Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 04 lip 2020, 5:48

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Witam, pomysł oczywiście jest bardzo dobry, poza gadaniem powinniśmy przecież przekuwać nasze myśli w czyny..

Natomiast bardzo proszę o zastanowienie się nawet parokrotne, czy w dział włączyć ocenianie punktami, mam z tym bardzo niemiłe wspomnienia z forum Racjonalista.pl ;) tam rodziło to patologie; choć przyznam, nie ma porównania dla obu grup forumowiczów

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 paź 2010, 10:07 
VIP Member
Awatar

Uważam że najlepszą oceną jest nasze osobiste wrażenie i podziw dla owoców naszej wspólnej pracy. Punkty, plusy czy minusy są schematyczne i mogą zbyt poruszyć nas i zmienić obraz postrzegania. To tak jak z tą rzeką, nigdy nie wejdziesz do tej samej. Co mam na myśli? Każda informacja i wynik naszej pracy codziennie może otworzyć nam coś nowego, więc jego ocena w ten sposób zmienia się i jest czymś innym dla nas w każdym momencie.

metzengerstein pisze:
Witam, pomysł oczywiście jest bardzo dobry, poza gadaniem powinniśmy przecież przekuwać nasze myśli w czyny..
Natomiast bardzo proszę o zastanowienie się nawet parokrotne, czy w dział włączyć ocenianie punktami, mam z tym bardzo niemiłe wspomnienia z forum Racjonalista.pl ;) tam rodziło to patologie; choć przyznam, nie ma porównania dla obu grup forumowiczów

Nie planuję jakichkolwiek form oceny czy punktacji tematów lub postów na forum oraz na stronie.

No ja już sobie taki własny temat założyłem więc jeżeli będzie pasował to moderatorzy mogą go przenieść do tego działu a temat to:

Energia | Informacja | Świadomość | Umysł | Źródło ...

Pozdro
Marcin

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Proszę o skasowanie lub przeniesienie postów powyżej. Wszystko jasne więc posprzątajmy :)

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Super dział i super temat. Po co zamykać lub kasować posty?

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Awatar użytkownika

thozo pisze:
Super dział i super temat. Po co zamykać lub kasować posty?

Pozdrawiam

Ponieważ zostało wyjaśnione na temat oceniania i uwag, a ja lubię mieć przejrzysty porządek informacyjny.
Stąd też nie uważam że posty powyższe sa nie potrzebne, ale są wyjaśnieniem iż widocznie mylę się z pomysłem punktowania tematów i inni nie chcą tego, w tym Redmuluc. I zostało to zadeklarowane.
Więc odpuszczam :hi hi:

Jeszcze raz prośba o wyczyszczenie tego tematu.

Pozdrawiam.

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

No tak, ale będziesz teraz wzorem nie do naśladowania :wacko:

Ja jestem przeciwny czyszczeniu tematów... bo to może mieć drugie dno w niektórych sytuacjach... a przecież nie oto chodzi...

pozdrawiam

nie dorzucajcie tutaj postów. Temat ten zostanie wkrótce przeniesiony pod inny tytuł, w którym będziemy mogli wyrażać się nad zmianami lub propozycjami odnośnie tego działu. W trakcie jak będzie się rozwijał, wasze propozycje co do zmian będą brane pod uwagę, a z tego co widzę to w tym temacie który otworzył Andromedan tworzy się właśnie taka dyskusja. Andromedan tak wyszło:( a miał to być twój autorski blog. Niedługo będzie posprzątane i poukładane

Awatar użytkownika

BioSine pisze:
Ja jestem przeciwny czyszczeniu tematów... bo to może mieć drugie dno w niektórych sytuacjach... a przecież nie oto chodzi...

pozdrawiam

Ja również jestem przeciwny ale oficjalnie o tym napisałem i poprosiłem i uzasadniłem dlaczego co i jak ;)
Drugie dno nikomu nie potrzebne :tak: <spoko>
Więc nie w tym przypadku.
- JEST KAWA NA ŁAWĘ ;)

villah
Nie chciałbym by do tego doszło. Nie chcę być popularny, nie zamierzam być popularny. Nie narzucam nikomu niczego. To szkodliwe moim zdaniem.
Forum jak i życie najlepiej pokazuje że samemu lepiej wszystko składać :tak: i niech tak zostanie. :spoko:

Pozdro. :hi hi:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]