Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 paź 2020, 10:13

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Kto jest głupi? Głupi nie poszukuje rozwiązania, poprawy swojej sytuacji tylko grzęźnie w głupocie, w ogóle się nad tym nie zastanawiając?!

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 24 sty 2015, 18:00 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

@skulldragl:

Cytuj:
Taa... tyle że powszechnie wiadomo że też wielkość nie znaczy jakość.

Wszystko musi iść w parze. Niestety w przypadku otaczającej nas rzeczywistości mamy do czynnienia z dużą ilością bylejakości. Ja miałem na myśli jakość połączoną z ilością czyli np. 51 % obudzonych obywateli.

Cytuj:
Moim zdaniem nikt nikogo na siłę nie przekona jeśli ktoś wewnętrznie nie będzie pragnął zmiany, po prostu jest to nie możliwe, to tak jakby ktoś narkomana zmuszał do odwyku.

Ciekawe... To najlepiej wogóle nie próbować ? Możemy tak siedzieć i narzekać. Opisywać ze szczegółami ten matrix, znać jego zasady działania. I co ? I nic...

Cytuj:
Dlatego należy odcinać się od patologii, przy okazji dając nie przymusowo przykład alternatywnej rzeczywistości, jeśli ktoś zapragnie zmiany będzie miał łatwiejszą drogę obok.

Tak, tak.. Uciec na bezludną wyspę lub na Księżyc lub Marsa. Trzeba w końcu zacząć działać a nie tylko uciekać.

Cytuj:
Ja wyciągam takie wniosek że wy wszyscy wyżej wyłączając autora wątku wychodzicie z założenia że jak mamy grzęznąć w bagnie to wszyscy razem w imię zasady razem raźniej, im więcej tym lepiej.

Ja uważam, że wyciągasz złe wnioski. Każdy niech obejrzy prezentację "New Age Bull$#it & The Suppression Of The Sacred Masculine":
phpBB [video]

Przestańcie przyjmować postawę "New" Age / New Cage !

Pzdr,
LeUrc78

Mark Passio to dla mnie agent systemu, który niby wyrwał się z sekt satanistycznych po to żeby głosić prawdę. Według Anastazji okultyzm to zjawisko negatywne, on z kolei uważa że to coś pozytywnego.

Awatar użytkownika

@skulldragl...
:załamka: :dobani: :bezradny:
No cóż... W tym momencie jesteś dla mnie ignorantem i powtarzaczem.

Cytuj:
Mark Passio to dla mnie agent systemu, który niby wyrwał się z sekt satanistycznych po to żeby głosić prawdę. Według Anastazji okultyzm to zjawisko negatywne, on z kolei uważa że to coś pozytywnego.

Odpowiedz mi na pytania:
1. Na jakiej podstawie sądzisz, że Mark jest agentem ?
2. Z iloma materiałami jego pracy sie zapoznałeś ?
3. Czy znasz etymologię słowa okultyzm, okultystyczny ?
4. Czy wiedza o tym jak funkcjonuje ludzki umysł oraz psychika oraz wiedza o prawie Universum jest z natury zły czy też dobra, a może jest neutralna i tylko decydującym jest kontekst użycia tej wiedzy (z pożytkiem dla człowieka lub przeciw niemu ?) ?????

Pzdr,
LeUrc78

Cytuj:
Na jakiej podstawie sądzisz, że Mark jest agentem ?

To co mówi stoi w sprzeczności z innymi bardziej wiarygodnymi materiałami z którymi miałem do czynienia.
Cytuj:
2. Z iloma materiałami jego pracy sie zapoznałeś ?

Dwoma, kilkugodzinnymi.
Cytuj:
3. Czy znasz etymologię słowa okultyzm, okultystyczny ?

Wiem, bo sam o tym mówił.
Cytuj:
4. Czy wiedza o tym jak funkcjonuje ludzki umysł oraz psychika oraz wiedza o prawie Universum jest z natury zły czy też dobra, a może jest neutralna i tylko decydującym jest kontekst użycia tej wiedzy (z pożytkiem dla człowieka lub przeciw niemu ?) ?????

Raczej to trzecie.

Wiesz co, dużo jest i było takich co przechodziło na jasną stronę mocy żeby głosić potem "prawdę" i mieszać ludziom w głowach poprzez przeplatanie prawdy z kałmstwem co równa się dezinformacją.

Awatar użytkownika

@skulldragl

Piszesz:

Cytuj:
To co mówi stoi w sprzeczności z innymi bardziej wiarygodnymi materiałami z którymi miałem do czynienia.

Czy możesz je wymienić ? Z chęcią się z nimi zapoznam i dokonam porównania.

A jeśli chodzi o poniższą wypowiedź dotyczącą znajomości materiałów Passio, to opadłem z sił:
Cytuj:
Dwoma, kilkugodzinnymi.
:wysmiewacz:
Skomentował bym to jak Bogusław Linda w "Psach", ale... Ja w przeciwieństwie do Ciebie wysyłuchałem jego 182 podcasty (ponad 360 godzin materiałów), pozostałe kilkanaści audycji z jego udziałem oraz 80% materiałów video. Oczywiście nie ograniczam się tylko do Marka. Więc powiedz mi, co można powiedzieć o pracy człowieka na podstawie jego tylko dwóch materiałów ?

:dobani: :załamka: :bangheadwall: :boisie:

Pzdr,
LeUrc78

Jestem po lekturze materiału: Harald Kautz Vella - Black Goo - czerwiec 2015 /napisy PL / Od mniej więcej 1:33:00 Harald mówi o komputerach kwantowych i o tym że słowo NIE w naturze nie istnieje i że zostało nam zaimplementowane w naszej rzeczywistości. Z tego co pamiętam Passio twierdził że słowo NIE to jakieś naturalne prawo, że wypowiadanie słowa NIE jest cool i świadczy o naszej niezależności i kreowaniu naszej rzeczywistości - takie tam bzdury, nie pamiętam dobrze o co mu chodziło. Tak więc Herald wydaje mi się bardziej wiarygodnym źródłem informacji i tym samym potwierdza że Passio to agent systemu taki jak Cooper.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

skulldragl pisze:
Harald mówi o komputerach kwantowych i o tym że słowo NIE w naturze nie istnieje i że zostało nam zaimplementowane w naszej rzeczywistości. Z tego co pamiętam Passio twierdził że słowo NIE to jakieś naturalne prawo, że wypowiadanie słowa NIE jest cool i świadczy o naszej niezależności i kreowaniu naszej rzeczywistości - takie tam bzdury, nie pamiętam dobrze o co mu chodziło. Tak więc Herald wydaje mi się bardziej wiarygodnym źródłem informacji i tym samym potwierdza że Passio to agent systemu taki jak Cooper.

Gratuluję logicznego podejścia do tematu i łatwości osądu na podstawie wydaje mi się...

Nie pamiętasz dobrze o co mu chodziło, ale nie przeszkadza ci to wydawać osądu, że Passio to agent systemu? I to dlatego, że twierdzi, że wypowiadanie słowa NIE jest cool i świadczy o naszej niezależności?
Jedno drugiego nie wyklucza. To znaczy słowo "NIE" nie jest na poziomie nieświadomym (podświadomości) odbierane przez nas, tzn jak mówisz np. dziecku: "nie wychodź z domu", to jest większe prawdopodobieństwo, że cię nie posłucha, niż jak powiesz "pozostań w domu". Dzieje się tak dlatego, że nie wychwytujemy słowa nie, a tylko pozostałe wyrazy. Czasownik wychodź w powyższym przypadku "zakoduje się" w głowie. Tak twierdzi też Andrzej Batko autor książki "Sztuka perswazji, czyli język wpływu i manipulacji".

To nie znaczy, że słowo NIE należy porzucić, bo przecież jest to także zaprzeczenie, wyrażenie braku zgody. NIE zgadzam się na ZŁO, NIE toleruję KŁAMSTWA itd... Trzeba być asertywnym, a to znaczy, że trzeba umieć powiedzieć NIE kiedy trzeba, kiedy sytuacja tego wymaga. Po prostu zła nie można akceptować, ani nawet tolerować. Należy oczywiście tolerować, szanować innych, ich zachowania, poglądy, nawet jak nam się one nie podobają, pod warunkiem, że nie wyrządzają nikomu krzywdy, nie czynią szkód itp... Jednak jeżeli wyrządzają innym krzywdę, to trzeba się sprzeciwić, powiedzieć NIE. Nie zgadzać się na zło, nie uczestniczyć..., nie akceptować..., nie tolerować... Należy wyrażać sprzeciw, nie bać się.

„Nie bój się swoich wrogów – oni cię tylko
mogą zabić. Nie bój się przyjaciół – oni
cię tylko mogą zdradzić. Bój się obojętnych –
oni nie mordują ani nie zdradzają, ale za ich
milczącym przyzwoleniem światem rządzi
mord i zdrada.”
Bruno Jasieński

skulldragl pisze:

On nie uważa, że to coś pozytywnego, tylko że tak jak wiedza, okultyzm jest narzędziem, które nie jest samo z siebie ani dobre, ani złe, ale można je użyć jak nóż, którym można zarówno przygotować posiłek, jak i kogoś zabić. Podobnie nauka, magia, kabała... Energia nuklearna służy ogrzewaniu i oświetlaniu miast, napędza fabryki, ale też jest siłą niszczycielską - wszystko zależy od intencji, w jakich rękach się znajdzie. Tak samo jest ze wszystkim. Okultyzm to zresztą nie jest coś, co istnieje samo z siebie, niezależnie, ale jest to właśnie wiedza ukryta, tajna, pilnie strzeżona, a dostępna jedynie wtajemniczonym. Czy wiedza może być sama z siebie zła?

Piszesz według Anastazji, według Passio, według Haralda Kautza... a co sam twierdzisz na ten temat? Inni mogą ci dać wskazówki, ale nie będą za ciebie myśleć.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Zgadzam się z Mirkiem.

@skulldragl
Gdybyś był zaznajomiony całą twórczością Marka Passio (wykłady, podcasty, prezentacje)
nie pisałbyś takich rzeczy. Twoja wypowiedź mija się zupełnie z tym, co Mark pragnie przekazać.
Pomyśl... Czy gdyby był agentem systemu, to piętnowałby instytucje i ludzi pracujących dla rządu?
Namawiałby do tego, aby porzucili oni pracę w wojsku, policji, bankowości, administracji?

Pzdr,
ZORRO

Poważnym problemem stała się obecność fałszywych elit,
których społeczeństwo nie potrafi rozpoznać.

Polskie elity niszczone są w zarodku stalinowskimi metodami przez korumpowanie, deklasowanie,
marginalizowanie, ostracyzm, więzienie, deportowanie oraz zmuszanie do donosicielstwa i emigracji.
Niszczenie ludzi dokonywane jest wciąż tymi samymi metodami, tylko bardziej wyrafinowanymi i lepiej
oprzyrządowanymi. Agenturalne infiltrowanie środowisk patriotycznych realizowane jest dziś na
bezprecedensową skalę. Nie brakuje fałszywych proroków i farbowanych lisów.

Prawdziwi patrioci są natomiast zamilczani, marginalizowani, ośmieszani i dyskredytowani.
Nastąpiła podmiana elit przez grupy mafijne funkcjonujące w strukturach państwa oraz licznych
organizacjach rządowych i pozarządowych w kraju i zagranicą.

Temat jest bardzo ważny i aktualny. Ważny dlatego, ponieważ prawidłowe funkcjonowanie każdego
społeczeństwa nie może obyć się bez własnych elit; aktualny, ponieważ każde pokolenie musi być
zdolne do formowania i posiadania elit, które pozwolą na to, aby rozwijać i umacniać zdobyte
po przodkach dziedzictwo.

Tymczasem doświadczenia wielu krajów pokazują, że ma miejsce poważny kryzys elit.
Jako Polacy mamy nasze własne doświadczenia, gdy zaborcy, okupanci i zdrajcy świadomie i
dalekosiężnie niszczyli nasze elity lub starali się odebrać nam możliwość formacji elit,
które byłyby nie tylko okiem, ale i sumieniem narodu. Poważnym problemem staje się też
obecność elit fałszywych, których społeczeństwo nie potrafi rozpoznać.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]