Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 20 wrz 2017, 1:17

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

nie przeze mnie jakby co,ot po prostu masa rzeczy tu umieszczanych poszła w kosmos..ot fruu,a chyba wszystkie co udostęþniłem poprzez "pdf-archive.com"
Praktycznie nie ma nic,a dośc spory czas sobie to "leżało" i większość z Was mogła mieć dostęp,masa już archiwalnych rzeczy...

Tak się zastanawiam,bo kopię mam,gdzie to poodświeżać...wymaga trochę czasu którego na teraz nie mam,ale wszystko się da-nawet to.O ile kogoś to interesuje dalej..

Znalazłem jakieś zamienniki,czyli:
https://www.pdfhost.net/
https://www.docdroid.net/
http://pdfsr.com/

ale ciągle mam wrażenie,że znowu gdzieś,ktoś się przywali o...cokolwiek i poleci jak domino reszta.
Po słowie kluczowym jakim jest adres email wrzucającego dany dokument.

Alternatywą jest serwis Chomikuj,tylko nie mając tam konta nie ściągniesz pliku powyżej 1mb.
Tylko jest tu jeszcze inna opcja-chcesz, to się tam zarejestrujesz-masz 50mb/tydzień

I chyba tak zrobię,ale po 5tym września raczej.
/jak to potem poodświeżam to ten wpis sobie wylecę/

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 22 sie 2017, 18:15 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Witam;Do - Dar66 -A nie pomyślałeś o postawieniu swojego własnego servera? Ja tak zrobiłem , ale jest problem typu ,słaba wiedza prowadzenia - administrowania servera. Ogólnie słaba znajomość. Na ten moment uruchomiłem FTP. No a teraz kombinuję ,jak przesyłać duże pliki. Oczywiście z pomocą tego forum.Problem polega na tym że wszystkiego muszę nauczyć się sam.Server zrobiłem w celu, właśnie że by można zachować wybrane materiały,ważne dla ludzi.To że znikają to wiem od dawna,i dlatego powstała myśl prywatnego [ fizycznie ] servera. Nie wiem co tam masz i ile tego jest ? Ale jeśli uda się mnie to wszystko uruchomić i będzie działało jak należy ;To mógłbym udostępnić część zasobów dla społeczeństwa. No chyba że panowie w czarnych kapeluszach ,przyjdą i zdemontują.Puki co ,i jak długo ? to wie tylko przeznaczenie.Moje zbiory to głównie sprawy zdrowia z domieszką polityki.To się łączy czy chcemy czy nie chcemy.Jest jeszcze taki pomysł; - YACY - zdecentralizowana wyszukiwarka,pomysł wywodzi się z Poznania. Grupa ludzi która ma odpowiednio skonfigurowane compy, i udostępnia je dla sieci.Twoje zasoby udostępniasz wszystkim do dokoła, Cały ten materiał krąży cały czas, likwidacja jednego compa ni nie daje ,bo inne przejmują działalność i się kręci dalej. Chyba że prąd wyłączą.Poznaniaki zawsze we krwi mieli opozycję zaszczepioną.Problem polega na tym że ludzie są skanalizowani do firm które są? [ jakie to wiemy ] .Myślę że można by było tą ewentualność rozpatrzyć.Jakby co to jestem pozytywnie nastawiony. Pozdrawiam. :pisze:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Nie polecam robić takich rzeczy. Nie róbcie warezów w waszch mieszkaniach, bo to się źle skończy. Po pierwsze zasobów wam nie starczy, w szczególności jak linki się rozpropagują,po drugie jest to po prostu niebezpiecznie. Użyjcie darmowych chmur takich jak Amazon S3, albo Red Hat Openshift i postawcie na nim ownClouda czy coś w tym guście.

Polecam uploadować książki na zespół serwerów Library Genesis. Mają tam miliony książek i pdfów, magazyny, dokumenty naukowe, prace badawcze, książki z każdej dziedziny. Szczególnie ciekawe są artykuły medyczne do któych normalnie jest płatny dostęp. Ruskie mają fantazje i rozmach i wymyślili to tak, że nawet prawnie ciężko się do tego dobrać.

https://libgen.pw/
http://gen.lib.rus.ec/

Trzeba tylko wiedzieć, czego się szuka, większość książek jest jednak po Rusku i cieżko przeglądać je po działach.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]