Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 11 gru 2019, 7:51

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

Chcialabym poinformowac was mo nowej metodzie uzdrawiania oraz rowniez pobudzania rozwoju duchowego, badanej przez naukowcow z USA i Rosji oraz prof. Poppa z Niemiec. Bardzo pomogla mojej rodzinie, mojemu synu i mnie. Uzdrawianie rekonektywne- reconnectice healing - stosuje w powiodzeniem dla zalagodzenia/wyleczenia rozmaitych schorzen oraz - u ludzi zdrowych - przyspieszenia ich rozwoju. Powtorne podlaczenie, The Reconnection jest jak zamiana roweru na ferrari jesli chodzi o rozwoj duchowy. Oczywiscie, kazdy musi przejsc przez swoje lekcje, ale tutaj szybko sie przez nie przechodzi, co jest w dzisiejszych czasach isstotne bardzo, i rownie szybko mozna zaczac pomagac innym. Dokladne informacje na stronie www.fala-zdrowia.eu.
http://www.youtube.com/watch?v=Rl0sATwvUC8

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 27 lis 2011, 21:29 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Wspaniale brzmi - niczym reklama kredytu - niech zweryfikuje to nasza twarda rzeczywistość...

NarajanaJane pisze:
Wspaniale brzmi - niczym reklama kredytu - niech zweryfikuje to nasza twarda rzeczywistość...

A czlowiek, ktory zetknie sie z choroba bliskiej osoby (np. dziecka) i nie wie, jak mu pomoc... szuka wszedzie.

Dziekuje za Info. Bardzo mnie to zainteresowalo.

Czlowiek, ktory styka sie z choroba dziecka i slyszy od- ponoc-najwiekszych specjalistow w Niemczech, ze nie ma ratunku i choroba sie bedzie posuwac dalej oraz obserwuje latami, ze rzeczywiscie sie posuwa, po czym znajduje metode, alby zastopowac ten rozwoj ma pewne podstawy, aby powiadamiac szersza publicznosc o istnieniu nowych metod pomocy. Zreszta tutaj nie ma gwarancji dzialania, przeciez tak naprawde o wszystkim decyduje "gora". Nie jestesmy bogami, jestesmy ludzmi o ludzkich ograniczeniach, lecz mamy dostep do nowych czestotliwosci energetycznych, ktore daja nam bardzo wiele. Kiedys wysylalismy goncow, dzis mamy telefony komorkowe, kiedys pisalismy listy (ktore notabene bardzo lubie), dzis wysylamy maile... Byc moze w przyszlosci bedziemy komunikowac telepatycznie.

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Postanowiłem odświeżyć temat, bo naprawdę uważam, że warto. To nie są żadne bajki, kolejny "uzdrowiciel" itp.

Po przeczytaniu książek Richarda Bartlett'a "Matryca Energetyczna" i "Fizyka Cudów" pomyślałem:
wszystko fajnie, dużo tematów tzw. bieżących i metoda uzdrawiania odkryta przez Richarda. Dużo wymienia innych osób, których prace uznał za bazę matrycy i gdzieś przewinęło się nazwisko Eric Pearl. Coś zaczęło mi świtać, żeby to sprawdzić.

Okazało się, że napisał książkę "Połączenie ze źródłem. Ulecz innych, ulecz siebie". Stwierdziłem, że ile może być tych metod, znowu coś co nie będzie działać itd. ale coś mnie naprawdę do niej namawiało. Wszystkim niedowiarkom zalecam odstawić ego i sprawdzić temat. Mruga

Jak mówi autor to nie jest metoda, to po prostu jest, sam nie wiem jak, na jakiej podstawie działa, ale JEST.

Opis książki:
Cytuj:
Pewnie nieraz słyszałeś o cudownych uzdrowieniach, a może nawet sam próbowałeś wdrażać w życie różne metody leczenia ale nie zawsze z dobrymi efektami.
Teraz masz okazję dowiedzieć się jak sam mógłbyś uzdrawiać siebie i innych, korzystając z autorytetu i wieloletniego doświadczenia amerykańskiego chiropraktyka - dr. Erica Pearla.
Poznaj metodę Uzdrawiania Rekonektywnego. Wymieniając wibracyjną energię ze Wszechświatem możesz dokonać cudu uzdrowienia. To także szansa na wyjątkową przemianę, dzięki której będziesz odczuwał to, czego nie widzą i nie słyszą inni – doświadczysz nowej świadomości i poszerzysz swoje horyzonty.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z szansy, nawiąż Połączenie ze Źródłem i zdobądź klucz do zdrowia oraz uleczania, potwierdzony przez praktykę i naukę.

:o

Każdemu kto ma zamiar czytać, radzę zatrzymać się koło 140-150 strony i skupić na swoich odczuciach. Nie mam zamiaru zdradzać niespodzianki, polecam przekonać się samemu, bo w 100% warto. Mruga

Wiele książek uważam za wartościowe, ważne w swoim życiu, ale w ostatnim czasie, żadna tak na mnie nie wpłynęła i myślę, że na każdego człowieka, który ją przeczytał.

Na stronce tej pani można poczytać co nieco na ten temat:
http://www.koloryduszy.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=42&Itemid=150&lang=pl

sam dr Pearl podróżuje po świecie udzielając seminariów na temat Rekonekcji, gdzieś pod koniec roku, chyba 30 listopada, ma prowadzić wykłady weekendowe w Warszawie.

Oczywiście jest trochę wywiadów i filmików na youtube, do których również zachęcam. W języku angielskim, ale nie wydaje mi się, żeby tam było coś trudnego. :P

Na razie tyle, jak coś mi się przypomni to dopiszę.

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

11,12 sierpnia wybieram się na warsztat dwupunktu w Bielsku(4,5 bodajże w Opolu jest) i będę mógł więcej powiedzieć na temat odczuć.
Temat fizyki kwantowej rozrasta się w bardzo szybkim tempie.
quantec- działania/odczucia będę mógł szerzej opisać niebawem-w trakcie działania.
Co do Bartletta- czytam Fizykę cudów,oglądałem kilka filmów z yt i "na oko" mam przekonanie do niego w opozycji do Pearl'a-zbyt plastikowy mi się wydaje.
The healing code- też godna polecenia pozycja ze względu na opisywane uzdrowienia i prostote formy- autor 12 lat uczył się oraz poszukiwał jak uzdrowić żonę róznież modlił się codziennie aż dostał odpowiedź:)

Wszelakie spostrzeżenia odnotuję.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Ptl pisze:
sam dr Pearl podróżuje po świecie udzielając seminariów na temat Rekonekcji, gdzieś pod koniec roku, chyba 30 listopada, ma prowadzić wykłady weekendowe w Warszawie.

Chętnie bym się wybrał ale 3tys.zł za dwa dni I i II stopnia i 4tys.zł za dwa dni III stopnia to trochę dla mnie cena zaporowa. Ten Pan musi być bardzo bogaty :lol:

Natomiast książkę pewnie przeczytam.

"Słońce grzało tak rozkosznie, a kamień na którym siedział od dłuższego czasu, był tak przyjemnie ciepły, że Puchatek już sobie postanowił, że przez całą resztę poranka będzie siedział pośrodku strumyka i cieszył się z tego, że jest Puchatkiem."

Awatar użytkownika

Właśnie jestem po 1wszym z dwóch dni warsztatu dwupunku i odczucia niezwykłe.Polecam każdemu zaznajomienie się - po przeczytaniu książki rozświetliło mi się w głowie, próbowałem wykonać zamieszczone "cwiczenie" odczucia były ale słabe. Na warsztacie pełen odlot bez wyjątku.Polecam

Wiesława Bakaj prowadzi w moim obrębie ale zjechali ludzie z całej Polski- cena 500zł a warto. Potem wyższa półka to Bartlett ale to już trzeba mieć tą "podstawową wiedzę" i wybrać się za granicę- 10tys przygoda etc etc

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Przemo, a opowiesz po krótce o czym to jest? Nie wiem czy kupować książkę czy nie.

Awatar użytkownika

Właśnie wróciłem z drugiego dnia warsztatu.
Jestem zmęczony ale rozluźniony(oczyszczenie).
Dziś były podróże po wymiarach oraz wstecz do wcielen wszystkich i z innych planet jeśli ktoś pochodzi.

Dla wyjaśnienia chodzi ogółem o Informację , która nam wystarcza do wszystkiego.
Mamy jakiś mankamet- tworzymy 1 pkt umowny- kierowanie odczuciem- drugi nowy- i poprzez splecienie kwantow nadajemy staremu nową informację i powierzamy wszechświatowi/bogu/energii -kto co woli- proces najdogodniejszy dla uzyskania efektu.

W całym dwupunkcie nie ma ingerencji z naszej strony, nie ma wchodzenia we wszechswiaty bo czytamy jakby z ich krawedzi tylko informacje w nich zawarte i bierzemy co potrzeba, z poprzednich wcielen i wszystkiego co istnieje.

Jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia.
Dwupunkt działa w każdej sferze życia- zdrowie,finanse,pogoda etc- ponieważ to wszystko jest informacją.

Szerzej w książkach dr Bartletta:) polecam

Awatar użytkownika

Ja z początku co do Pearl'a też miałem takie przeczucie, plastik, wygląda jakby go dobrze podrasowali w photoshopie itd. ale skoro Bartlett o nim wspominał to stwierdziłem, że nic się nie stanie jak przeczytam ;)

Zachęcam, a w trakcie książki każdy zauważa "coś" i później już nie jest tak samo.

Co do dwupunktu próbowałem tylko na blacie stołu i czułem jako tako, a na sobie niebardzo, chyba nie potrafię się temu poddać.. Może spróbuje jak przeczytam jeszcze raz Fizykę.

Co do warsztatów to niezależnie od metody są to pokaźne sumy, Pearl ma być w Warszawie pod koniec listopada, I i II stopień ok 2600, a III ponad 3000 z tego co pamiętam. Bartlett'a widziałem tylko w Niemczech, a to już w ogóle byłaby wyprawa.

Z chęcią bym się poddał dwupunktowi, żeby zobaczyć jak to na mnie zadziała, ale nie znalazłem poza jednym gościem nikogo w Polsce, może Ty Przemo zaczniesz takie praktyki? :język:

// O healing code czytałem w Nieznanym świecie ostatnim, ale po polsku poza książka i artykułem na razie nic nie znalazłem, za to znalazłem w pdfie po angielsku, a jak mi się uda to dorwę książkę po polsku.

Awatar użytkownika

Healing code mam na liście do przeczytania.

Na początku najlepiej doświadczyć dwupunktu poprzez kogos czyli ktoś łapie pkt w Twojej intencji tzn Ty masz intencje dla siebie a ta 2ga osoba intencja o zharmonizowanie,równowagę etc. Wtedy masz możliwosc skupienia się na odczuciach- i tu je podkreślam.

W PL oczywiście ,że są ludzie - wystarczy poszukać.Sam byłem pod przewodnictwem jak już wspominałem P.Wiesławy Bakaj ,która jest już po kursie/kursach z R.Bartlettem.

przemo4898 pisze:
Właśnie jestem po 1wszym z dwóch dni warsztatu dwupunku i odczucia niezwykłe.Polecam każdemu zaznajomienie się - po przeczytaniu książki rozświetliło mi się w głowie, próbowałem wykonać zamieszczone "cwiczenie" odczucia były ale słabe. Na warsztacie pełen odlot bez wyjątku.Polecam

Wiesława Bakaj prowadzi w moim obrębie ale zjechali ludzie z całej Polski- cena 500zł a warto. Potem wyższa półka to Bartlett ale to już trzeba mieć tą "podstawową wiedzę" i wybrać się za granicę- 10tys przygoda etc etc

Właśnie wybieram się na warsztat do p. Bakaj. Nadal mam jednak opory. Czy możesz napisać jak dzisiaj ma się Twoje życie do tamtego, sprzed warsztatu dwupunktu?
Czy kiedykolwiek poddawaliście się badaniu i działaniu quanteca?

Awatar użytkownika

W ostatni weekend byłam na warsztacie "Transformacja" prowadzonym przez Annę Kubica -metoda dwupunktu wg Bartleta. Jestem pod dużym wrażeniem metody-w miarę prosta tak dla ludzi mających już doświadczenie w pracy z energiami, jak i dla nowicjuszy. Bardzo mocne odczucia na planach energetycznych, a co zacznie się dziać po naszych intencjach to zobaczymy. Polecam tę prowadzącą, wszystko jasno tłumaczy. Cena 500 zł- podobna do wielu innych warsztatów w kraju.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Awatar użytkownika

Moim zdaniem nie warto podchodzić sceptycznie, bo warto wszystkiego spróbować, szczególnie wtedy kiedyś naprawdę w naszym życiu dzieje się coś złego. Ja nie wierzę w sposoby, które pomagają każdemu, bo przecież każdy z nas jest inny, w inny sposób postrzegamy różne sprawy, dlatego warto próbować żeby się przekonać. W ten sposób zwiększymy również naszą świadomość.

Co do 2punktu ja stosowałam już kilka razy. Może naprawdę dużo zmienić.. :)

jagona pisze:
Moim zdaniem nie warto podchodzić sceptycznie, bo warto wszystkiego spróbować, szczególnie wtedy kiedyś naprawdę w naszym życiu dzieje się coś złego. Ja nie wierzę w sposoby, które pomagają każdemu, bo przecież każdy z nas jest inny, w inny sposób postrzegamy różne sprawy, dlatego warto próbować żeby się przekonać. W ten sposób zwiększymy również naszą świadomość.

Co do 2punktu ja stosowałam już kilka razy. Może naprawdę dużo zmienić.. :)

Możesz opisać swoję doświadzenia w szczegółach?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]