wyglądają Przybysze i co mają pod skórą przed 2 sezonem serialu." Tak powiedział - 2 sezon i brzmiał bardzo przekonywająco.

z ostatniej chwili czyli z 14 maja 2010:

Cytuj:
Michael Ausiello informuje, że stacja ABC anulowała produkcję "FlashForward" Z kolei Hollywood Reporter i Deadline.com potwierdzają, że "V" otrzymał zamówienie na 2. sezon, który będzie liczył 13 odcinków!

na razie nie podano terminu

Nasza "gadzinka" Ana (Morena Baccarin) jako Adria w Stargate SG1 w odcinku Arka Prawdy

Obrazek

oraz całkiem zwyczajnie :)

Obrazek

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

W moim odczuciu ten serial w nowej odsłonie, z nową techniką
bardzo dobrą robotę

Virridiss pisze:
Hajja pisze:
A może serial powstał po to, żeby do szerszej świadomości przeniknął temat Gadów? Serial przemyca przecież sposoby walki z nimi, przeciwstawiania się im. Krótki kurs - "Jak ogranizować rebelię" :)
robi.

W moim odczuciu wersja z lato 80 lepiej to podawała - jak na razie,
gdzieś opracowałem ten materiał - jak znajdę to wkleję.

Jednak - zdecydowanie forma edukacyjna się pojawia
możliwości, zagrożenie, HOW TO... :)

Awatar użytkownika

Tak na marginesie co myślicie o tym serialu FlashForward (Przebłysk Jutra).
Głównym tematem serialu jest tytułowy flashforward. Pewnego dnia we wrześniu 2009 cała ludzkość na 2 minuty i 17 sekund traci przytomność, a każdy doznaje wizji swojej przyszłości z 29 kwietnia 2010. Akcja serii ma miejsce głównie w Los Angeles, gdzie agent FBI Mark Benford wraz z zespołem pracuje nad rozwikłaniem zagadki. Agenci tworzą globalny serwis internetowy, na którym każdy może opisać co widział w swojej wizji. Okazuje się, że poszczególne wizje pokrywają się ze sobą, a przyszłość zaczyna się urzeczywistniać. Książkę i serial łączy jedynie utrata przytomności na okres 137 sekund oraz futurospekcja. Natomiast bohaterowie, rozwój wydarzeń oraz wyjaśnienie tajemnicy są różne.

czyli wywoływanie przyszłości za pomocą technologi jako wizje, jeśli nie chcesz abyś to się zdarzyło, życie tak cię pokieruje, że z dużym prawdopodobieństwem tą ściężką na to trafisz.....

http://www.serialeonline.pl/category/305 Tu mają wszystko, za darmo . Seriale, filmy w każdej maści. Oglądanie online. Jeśli limicik się wyczerpie, nie czekać do jutra. Odłączyć się od netu na chwilkę i dalej :)

Dzisiaj po raz pierwszy popatrzyłam na "V", no najgłupszy nie jest. Ale świadomych inaczej albo obstraszy na maxa, albo poumierają ze śmiechu. No mnie aż tak wesoło nie jest...bo to może być nasza niedaleka przyszłość, rozpoczęta dawno temu(już tu są)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 269 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]